Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Jievaltas, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2008-07-01, Nr. MPL-11125, Galiojanti

Jievaltas Mindaugas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Jievaltas Mindaugas?

2020-01-11, 09:11 | 3

Už puikiai atliktą operaciją, priežiūrą, didžiulį profesionalumą, informatyvumą. Už dėmesį ir žmogiškumą, nepaisant didelio darbo krūvio ir tempo. Dėkojame profesoriui Mindaugui Jievaltui. Eduardas Lisauskas su šeima.

2019-12-22, 13:10 | 2

Nuostabus zmogus ir labai geras specialistas.aciu uz pastangas kurias idejote gydant mano vyra.

2019-12-22, 13:10 | 2

2019-10-22, 15:50 | 1

Puikus gydytojas, tikras profesionalas, man atlikęs sudėtingą kairiojo inksto šalinimo operaciją. Rekomenduočiau visiems, nes bendrauja maloniai, aiškiai pasako visą situaciją ir kokie tolimesni veiksmai. Reikia džiaugtis, kad Lietuvoje yra tokie profesionalūs medikai, kaip prof. M.Jievaltas.
Pacientas Kazys iš Klaipėdos

2019-06-22, 13:52 | 2

Visi neigiami atsiliepimai- gryna tiesa. Arogantiškas ir nekompetentingas. Po jo "gydymo" visam laikui suprastėjo gyvenimo kokybė. O juk tereikėjo antibiotikus paskirti... Į teismą tokius reikia duoti. O konsultacija buvo mokama. Niekam nerekomenduoju. Bėkit kuo toliau nuo tokių.

2018-08-10, 18:12 | 2

Aukščiausio lygio specialistas, esu labai dėkingas profesoriui už visapusišką pagalbą ir konsultacijas. Nepaisant savo užimtumo, visuomet būdavo pasiruošęs atsakyti į iškilusius klausimus susijusius su mano sveikatos problema. Rekomenduoju!

2018-01-25, 09:36 | 2

Teko apsilankyti pas šį daktarą (jei ji taip galima pavadinti), tai jam tik buliams prostatas stimuliuoti, o ne su žmonėmis dirbti. Tokio pasityčiojimo ir pažeminimo iš gydytojo gyvenimo nesu patyręs. Išsišaipė iš mano problemos, sakė nieko baisaus čia nepapasakojau, kiti su skausmais gyvena ir viskas jiems gerai, tai ko aš su diskomfortu atejau skustis jam neaišku. Visiškai nesigilino nuo ko ir kaip prasidėjo problemos, sakė kad pratinčiausi ir tiek, kitaip nebus. Sakė kad galvoj pas mane prostatitas, naudojo keiksmažodžius per konsultaciją, bandydamas pasirodyti šmaikštuoliu... Prieš tai dar išreiškė nepasitenkinima, kad nejau pas urologą poliklinikoje, kurioje prisiregistravęs, išreiškė nepasitenkinimą, kad lankiausi pas kitus gydytojus urologus. Konsultavausi su pažystamu Sveikatos ministerijoje, bei su teisininku išmanančiu šioje srityje, sakė kad už tokį elgesį gali netekti licenzijos. Bandysiu dėl tokių gydytojo veiksmų aiškintis su juo teisinėmis priemonėmis. Manyčiau jam ne su žmonėmis dirbti. Savo arogancija galėtų gyvuliams rodyti, bet ne žmonėms.

2017-08-29, 23:21 | IP: *.*.*.*
2017-07-21, 22:51 | IP: *.*.*.*
2017-02-13, 00:29 | 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-04-25, 21:51 | IP: *.*.*.*
2016-01-26, 18:48 | IP: *.*.*.*
2016-01-06, 15:53 | IP: 212.117.9.71

Puikus gydytojas, tikras profesionalas, man atlikes sudetinga inksto operacija. Rekomenduociau visiems

2015-06-20, 15:45 | IP: 84.15.188.73

Labai nuoširdus ačiū už atlikta pieloplastikos operacija,dėl prof Jievalto užimtumo ir atsidavimo savo darbui ji sunku sutikti ir padėkoti tiesiogiai
.Didelis ačiū ir sėkmės

Esate Mindaugas Jievaltas?
2015-03-17, 18:31 | IP: 193.219.64.35

Didelis ačiū Jums, prof. Mindaugai Jievaltai, ir jūsų pagalba operatyviai surinktai visai medikų komandai už 2015.02.25 profesionaliai atliktą sudėtingą onkologinę operaciją devyniolikos metų sūnui Lukui. Jūs kantriai, paprastai, ramiai, dėmesingai bendravote tiek su ligoniu tiek su mama, taip sumažindmas mūsų įtampą ir pergyvenimą. Ačiū už Jūsų profesionalumą, išsamius paaiškinimus, už nuoširdų rūpestį ieškant geriausio ligos gydymo būdo ir už jūsų drąsą, ryžtą ir nepaprastą atsidavimą darbui.
Dėkojame už suteiktą viltį kovoti su liga toliau. Lai Jūsų stebuklingos rankos nepaliauja gelbėti sunkių ligų ištiktus žmones. Sėkmės sunkiame ir atsakingame darbe. Lai angelai saugoja jus ir jūsų artimuosius.
Nuoširdžiai dėkojame visos Luko šeimos vardu

Esate Mindaugas Jievaltas?