Pacientai, kurie rekomenduoja Saulė Bingelienė, %

Išduota: 2006-09-11, Nr. MPL-08630, Galiojanti

Bingelienė Saulė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Bingelienė Saulė?

2018-10-12, 22:57 | 1

Puiki gydytoja!

Dėmesinga, šiltai bendraujanti, kantriai paaiškina visus kylančius klausimus, net pačius elementariausius. Jos priimami sprendimai dėl sveikatos yra profesionalūs ir racionalūs.

Kartą atėjus pasiimti tik skiepų paso ir jau leidžiantis žemyn laiptais gydytoja PASKAMBINO ir paprašė sugrįžti - pamatė, kad nuo 2013 metų man nebuvo atlikti jokie profilaktiniai (šlapimo, kraujo tyrimai). Man tai, didžiausias gydytojo rūpestingumo įrodymas.

Ačiū gydytoja už Jūsų kantrybę ir rūpestį savo pacientams. Tokie savo darbui atsidavę gydytojai įkvepia ir motyvuoja mylėti savo darbą ir rūpintis savo sveikata.

2017-09-19, 16:05 | 2

Gydytoja absoliučiai nemoka bendrauti su savo pacientais... Skundžiausi skausmais. Gavau atsakymą - tau nieko nėra. Buvau peršalus , atėjau kostinti ir vos pašnekanti, tai atsakė, jog nieko čia tokio, visiems būna. Pasipūtė kai nežinojau kiek turiu temperatūros. Pažiūrėjusi į mane pareiškė, kad aš nesu karščiuojanti, tai ir temperatūros jokios nėra. Net nepasiūlė pamatuoti, paklausinėti kokia šiaip mano savijauta. Išrašė purškalą ir liepė išeiti. grįžus namo temperatūra buvo 37,5. Šita gydytoja tiesiog neieško gražaus žodžio.

2017-09-15, 11:30 | IP: 213.197.150.50

Atsilyginau geru žodžiu

2017-02-12, 13:11 | IP: 78.56.129.214

Nuostabi daktare,tariu dideli Aciu,kad nustate degnoze,padare reikalingus tyrimus ir nusiunte teisinga linkme tolimesniam gydymui.Aciu dar karta ir sveikatos siai daktarei.

2016-07-03, 13:24 | IP: *.*.*.*
2016-03-13, 13:49 | IP: *.*.*.*