Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Rasa Makarevičienė, %

Registracija čia ir dabar
Biofirst klinika
Licencijos

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2009-05-04, Nr. MPL-13827, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2021-03-22)

Makarevičienė Rasa dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Makarevičienė Rasa?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

80.1% Complete
4

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

90.5% Complete
4.5

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

87.5% Complete
4.4

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

81.4% Complete
4.1

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

89.4% Complete
4.5

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

73.3% Complete
3.7

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

86.7% Complete
4.3

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Registracija čia ir dabar
Biofirst klinika
Pacientų atsiliepimai
2023-05-05, 11:13 | Registruotas lankytojas 1

Šilainių poliklinikoje pralaukiau valandą, bet gydytoja nesiteikė priimti. Nebeturėjau daugiau laiko sėdėti visą dieną viliantis, kad priims. Taip pat gavau pastabą iš sesutės, kad netaip užsiregistravau, parašiau, kad skundžiuosi maisto netoleravimu ir atėjau pavalgęs, o jie užregistravo į endoskopijų kabinetą (aš neprašiau endoskopijos), beje ji buvo neseniai atlikta privačioje klinikoje. Liepė laukti, kol gydytoja mane galės priimti " tarp kitų pacientų". Nesuprantu, lyg ir registravausi pas gydytoją, bet ji priimti negali. Žodžiu tik sugaišau laiką, išklausiau moralą, o gydytojos taip ir nesulaukiau.

2023-03-31, 12:14 | Registruotas lankytojas 603

Puiki, atidi, savo specialybę gerai mokanti gydytoja. Ji ne tik skrandžio ligų specialistė, bet ir [matyt] iš prigimties gera psichologė, nes sugeba ligonius nuteikti optimistiškai. O zondo ryjimas, jai vadovaujant, tapo visai nebebaisus, kas anksčiau man būdavo tikras siaubas. Žodžiu tai gydytoja, pas kurią visada malonu ir drąsu lankytis.

2022-12-24, 16:49 | Registruotas lankytojas 3

Šią gydytoją pasirinkau, nes tikrai yra labai daug gerų atsiliepimų, tačiau aš pati likau nusivylusi šia gydytoja. Lankiausi Šilainių poliklinikoje, konsultacijos metu buvo paskirti itin brangūs mokami kraujo tyrimai, gydytoja siūlė juos atlikti privačioje klinikoje, taip ir padariau, tačiau kai buvo gauti atsakymai juos pakomentavo labai abstrakčiai, ką ir pati perskaičiau, nieko detaliau neaptarė ir nepaaiškino, kas labai nuvylė. Gydymas buvo paskirtas, jis padėjo tik iš dalies. Taip pat nepatiko, kad buvo paskirtas sekantis vizitas gydymo aptarimui, tačiau prieš pat vizitą poliklinika jį atšaukė sms žinute ir niekas nepasiūlė jokios kitos alternatyvos.

2022-12-06, 09:21 | Registruotas lankytojas 3

Paskaičiusi čia esančius teigiamus atsiliepimus užsiregistravau pas šią gydytoją. Deja, pati pagalbos nesulaukiau, gydytoja buvo pernelyg užsiėmusi, į klausimus atsakinėjo abstrakčiai. Teko kreiptis pas kitą gydytoją. Nerekomenduoju.

2022-06-13, 13:32 | Registruotas lankytojas 1

Pati nuostabiausia gydytoja ir jos kolegė seselė (šilainių poliklinika). . Paskyrė reikiamus tyrimus, tiksliai konstatavo problemą, kurios nenustatė kiti ir dar nuramino visapusiškai. Tik geriausi atsiliepimai! Pavyzdys daugeliui gydytojų!

2022-02-16, 11:37 | Registruotas lankytojas 1

Kadangi negalavimai vargino jau 10 metų ir kiti šios srities specialistai nerasdavo priežasties ir vis nurašydavo stresui ir pan. Pagaliau gavau atsakymą ir gydymą. Gerai nusiteikęs lauksiu rezultatų ;)

2019-08-26, 16:24 | Registruotas lankytojas 26

Nežinau, kodėl čia nurodoma odontologija, bet ši gydytoja - gastroenterologė. Nuostabi gydytoja, puiki savo srities specialistė. Labai žmogiška, supratinga, įsigilina į problemą ir aiškinasi, kol viskas išsisprendžia. Rekomenduoju visiems, nes aplankiau iki jos 4 šios srities specialistus ir tikrai turiu su kuo palyginti.