Pacientai, kurie rekomenduoja Rasa Bagdonienė, %

Burnos chirurgas

Išduota: 2004-12-01, Nr. OPL-01115, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Bagdonienė Rasa dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Bagdonienė Rasa?

2024-02-08, 02:15 | Registruotas lankytojas 1

Sveiki nuostabi gydytoja, šiandien pašalino protinį dantį, visą procedūrą paaiškino išsamiai kaip viskas vyks, puikiai pašalino be jokių skausmų, nors man tai buvo pirmas kartas..bet likau sužavėtas chirurgės geranoriškumu ir profesionalumu, ateityje būtinai kreipsiuos būtent pas ją, Juozas

2024-02-07, 19:23 | Registruotas lankytojas 1

Paprastai nerasau komentaru, bet nuostabi gydytoja. Trauke protini danti. Vien pliusai. Ir linksma, ir maloni, ir profesionali. Zmogus, dirbantis pagal pasaukima. Sekmes darbuose!

2024-01-30, 14:43 | Registruotas lankytojas 1

Patys gražiausi žodžiai ir nuoširdi padėka gyd. od. Rasai Bagdonienei, už profesionalumą, nuoširdumą, geranoriškumą, malonų bendravimą, ir didelį rūpestį pacientui. Su tokia profesionalia gydytoja dar nebuvau susidūrusi. Nuoširdus Jums ačiū!

2023-11-21, 13:10 | Registruotas lankytojas 2

Gyvenime nebuvau sutikus tokios nuostabios daktares ir seseles ???? viskas nuostabu

2023-11-10, 14:00 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja! Švelni, maloni, rūpestinga, informacijos gavau daugiau nei tikėjausi. Taip pat ir sesutė labai patiko. Daugiau tokių profesionalų valstybinėse įstaigose!!! ????

2023-11-07, 11:26 | Registruotas lankytojas 1

Savo darbą mėgstanti ir pacientus vertinanti specialistė. Rūpimais klausimais konsultavo tiek, kiek pačiam reikėjo. Rekomenduoju.

2023-11-06, 16:45 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja.

2023-03-31, 13:49 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, rekomenduoju, viskas, kas anksčiau buvo parašyta tikra tiesa.

2023-03-10, 20:59 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi burnos chirurgė, labai maloni, rūpestinga. Rekomenduoju

2022-11-18, 14:00 | Registruotas lankytojas 1

Tai yra geriausia savo srities specialistė, esu labai dėkinga už malonu priėmima, malonu bendravima, maloniai ir švelniai atlikta darba. Rekomenduoju visiems tiems kas velniškai bijo odontologu. Esu labai laiminga ir dėkinga už neskausminga šaknies išrovima. Ačiū Jums! Rekomenduoju 100%❤️

2022-06-03, 15:30 | Registruotas lankytojas 1

Puiki savo srities – burnos chirurgijos – specialistė! Labai malonus, draugiškas ir šiltas bendravimas bei pats žmogus! Vizito metu nuramino, palaikė kontaktą, vis pasiteiravo ar neskauda. Smagu, jog palaikė kontaktą, taip nukreipdama mano mintis nuo pačios procedūros, nejaučiau jokio streso ar diskomforto. Tvirtai galiu sakyti, kad rekomenduoju šią gydytoją!

2022-04-29, 16:40 | Registruotas lankytojas 1

Po gydymo norėjau daug gero parašyti ape šią Gydytoją bet pamačiau, kad viskas, ką norėjau pasakyti, jau yra žmonių atsiliepimuose. Tikras atradimas❤ Ir su ja dirbanti medicinos sesuo labai miela moteris. Ačiū jums labai❣

2022-04-11, 15:53 | Registruotas lankytojas 2

Profesionali, nuostabi, miela gydytoja. Mano nuomone myli ne tik savo darbą, bet ir pacientus. Buvau maloniai nustebinta tokiu dėmesingumu ir šiltu bendravimu. Jūs daktare esate pavyzdys kitiems kolegoms ir verta geriausio burnos chirurgo vardo.

2022-03-11, 22:21 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja! Labai švelniai atliko visą procedūrą! Labai supratinga, maloni, atsakė į visus rūpimus klausimu ir davė net patarimų! Rekomenduosiu visiems, kam reikės dantis išsirauti :)

2022-02-22, 16:31 | Registruotas lankytojas 1

Labai gera ir profesionali gydytoja, rekomenduoja visiems!

2021-12-13, 10:06 | Registruotas lankytojas 17

Superinė gydytoja, netikėjau, kad tokių esama valdiškose poliklinikose.Rekomendacijos didžiausios, nepasigailėsit :)

2021-09-08, 16:53 | Registruotas lankytojas 4

Pati maloniausia ir nuostabiausia gydytoja! Atidi, viską paaiškinanti, maloniai atsakanti į visus klausimus, žmogui skirianti tiek laiko, kiek reikia. Susidaro įspūdis, kad myli ne tik savo darbą, bet ir žmones, kas ne taip dažnai šiais laikais pasitaiko. Mielai gydytojai geriausios kloties ir visokeriopos sėkmės!

2021-05-27, 22:05 | Registruotas lankytojas 10

Tiesiog nuostabi gydytoja,ir kaip specialiste ir kaip zmogus.Visiems rekomenduoju.

2021-05-07, 17:14 | Registruotas lankytojas 1

Išmananti savo darbą specialistė! Esu labai dekinga, daktarė labai šiltas ir mielas žmogus. Tik geriausi atsiliepimai!! Ačiū!

2021-02-01, 19:56 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja. Nuramina, domisi paciento savijauta, visada maloni.

2020-12-15, 08:00 | Registruotas lankytojas 1

Dėmesinga, RŪPESTINGA, atsakinga, sūnui viską paaiškino, kas bus daroma, parodė instrumentus atsakė į visus vaiko klausimus. Nuostabi gydytoja, ESU LABAI LAIMINGA KAD KELESIS ATVEDĖ PAS JUS.

2020-12-10, 00:52 | Registruotas lankytojas 2

Visa gyvenima bijojau dantistu o apie burnos chirurgus is vis bijojau pagalvoti. Bet si nuostabi daktare mane pasitiko labai siltai kadangi turiu daug dantu kur tik saknys likusios galvojau israklines mano burna. Bet nuramino informavo kaip kas vyks uzdavus klausimus puikiai atsake. Likau maloniai nustebusi tokiu siltu bendravimu. Visiems rekomenduoju.

2020-04-01, 18:22 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi moteris, klausytoja ir, kas svarbiausia pacientui, puiki specialistė, atkreipianti dėmesį į visas kylančias problemas ir jas sprendžianti. Įsiklauso į žmogų iki smulkmenų. Be galo jautri kaip žmogus. Išeinant iš kabineto, taip norėjosi "mamiškai" Jus apkabinti. Jūs - pavyzdys mūsų nykioje sveikatos sistemoje.

2019-12-19, 08:20 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja ir jos kolegė labai nuostabios, bijojau eiti, bet iš kabineto išėjau su šypsena ir be baimės. Procedurą atliko greitai ir skalndžiai, prajuokino, kad nuimtų esančia baimę ir įtampą. Po procedūros viską paaiškino kaip elgtis toliau ir prižiūrėti žaisdą. Tikrai rekomenduoju šią gydytoją ir kitiems.

2019-09-06, 17:51 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja maloni, aptarnavo puikiai, turinti humoro jausmą. Rekomenduoju nepasigailėsit :)

2019-04-16, 12:26 | Registruotas lankytojas 2

Labai maloniai bendraujanti ir puiki savo srities specialistė ,verta tik pačio geriausio įvertinimo.Taip pat puiki psichologė,kas burnos chirurgijoje ypatingai yra svarbu !Esu už viską labai dėkinga ❤️

2019-01-27, 07:20 | Registruotas lankytojas 4

Geros nuotaikos, dalykiska, profesionali gydytoja

Esate Rasa Bagdonienė?
2018-08-24, 21:08 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gydytoja! Visada su sypsena :)

Esate Rasa Bagdonienė?