Pacientai, kurie rekomenduoja Svajūnas Balseris, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2009-01-19, Nr. MPL-12080, Galiojanti

2020-01-14, 22:41 | 4

Puikiai! Kruopstus, profesionalus, empatiskas gydytojas. Labai rekomenduoju, kas iesko patikimos pagalbos.

2019-04-01, 18:22 | 1

Labai geras, malonus gydytojas. Operavo polipa, apžiūros prieš operacija metu išsamiai, paprastai viska paaiškino, papasakojo kur problemos, kaip problemos bus śalinamos. Operacija praėjo sklandžiai, pooperacinė priežiūra iki išrašymo iš ligoninės buvo puiki, vėl viska puikiai paaiškinant ir iššaiškinant. Puikus profesionalas. Gydytojas visuomet puikios nuotaikos, turi gera jumoro jausma. AČIŪ, GYDYTOJAU ! Edmundas Z.

2019-02-13, 14:18 | 1

Profesionalus ir dėmesingas gydytojas

2018-12-07, 16:01 | 3

Puikus savo srities specialistas. Puikiai atlikta operacija ir visas pooperacinis laikotarpis buvo toks koks gydytojas ir sakė. Atsakė į visus klausimus, domėjisi mano savijauta. Esu dėkinga ir tikrai rekomenduoju!

2018-05-09, 12:32 | 2

2018-03-19 Atliko Tonzilektomija, Diagnoze buvo tiksli, operacija sekminga, gijimas buvo toks kaip ir sake daktaras. Demesingas, profesionalus specialistas. Esu dekingas, kad galiu dziaugtis gera savijauta toliau. Andrius Ž.

2018-02-22, 17:27 | 1

Teko operuotis nosies pertvarą, sąaugas Lazdynų ligoninėje pas skyriaus vedėją. Įspūdžiai teigiami, kolektyvas labai aukšto lygio,- kiek klausiau ar prašiau, visada buvo atsiliepiama, paaiškinama, suteikiama pagalba. Esu labai dėkingas.

2018-02-07, 15:44 | 2

Esu labai blogos nuomones apie si daktara... pas mane vaikysteje buvo luzusi nosis ir operavausi nosies pertvara pas ji pries 6 metus Lazdynuose. Visu pirma, po operacijos LABAI sunkiai atsigavau, tris dienas nuolat vemiau ir negalejau net i maista paziuret. Taciau man buvo svarbiausia atsatyti kvepavima. Po keliu dienu isseme tamponus, apziurejo ir palinkejo sekmes. Deja po metu prasidejo vel naujos problemos, vel truko kvepavimo ir prasidejo nezmoniskai dideles migrenos. Po MRI scan buvo nustatyta, jog pertvara visvien liko kreiva ir dar turiu taip pat isbrinkusias kriaukles. Taigi vel operavausi, tik zinoma pas kita gydytoja. Esu begalo patenkinta, nes budama 27 metu pirma karta IKVEPIAU oro. Po operacijos praejo kelios saavaites ir kitas chirurgas kiekviena savaite praso, jog ateiciau, jog tikrai isitikinti, jog gerai gyju. Svajunas Balseris su mielu noru tada paeme vokeli su 400 lt Lazdynu ligonineje, taciau darbo tikrai neatliko gerai. TIkrai nuosirdziai NEREKOMENDUOJU sio specialisto, nes jisai be galo komerciskas. Rinkites kita LOR specialista, tik ne Balseri ir nereikes antra karta vel operuotis ir sedeti su tamponais.

2017-10-18, 22:30 | 1

Demesingas ,labai puikus gydytojas ,operavo nosi mano vyrui ,jau praejo 25 metai viskas puikiai ,dziaugiasi iki dabar ,veliau as ,nors labai bijojau ,bet ryzausi ,patenkinta rezultatu,

2017-09-21, 16:12 | 1

Pas šį gydytoją operavausi nosies pertvarą Lazdynų ligoninėje. Tiek operaciją, tiek priežiūrą po operacijos atliko pats gydytojas. Gydytojas viską atliko profesionaliai, teikė informatyvias konsultacijas, tikrai rekomenduoju.

2017-04-08, 16:34 | 2

Prieš keletą savaičių operavausi anginą pas šį Gydytoją. Viskas buvo taip, kaip daktaras paaiškino prieš ir po operacijos. Nebuvo jokių kraujavimų ar kitų pašalinių padarinių. Ačiū už kokybišką darbą, rekomenduoju.

2017-03-10, 19:38 | IP: *.*.*.*
2017-01-06, 12:11 | 1

Tikrai profesionalus LOR specialistas. Daktaras ne tik puikuai ismano savo darba, bet yra ir rupestingas bei atsakingas. Likau labai patenkinta.

2017-01-05, 19:26 | IP: *.*.*.*
2016-04-20, 02:08 | IP: 78.60.108.25

neseniai buvo atlikta Lazdynų ligoninėje nosies operacija. Konsultavo ir operavo gerbiamas vedėjas Svajūnas Balseris - gydytojas labai rūpestingas, profesionalus, atidus - ir konsultavo ir operavo ir pats darė ligoninėje pooperacines procedūras, iškilus klausimui po išrašymo iš ligoninės labai maloniai pakonsultavo telefonu. Beje paskambinau bendroju skyriaus numeriu - iš karto pakvietė gydytoja - pasisekė, kad to momentu neoperavo. Manau, kad operacinė intervencija ir pooperacinis periodas kiekvienam praeina individualiai - priklauso nuo paciento ne tik fizinės, bet ir psichologinės būklės - mūsų nusiteikimo, pasitikėjimo gydytojui ir savo organizmo resursais, ir aišku nuo gydytojo profesionalumo - bet turi būti abipusis bendradarbiavimas - ne tik gydytojo pastangos. Man pasisekė, kad papuoliau visai atsitiktinai pas šį nuostabų gydytoją. Stebėjau, kaip gydytojas bendrauja su kitais pacientais - taip pat mandagiai, profesionaliai - kuo daugiau tokių gydytojų linkiu savo ir Jūsų kelyje. Beje visa ausų, gerklės ir nosies skyriaus komanda Lazdynų ligoninėje - kiti gydytojai (nors nebuvau jiems priskirta - keli koridoriuje pamatę su tvarsčiais po nosimi klausė kaip savijauta) bei kitas medicinos personalas labai malonus, profesionalus, kantrus ir draugiškas - ačiū, už Jūsų šypsenas, gerą jumoro jausmą, rūpestį ir atsidavimą savo profesijai- LABAI JUMS NUOŠIRDUS IR DIDELIS AČIŪ ir sėkmės jūsų nelengvame darbe!!! Jelena Pylypyuk

2016-01-05, 15:04 | IP: 78.60.87.143

Prieš 7 metus p. Balseris labai s4kmingai išoperavo sinusitą - negaliu atsidžiaugti, esu labai dėkinga!