Pacientai, kurie rekomenduoja Rasa Bagdonienė, %

Burnos chirurgas

Išduota: 2004-12-01, Nr. OPL-01115, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Bagdonienė Rasa dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Bagdonienė Rasa?

2021-09-08, 16:53 | Registruotas lankytojas 4

Pati maloniausia ir nuostabiausia gydytoja! Atidi, viską paaiškinanti, maloniai atsakanti į visus klausimus, žmogui skirianti tiek laiko, kiek reikia. Susidaro įspūdis, kad myli ne tik savo darbą, bet ir žmones, kas ne taip dažnai šiais laikais pasitaiko. Mielai gydytojai geriausios kloties ir visokeriopos sėkmės!

2021-05-27, 22:05 | Registruotas lankytojas 9

Tiesiog nuostabi gydytoja,ir kaip specialiste ir kaip zmogus.Visiems rekomenduoju.

2021-05-07, 17:14 | Registruotas lankytojas 1

Išmananti savo darbą specialistė! Esu labai dekinga, daktarė labai šiltas ir mielas žmogus. Tik geriausi atsiliepimai!! Ačiū!

2021-02-01, 19:56 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja. Nuramina, domisi paciento savijauta, visada maloni.

2020-12-15, 08:00 | Registruotas lankytojas 1

Dėmesinga, RŪPESTINGA, atsakinga, sūnui viską paaiškino, kas bus daroma, parodė instrumentus atsakė į visus vaiko klausimus. Nuostabi gydytoja, ESU LABAI LAIMINGA KAD KELESIS ATVEDĖ PAS JUS.

2020-12-10, 00:52 | Registruotas lankytojas 2

Visa gyvenima bijojau dantistu o apie burnos chirurgus is vis bijojau pagalvoti. Bet si nuostabi daktare mane pasitiko labai siltai kadangi turiu daug dantu kur tik saknys likusios galvojau israklines mano burna. Bet nuramino informavo kaip kas vyks uzdavus klausimus puikiai atsake. Likau maloniai nustebusi tokiu siltu bendravimu. Visiems rekomenduoju.

2020-04-01, 18:22 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi moteris, klausytoja ir, kas svarbiausia pacientui, puiki specialistė, atkreipianti dėmesį į visas kylančias problemas ir jas sprendžianti. Įsiklauso į žmogų iki smulkmenų. Be galo jautri kaip žmogus. Išeinant iš kabineto, taip norėjosi "mamiškai" Jus apkabinti. Jūs - pavyzdys mūsų nykioje sveikatos sistemoje.

2019-12-19, 08:20 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja ir jos kolegė labai nuostabios, bijojau eiti, bet iš kabineto išėjau su šypsena ir be baimės. Procedurą atliko greitai ir skalndžiai, prajuokino, kad nuimtų esančia baimę ir įtampą. Po procedūros viską paaiškino kaip elgtis toliau ir prižiūrėti žaisdą. Tikrai rekomenduoju šią gydytoją ir kitiems.

2019-09-06, 17:51 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja maloni, aptarnavo puikiai, turinti humoro jausmą. Rekomenduoju nepasigailėsit :)

2019-04-16, 12:26 | Registruotas lankytojas 2

Labai maloniai bendraujanti ir puiki savo srities specialistė ,verta tik pačio geriausio įvertinimo.Taip pat puiki psichologė,kas burnos chirurgijoje ypatingai yra svarbu !Esu už viską labai dėkinga ❤️

2019-01-27, 07:20 | Registruotas lankytojas 3

Geros nuotaikos, dalykiska, profesionali gydytoja

2018-08-24, 21:08 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja! Visada su sypsena :)