Pacientai, kurie rekomenduoja Dalytė Ulevičienė, %

Išduota: 2008-09-29, Nr. MPL-11642, Galiojanti

Ulevičienė Dalytė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Ulevičienė Dalytė?

2020-02-18, 15:27 | 2

Nuostabi gydytoja - rūpestinga, maloni, išsamiai viską paaiškina ir skiria papildomų tyrimų.

2019-09-27, 12:32 | 9

Gydytoja puiki - Šeimos centre patekau iš karto, po užsirašymo praėjus porai dienų. Maloniai bendravo, buvo labai švelni ir šilta, atsakė į klausimus, nuramino. Echoskopuodama rodė man vaizdus ir aiškibo, kas ir kaip, kas negerai. Liepė apsilankyti vėl po mėnesinių, kad matytųsi, ar jos paskirti vaistai padeda spręsti bėdą. Viskas tiko ir patiko. Tik kaina labai didelė - už apžiūrą ir echoskopiją sumokėjau 88 eu, o greitai reikės grįžti, tad vėl reikės tiek mokėti... nieko nepadarysi, privačiame kabinete mokėti tenka, bet įkainiai kiek per dideli, jei tai būtų 50eu neturėčiau priekaištų, o dabar labai suplonino piniginę, ypač kaip studentei. Bet poliklinikose turėjau labai nemalonių patirčių su ginekologais, tad vis tik verta.

2019-06-10, 15:57 | 2

Puiki gydytoja! Buvau pirma karta ir paliko labai gera ispudi. Prieme be uzrasymo, issamiai pakonsultavo ir nuramino. Labai atidi, be galo svelni, kompetetinga. Rekomenduoju!

2019-05-01, 21:45 | 5

Puiki gydytoja. Be galo man padėjo ne tik dėl mano ginekologinių bėdų, bet ir palaikė psichologiškai, nuramindavo, darė viską, ką galėjo, kad tik pagaliau pavyktų išnešioti ir pagimdyti sveiką vaikutį. Dėkinga jai už viską! Diagnozės ir gydymas visada tikslūs, bendravimas malonus - puiki!

2018-07-03, 15:01 | 3

Patarčiau bėgti nuo šios gydytojos kuo toliau. Žmogus, kuris neturi pakankamai kompetencijos, žinių ir, greičiausiai, net įgūdžių. Echoskopavo mano nėštumą ne vieną kartą, tačiau laiku nesugebėjo pamatyti akivaizdžios vaisiaus patologijos, ko pasekoje auginu neįgalų vaiką (šios patologijos atveju, diagnozavus laiku, buvo galimybė pagerinti vaiko situaciją).
Gydytoja tokiais atvejais labai mėgsta frazes: "Naturali atranka" arba "Toks jau tas likimas". Taip, likimas atvedė mane ir mano vaikutį pas šitą žmogų.

2018-05-11, 15:15 | 1

Viena puikiausių gydytojų tiek bendravime tiek kompetencijos turėjime. Auginu sveiką vaikutį. Nėštumą prižiūrėjo ši gydytoja. Taip pat gydausi kitas ligas. Esu patenkinta gydytojos paslaugomis.

2018-04-23, 18:07 | 1

Nuostabi gydytoja, puikiai išmananti savo darbą, maloni. Esu patenkinta, į visus klausimus buvo atsakyta. Tikrai rekomenduoju.

2018-01-30, 12:18 | 4

Gydytoja labai miela ir draugiška, visuomet išklauso ir padeda rasti geriausią sprendimą. Lankausi pas šią gydytoją jau daug metų ir nesu nei karto nusivylusi. Palaikė ir labai sunkiu metu, padėjo, pati domėjosi kaip jaučiuosi. Kiek teko daryti įvairių tyrimų visi buvo atlikti profesionaliai ir tikslingai, nejaučiau jokio diskomforto ar nepatogumo. Vienintelis dalykas kas gali būti neigiamas yra paslaugų kainos, kurios yra pakankamai aukštos, tačiau žinant tai, jog lankausi pas gydytoją privačiai iš dalies galima pateisinti.

2017-06-22, 12:30 | IP: *.*.*.*
2017-05-08, 16:39 | IP: *.*.*.*
2016-10-30, 12:30 | IP: 78.56.58.244

Gydytoja, kuria rekomenduociau visoms. Keista, kad dar yro tokiu, kurioms tikrai rupi pacientas ir jo problemos. Saunuole.

2016-10-09, 15:39 | IP: *.*.*.*
2016-08-25, 02:25 | IP: 5.20.188.118

Puiki gydytoja. Visas savo drauges pas ją jau nusiunčiau ;) ir visos ją įsimylėjom ;) o jei rimtai, tai gydytoja labai man padėjo, palaikė, viską išaiškino, rūpinosi, domėjosi ir galiausiai džiaugėsi gimusiu sveiku vaikučiu.

2016-06-16, 10:11 | IP: 78.56.154.81

Pas gydytoja lankiausi 3 k./3 m. Gydytoja paskubom isklauso, apziuri, taciau jei skausminga apziura, i tai nekreipia demesio ir tiria tik tuos simptomus, su kuriais paciente atejo. Bendravimas dalykiskas ir skubus. Apziuros metu komentarai nekorektiski. Po vizito buna be galo nemalonu. Del tyrimu atsakymo jokio lsiko tel. ar gyvai neskiria. Specialistas geras, deja nekorektiskas.

2016-05-12, 11:51 | IP: 78.157.84.54

Lankiausi pas sia gydytoja per nestuma, tai tik teigiami atsiliepimai. Visus tyrimus paskyre, viska paaiskina, itarus vaisiaus vandenu trukuma, paskyre papildomus tyrimus. Viskas paskui buvo gerai, bet neuzmerke akiu, jau geriau 10 kart patikrinti nei viena suklysti. I visus klausimus atsake.