Pacientai, kurie rekomenduoja Vera Paciuk, %

Gydytojas odontologas

Išduota: 2004-09-08, Nr. OPL-00566, Galiojanti

2019-10-08, 16:08 | 1

Puiki specialistė, atsakingai atliekanti savo darbą, maloniai bendraujanti.

2019-03-05, 20:47 | 1

Puiki gydytoja. Lankiausi pas ją pirmo nėštumo metu prieš šešis metus - ką tada sutvarkė, tas puikiai "laiko" iki šiol. Priešingai nei vėliau padirbėjusių privačių stomatologų brokas. Dabar vėl laukiuosi, ir vėl nuėjau pas ją. Man patinka, kad ji dirba greitai, kokybiškai, nesivelia į kalbas, sako tik tai, kas būtina, bet pas ją jautiesi pakliuvęs į geras rankas. Rekomenduoju.

2019-02-13, 22:56 | 1

Nerekomenduoju niekam , mano gydymas pas šią gydytoją, baigėsi privataus stomatologijos kabinete, pas kita odontologą, su prapjautom dantenom ir stipriu uždegimu, uždegimas paplito į minkštuosius audinius, skirti antibiotikai...

2018-11-18, 13:37 | 1

Gydytoja teikė pirmąją pagalbą 6metų vaikui. Buvo grubi, piktai ir garsiai šnekėjo, vis bandė mane išprašyti iš kabineto. Sunkiai šneka lietuviškai. Atlikusi savo darbą tiesiog pasakė- viskas, eikite. Į klausimą ką toliau daryti atsakę- nieko. Tik primygtinai klausiant susakė, kad reikia skalauti, nemiegoti ant to žando. Kaip vėliau paaiškėjo, kad tiesiog reikėjo praplauti su fiziologiniu skysčiu. Viskas baigėsi Žalgirio klinikoj pirmos pagalbos kabinete dvi naktis iš eilės, prapjautom dantenom ir siaubingu uždegimu, uždegimas paplito į minkštuosius audinius, antibiotiku dviguba doze (vaikui 6 metai) . Manau gydytoja tinkamai neatliko savo darbo. Šios gydytojos nerekomenduočiau niekam, Ypač vedant pas ją vaikus.

2018-11-10, 16:30 | 2

Gydytoja abejinga, tiesiog nenori gydyti dantu, teko rasti kita odontologa. Laukia pinigu, kitaip nekreipa demesio i paciena.