Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Dalytė Ulevičienė, %

Licencijos

Gydytojas akušeris ginekologas

Išduota: 2008-09-29, Nr. MPL-11642, Galiojanti

Ulevičienė Dalytė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Ulevičienė Dalytė?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

80.3% Complete
4

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

84.6% Complete
4.2

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

84% Complete
4.2

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

86.7% Complete
4.3

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

88.5% Complete
4.4

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

82.4% Complete
4.1

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

69.1% Complete
3.5

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-09-27, 12:32 | 9

Gydytoja puiki - Šeimos centre patekau iš karto, po užsirašymo praėjus porai dienų. Maloniai bendravo, buvo labai švelni ir šilta, atsakė į klausimus, nuramino. Echoskopuodama rodė man vaizdus ir aiškibo, kas ir kaip, kas negerai. Liepė apsilankyti vėl po mėnesinių, kad matytųsi, ar jos paskirti vaistai padeda spręsti bėdą. Viskas tiko ir patiko. Tik kaina labai didelė - už apžiūrą ir echoskopiją sumokėjau 88 eu, o greitai reikės grįžti, tad vėl reikės tiek mokėti... nieko nepadarysi, privačiame kabinete mokėti tenka, bet įkainiai kiek per dideli, jei tai būtų 50eu neturėčiau priekaištų, o dabar labai suplonino piniginę, ypač kaip studentei. Bet poliklinikose turėjau labai nemalonių patirčių su ginekologais, tad vis tik verta.

2019-06-10, 15:57 | 2

Puiki gydytoja! Buvau pirma karta ir paliko labai gera ispudi. Prieme be uzrasymo, issamiai pakonsultavo ir nuramino. Labai atidi, be galo svelni, kompetetinga. Rekomenduoju!

2019-05-01, 21:45 | 4

Puiki gydytoja. Be galo man padėjo ne tik dėl mano ginekologinių bėdų, bet ir palaikė psichologiškai, nuramindavo, darė viską, ką galėjo, kad tik pagaliau pavyktų išnešioti ir pagimdyti sveiką vaikutį. Dėkinga jai už viską! Diagnozės ir gydymas visada tikslūs, bendravimas malonus - puiki!

2018-07-03, 15:01 | 3

Patarčiau bėgti nuo šios gydytojos kuo toliau. Žmogus, kuris neturi pakankamai kompetencijos, žinių ir, greičiausiai, net įgūdžių. Echoskopavo mano nėštumą ne vieną kartą, tačiau laiku nesugebėjo pamatyti akivaizdžios vaisiaus patologijos, ko pasekoje auginu neįgalų vaiką (šios patologijos atveju, diagnozavus laiku, buvo galimybė pagerinti vaiko situaciją).
Gydytoja tokiais atvejais labai mėgsta frazes: "Naturali atranka" arba "Toks jau tas likimas". Taip, likimas atvedė mane ir mano vaikutį pas šitą žmogų.

2018-05-11, 15:15 | 1

Viena puikiausių gydytojų tiek bendravime tiek kompetencijos turėjime. Auginu sveiką vaikutį. Nėštumą prižiūrėjo ši gydytoja. Taip pat gydausi kitas ligas. Esu patenkinta gydytojos paslaugomis.