Pacientai, kurie rekomenduoja Albinas Gervickas, %

Neturime informacijos

2019-10-12, 19:08 | 1

labai geras gydytojas ,aciu

2019-03-27, 17:37 | 1

Buvau palikus teigiamą įvertinimą, vien iš pagarbos daktarui ir iš padėkos, jog visgi opraciją atliko, tačiau keičiu ir visgi ateityje pas jį nenorėčiau grįžti. Daktaras išoperavo visus protinius dantis, esu jam labai dėkinga už tai. Greitai priimė konsultacijai ir greitai paskyrė operacijos datą, viskas vyko tikrai greičiau, nei esu įpratus klinikose, tas labai patiko. Tiesa, pokalbiams laiko skyrė mažiau nei minimaliai. Suprantu, jog jis yra labai užimtas žmogus, turi ne tik savo pacientų, bet ir veda paskaitas, dirba su rezidentais ir pan., todėl jo laiko visiškai nereikalavau, tačiau būtų buvę malonu, prieš ir po operacijos išgirsti bent kažkokį komentarą kaip viskas pavyko, koks turėtų būti gydymas, kaip prižiūrėti ar bent kad pasižiūrėtų kaip viskas atrodo po operacijos. Jaučiausi gerose rankose kas liečia mediciną, mokslą ir gydytojo sukauptą patirtį, tačiau nepajaučiau jokio bent minimalaus nuoširdaus rūpesčio, jaučiausi lyg trukdyčiau. Po operacijos aišku antro vizito jokio nebuvo paskirta, gal Lietuvoje, o gal Kauno klinikose tokia praktika netaikoma, nežinau, man atrodo natūralu paskirti vizitą apžiūrėti kaip viskas gyja, kad būtų galima gyvent ramiai. Siūlus radau pati kas ištraukė viskas ok. Tačiau liko keli simptomai po operacijos, kurie nedavė ramybės ir nusprendžiau paskambinti mane operavusiam daktarui. Pokalbis buvo itin trumpas, nes beveik nebuvo laiko išsižioti per daktaro kartojimus jog greičiau kalbėčiau nes jis aišku užimtas. Nieko prieš šį daktarą neturiu, esu jam tik dėkinga, tačiau tokia buvo mano patirtis. Jeigu jūs ieškote kas jum greitai atliks operaciją ir pamirš, šį daktarą rekomenduoju- kodėl gi ne, bet jeigu jums svarbus daktaro bent minimalus, kad ir dalykiškas rūpestis vien dėl gyjimo proceso kokybės- nerekomenduoju.

2018-12-28, 12:22 | 1

puikus gydytojas

2017-12-06, 16:07 | 2

Labai nuoširdus, rūpestingas ir malonus gydytojas. Jeigu reiktų operuotis vėl - neabejočiau visiškai pas ką. Linkiu sėkmės ir sveikatos, Jums, Docente! Labai dėkinga!

2016-11-14, 23:03 | IP: 78.57.138.102

Nuostabus zmogus ir puikus profesionalas