Pacientai, kurie rekomenduoja Dalytė Ulevičienė, %

Išduota: 2008-09-29, Nr. MPL-11642, Galiojanti

Ulevičienė Dalytė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Ulevičienė Dalytė?

2019-06-10, 15:57 | 2

Puiki gydytoja! Buvau pirma karta ir paliko labai gera ispudi. Prieme be uzrasymo, issamiai pakonsultavo ir nuramino. Labai atidi, be galo svelni, kompetetinga. Rekomenduoju!

2019-05-01, 21:45 | 3

Puiki gydytoja. Be galo man padėjo ne tik dėl mano ginekologinių bėdų, bet ir palaikė psichologiškai, nuramindavo, darė viską, ką galėjo, kad tik pagaliau pavyktų išnešioti ir pagimdyti sveiką vaikutį. Dėkinga jai už viską! Diagnozės ir gydymas visada tikslūs, bendravimas malonus - puiki!

2018-07-03, 15:01 | 3

Patarčiau bėgti nuo šios gydytojos kuo toliau. Žmogus, kuris neturi pakankamai kompetencijos, žinių ir, greičiausiai, net įgūdžių. Echoskopavo mano nėštumą ne vieną kartą, tačiau laiku nesugebėjo pamatyti akivaizdžios vaisiaus patologijos, ko pasekoje auginu neįgalų vaiką (šios patologijos atveju, diagnozavus laiku, buvo galimybė pagerinti vaiko situaciją).
Gydytoja tokiais atvejais labai mėgsta frazes: "Naturali atranka" arba "Toks jau tas likimas". Taip, likimas atvedė mane ir mano vaikutį pas šitą žmogų.

2018-05-11, 15:15 | 1

Viena puikiausių gydytojų tiek bendravime tiek kompetencijos turėjime. Auginu sveiką vaikutį. Nėštumą prižiūrėjo ši gydytoja. Taip pat gydausi kitas ligas. Esu patenkinta gydytojos paslaugomis.

2018-04-23, 18:07 | 1

Nuostabi gydytoja, puikiai išmananti savo darbą, maloni. Esu patenkinta, į visus klausimus buvo atsakyta. Tikrai rekomenduoju.

2018-01-30, 12:18 | 4

Gydytoja labai miela ir draugiška, visuomet išklauso ir padeda rasti geriausią sprendimą. Lankausi pas šią gydytoją jau daug metų ir nesu nei karto nusivylusi. Palaikė ir labai sunkiu metu, padėjo, pati domėjosi kaip jaučiuosi. Kiek teko daryti įvairių tyrimų visi buvo atlikti profesionaliai ir tikslingai, nejaučiau jokio diskomforto ar nepatogumo. Vienintelis dalykas kas gali būti neigiamas yra paslaugų kainos, kurios yra pakankamai aukštos, tačiau žinant tai, jog lankausi pas gydytoją privačiai iš dalies galima pateisinti.

2017-06-22, 12:30 | IP: *.*.*.*
2017-05-08, 16:39 | IP: *.*.*.*
2016-10-30, 12:30 | IP: 78.56.58.244

Gydytoja, kuria rekomenduociau visoms. Keista, kad dar yro tokiu, kurioms tikrai rupi pacientas ir jo problemos. Saunuole.

2016-10-09, 15:39 | IP: *.*.*.*