Pacientai, kurie rekomenduoja Valentina Orlova, %

Gydytojas odontologas

Išduota: 2004-10-06, Nr. OPL-00643, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Orlova Valentina dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Orlova Valentina?

2022-11-04, 20:44 | Registruotas lankytojas 3

Niekam nerekomenduočiau lankytis pas ją. Atliko dalį problemų, t.y išgrežė ir paliko skylutes, blogai suleisdavo antibiotikų, nes turint ėduonis man labai skaudėdavo kai greždavo, sakiau, kad skauda, o ji atsakydavo - pakentėk. Ar tai normalu? Plomba po keliu dienu iškrisdavo. Į kitas dantukų problemas vengė gydyt, pasakė, jog mano visi dantys Jau yra sutvarkyti, nors realiai turėjau dar ėduonis krūminiuose, bet ji pasakė, kad ten viskas gerai. P.S ne man vienai taip nutiko, bet taip pat mano brolis liko nepatenkintas.

2021-12-22, 22:05 | Registruotas lankytojas 3

Nebloga gydytoja , bet vaikams nelabai rekomenduočiau . Kad ir sutaisė dantį , bet dukrai klausiant kokį įrankį naudos net negalėjo atsakyti . Konkrečiai buvo suinteresuota tik taisyti dantį ir greičiau išleisti.

2020-09-22, 14:27 | Registruotas lankytojas 6

Visi vizitai laiku, labai dalykiškas bendravimas, išgydėme visas skylutes ir pakonsultavo dėl tolimesnių veiksmų gydyme. Labai džiaugiuosi papuolusi būtent pas gydytoją Valentiną.

2018-10-04, 04:21 | Registruotas lankytojas 8

Puiki gydytoja. Labai dalykiska, lankausi virs metu, niekada neteko laukti uz duru eileje, visada priema laiku. Aciu Jums!

Esate Valentina Orlova?
2017-06-15, 13:53 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Esate Valentina Orlova?