Pacientai, kurie rekomenduoja Liudmila Kšivec, %

Gydytojas odontologas

Išduota: 2008-11-06, Nr. OPL-02912, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas odontologas ortopedas

Išduota: 2004-07-14, Nr. OPL-00402, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Kšivec Liudmila dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Kšivec Liudmila?

2021-12-03, 18:51 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja kalbėjosi su manimi nemandagiai ir išdidžiai. Esu įžeista. Profsionalas neturėtu taip elgtis

2021-03-08, 01:28 | Registruotas lankytojas 1

daktare taise klaidas ka pridare kiti daktarai.labai dekinga daktarei uz demesinguma ir gydima

2020-02-20, 20:55 | Registruotas lankytojas 1

VIENA IS GERIAUSIU DANTISTU VILNIUJE!Gydziausi kazkada Beadenta(pylimo)..kainas kele kaskarta,nes gyvenu uzsienyje,bet svarbiausia ju "gydymo" turejau gydytis!Liudmila labai faina,maloni, isrove 2 ar 3 dantis KRUMYNIUS,net nejauciau nieko.Labai patenkinta ir Ja ir jos sunu rekomenduoju VISIEMS.Jo klinika salia-iseini,15 zingsniu i kaire,durys sukalinausko 8.Viska ishsamiai paaiskina,pataria,krupsciai gydo,daug zino,tikrai visada idomu,malonu-nustate abu aukstus standartus.Kapas net sest padare.Matosi kad pacientams nori padet,gerai ishgydyt,tarciau tik pas juos eit! Mano mama lygiai ta pati sako.

2019-03-15, 12:10 | Registruotas lankytojas 1

Siaubas!!! Niekam nerekomenduoju.

2018-06-12, 17:34 | Registruotas lankytojas 3

Gydausi pas šią specialistę centro poliklinikoje, privačioje klinikoje nesilankau. Visada labai maloni, dėmesinga, įsigilinanti į tai kaip jautiesi, kaskart kruopšiai pažiūri ar neatsirado nauju gedimų. Šioje poliklinikoje lankiausi pas 4 specialistus, nei vienas taip kruopščiai neapžiūrėjo dantų, kaip ji. Jos dėka išsaugojau dantį. Rekomenduoju.

2018-05-23, 10:15 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja gera man patinka,tik kartais reikia palaukti o kartais viskas greitai,viskas suprantama gydytoja laabai gera,mano senelis gydosi ar gydesi pas sia gydytoja,is 10 bales sistemos vertinu 9.3 :)

2018-01-28, 20:11 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi savo srities specialistė, maloni, suprantanti ką daro.

2017-05-08, 23:17 | IP: 90.134.94.37

Esu labai patenkinta gydytojos darbu. Jos kompetencijos dėka esu išsigydžiusi dantis ir nebeturiu su jais problemų. Gera žinoti, kad turiu profesionalią dantistę, kuri sprendžia dantų bėdas, skatina ir mokina kaip juos prižiūrėti, nuoširdžiai rūpinasi ir prižiūri. Ačiū!

2017-01-26, 06:41 | IP: *.*.*.*