Pacientai, kurie rekomenduoja Albinas Gervickas, %

Gydytojas burnos, veido ir žandikaulių chirurgas

Išduota: 2005-11-02, Nr. OPL-01852, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-07-19, 13:45 | Registruotas lankytojas 1

2017m. 11mėn. operaciniu būdu pašalinti protiniai dantys ir paskemes jaučiu iki šiol, nes gavosi trišakio nervo uždegimas…Galbūt reikėjo didelio valymo ( dėl gilių šaknų ir t.t. ), bet ne pilnos vyriškos jėgos. Po opercijos buvo labai dideli skausmai, todėl žandikaulio raumuo buvo pakeitęs padėtį ir pristaikęs atlaikyti šiuos “nepatogumus”, o ir aš norėjau kuo greičiau pamiršti šią nemalonią patirtį ir kuo greičiau grįžti į gyvenimą…tačiau skausmai vis grįždavo ir 2019m. kreipiausi Kauno klinikų odontologus. Priėmė rezidentai, apžiūrėjo ir nusiuntė pas sąnarių specialistą, kuris pasakė, kad žandikaulio raumuo per daug reguoja ir skyrė sausą dietą bei sakė, kad jei nepraeis, ateiti vėl ir tuomet darys “blokadą”. Taip pat rekomendavo kreiptis į ortodontus dėl netaisyklingo sąkandžio. Laikiausi sausos dietos, vengiau stiprių sukandimų kaip ir sakė gydytojas, tačiau skausmai grįždavo su trenksmu…Kai jau norėjau kreiptis antrąkart įvyko pandemija. Sušvelnėjus karantino sąlygoms kreipiausi į ortodontus privačiai, nes į klinikas neprisiskambinau, o ir nenorėjau laukti mėnesius…Ortodontai patvirtino netaisyklingą sąkandį ir dėl skausmų siuntė pas ortodontą - ortopedą, kuri sakė, kad skauda ne dėl raumens… Man pagamino atpalaiduojančią kapą, kurią dėl skausmų sunkiai sekėsi dėvėti. Galiausiai pasakė, kad vis tik dėl raumens skauda ???? tada pasiūlė susileisti botoksą ( jis blokuoja ir paralyžuoja raumenį ). Kreipiausi į chirurgą, kuris iš pradžių skyrė vaistus raumens atpalaidavimui, tačiau skausmui nepraėjus, suleido botoksą ( kuris kainavo 600€ ). Nuo šio preaparato man buvo dar blogiau, tačiau nenoriu daug gilintis, nes ir taip daug užtęsiau…Esmė tame, kad odontologai nesugebėjo nustatyti diagnozės ( nors sakiau, kad viskas prasidėjo po operacijos ). Diagnozę rado šeimos gydytoja, o neurologė šiandien patvirtino.
Aš taipogi pridedu prie tų pacientų, kuriems trūko gerb. gyd. Albino Gervicko paaiškinimų kaip elgtis po operacijos, siūlų išėmimas ir t.t…Taip pat tuomet nelabai supratau jo kalbos, ji nebuvo aiškiai girdima.

2021-03-17, 08:49 | Registruotas lankytojas 13

Ačiū už man skirtą laiką ir gydymą, sveikata pagerėjus jūsų deka, daktare!

2020-11-03, 20:10 | Registruotas lankytojas 1

Geriausias gydytojas pasaulyje. 2007 liepos gale isgelbejo mano gyvybe.

2020-02-04, 14:06 | Registruotas lankytojas 1

Pas si gydytoja su 10 metu dukra vykom 2 kart. 1 karta bendravo graziai. Liepe atsiradus cistai atvykti. Is vakaro susiskambinom ir nuvykom is Alytaus. Ir neprieme! Pasakydamas cia ne onkologija kad pjaustyt. Nors is vskaro sake atvezti ir isoperuos cista is lūpos. BUVO SUGAISTAS MANO LAIKAS IR VAIKO.

2020-01-29, 13:14 | Registruotas lankytojas 6

Protinius dantis rovė ne šis gydytojas, bet rezidentas (kuriuo labai džiaugiuosi) Konsultacija patiko, atrodė malonus gydytojas, tik labai skubantis. Tačiau kai atsirado trumpas klausimas ir bandžiau susisiekti visais įmanomais būdais, likau šokiruota. :D Paskambinus mane aprėkė , tikrąją ta žodžio prasme ėmė rėkti, pokalbis truko gal minutę, nes tiesiog pasakė ne mano reikalas, netrukdyk ir numetė ragelį :) nors registratūroje ir kitur sakė dėl šio klausimo susisiekti tiesiogiai su gydytoju.

2019-10-12, 16:08 | Registruotas lankytojas 2

labai geras gydytojas ,aciu

2019-03-27, 15:37 | Registruotas lankytojas 1

Buvau palikus teigiamą įvertinimą, vien iš pagarbos daktarui ir iš padėkos, jog visgi opraciją atliko, tačiau keičiu ir visgi ateityje pas jį nenorėčiau grįžti. Daktaras išoperavo visus protinius dantis, esu jam labai dėkinga už tai. Greitai priimė konsultacijai ir greitai paskyrė operacijos datą, viskas vyko tikrai greičiau, nei esu įpratus klinikose, tas labai patiko. Tiesa, pokalbiams laiko skyrė mažiau nei minimaliai. Suprantu, jog jis yra labai užimtas žmogus, turi ne tik savo pacientų, bet ir veda paskaitas, dirba su rezidentais ir pan., todėl jo laiko visiškai nereikalavau, tačiau būtų buvę malonu, prieš ir po operacijos išgirsti bent kažkokį komentarą kaip viskas pavyko, koks turėtų būti gydymas, kaip prižiūrėti ar bent kad pasižiūrėtų kaip viskas atrodo po operacijos. Jaučiausi gerose rankose kas liečia mediciną, mokslą ir gydytojo sukauptą patirtį, tačiau nepajaučiau jokio bent minimalaus nuoširdaus rūpesčio, jaučiausi lyg trukdyčiau. Po operacijos aišku antro vizito jokio nebuvo paskirta, gal Lietuvoje, o gal Kauno klinikose tokia praktika netaikoma, nežinau, man atrodo natūralu paskirti vizitą apžiūrėti kaip viskas gyja, kad būtų galima gyvent ramiai. Siūlus radau pati kas ištraukė viskas ok. Tačiau liko keli simptomai po operacijos, kurie nedavė ramybės ir nusprendžiau paskambinti mane operavusiam daktarui. Pokalbis buvo itin trumpas, nes beveik nebuvo laiko išsižioti per daktaro kartojimus jog greičiau kalbėčiau nes jis aišku užimtas. Nieko prieš šį daktarą neturiu, esu jam tik dėkinga, tačiau tokia buvo mano patirtis. Jeigu jūs ieškote kas jum greitai atliks operaciją ir pamirš, šį daktarą rekomenduoju- kodėl gi ne, bet jeigu jums svarbus daktaro bent minimalus, kad ir dalykiškas rūpestis vien dėl gyjimo proceso kokybės- nerekomenduoju.

2018-12-28, 10:22 | Registruotas lankytojas 1

puikus gydytojas

2017-12-06, 14:07 | Registruotas lankytojas 2

Labai nuoširdus, rūpestingas ir malonus gydytojas. Jeigu reiktų operuotis vėl - neabejočiau visiškai pas ką. Linkiu sėkmės ir sveikatos, Jums, Docente! Labai dėkinga!

2016-11-14, 21:03 | IP: 78.57.138.102

Nuostabus zmogus ir puikus profesionalas

2016-10-07, 22:01 | Registruotas lankytojas 1

Savo sryties profesionalas,Docentas iš Didžiosios raidės. Linku ir toliau tęsti sį pasiaukojanti darbą

2016-08-07, 20:57 | IP: 5.20.66.205

Nuostabus gydytojas,savo srities profesionalas,o svarbiausia neprarades žmogiskimo.Tik didziausios sekmes jam