Pacientai, kurie rekomenduoja Svajūnas Balseris, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2009-01-19, Nr. MPL-12080, Galiojanti

2019-04-01, 18:22 | 1

Labai geras, malonus gydytojas. Operavo polipa, apžiūros prieš operacija metu išsamiai, paprastai viska paaiškino, papasakojo kur problemos, kaip problemos bus śalinamos. Operacija praėjo sklandžiai, pooperacinė priežiūra iki išrašymo iš ligoninės buvo puiki, vėl viska puikiai paaiškinant ir iššaiškinant. Puikus profesionalas. Gydytojas visuomet puikios nuotaikos, turi gera jumoro jausma. AČIŪ, GYDYTOJAU ! Edmundas Z.

2019-02-13, 14:18 | 1

Profesionalus ir dėmesingas gydytojas

2018-12-07, 16:01 | 3

Puikus savo srities specialistas. Puikiai atlikta operacija ir visas pooperacinis laikotarpis buvo toks koks gydytojas ir sakė. Atsakė į visus klausimus, domėjisi mano savijauta. Esu dėkinga ir tikrai rekomenduoju!

2018-05-09, 12:32 | 2

2018-03-19 Atliko Tonzilektomija, Diagnoze buvo tiksli, operacija sekminga, gijimas buvo toks kaip ir sake daktaras. Demesingas, profesionalus specialistas. Esu dekingas, kad galiu dziaugtis gera savijauta toliau. Andrius Ž.

2018-02-22, 17:27 | 1

Teko operuotis nosies pertvarą, sąaugas Lazdynų ligoninėje pas skyriaus vedėją. Įspūdžiai teigiami, kolektyvas labai aukšto lygio,- kiek klausiau ar prašiau, visada buvo atsiliepiama, paaiškinama, suteikiama pagalba. Esu labai dėkingas.