Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Vaičiūnas, %

Burnos chirurgas

Išduota: 2018-06-28, Nr. OPL-05252, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas odontologas

Išduota: 2014-06-18, Nr. OPL-04419, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-10-09, 06:43 | Registruotas lankytojas 4

Šalino operaciniu būdu protinį dantį. Puikus gydytojas! Viskas sklandžiai, viską paaiškino, pasitikėjau ir nenusivyliau. Todėl drąsiai rekomenduoju. Reikėjo anksčiau pakiūti į šio burnos chirurgo rankas. Sėkmės tokiems gydytojams!

2020-10-08, 12:59 | Registruotas lankytojas 2

Apsilankiau pas gydytoją Mindaugą Vaičiūną Mikroskopinės odontologijos klinikoje, UAB Daira Medica. Nors esu senjorė ir aišku nemažai turėjau apsilankymų pas odontologus, bet tokio mielo, mandagaus, atidaus daktaro nebuvau sutikusi. Apie profesionalumą jau nekalbu...Ačiū, mielas daktare. Sveikatos Jums ir Jūsų šeimai.

2019-12-21, 08:01 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas profesionalus, bendravimas malonus. Visus 4 protinius dantis pašalino per mažiau nei 20 min. Operacijos metu, kaip ir buvo žadėjęs, visiškai neskaudėjo. Gijimo procesas irgi idealus - jokių patinimų, mėlynių ar kraujavimų, trečią dieną po operacijos jau valgiau normalų maistą ir nebegėriau nuskausminamųjų. Rekomenduoju 100%!

2019-12-16, 04:39 | Registruotas lankytojas 2

Puikus, dar nenužmogėjęs specialistas.

2019-09-23, 10:02 | Registruotas lankytojas 2

Profesionalus, rūpestingas, jaunas gydytojas. Pavyzdys, kad apsilankymas pas odontologą visai nebaisus. Slaugytoja irgi daug bendrauja, kelia pasitikėjimą. Jų rankose jaučiausi saugi.

2019-07-25, 18:52 | Registruotas lankytojas 4

Šis nuostabus gydytojas išoperavo man jau 3 protinį dantį. Nežinau ar kas nors galėtų atlikti šias operacijas geriau nei jis. Manimi buvo maksimaliai pasirūpinta prieš, po ir per operaciją. Būsiu dėkinga visą gyvenima už tikrai nuostabias ir kokybiškas paslaugas. Žmogus išmanantis ir mylintis savo darbą.

2019-05-27, 18:01 | Registruotas lankytojas 2

Profesionalus gydytojas. Savo darbą išmano puikiai, bendrauja dalykiškai, profesionaliai, be pykčio atsako į klausimus ir pateikia visą informaciją.
Šalino protinius dantis.

2019-05-27, 17:20 | Registruotas lankytojas 4

Labai labai rekomenduoju šį dantu chirurga! Savo darba atliko nepriekaištingai, rūpinosi mano savijauta tiek pačios operacijos metu, tiek po jos praėjus kelioms dienoms. Prieš operacija viska išsamiai paaiškino, nuramino, operacijos metu visa laika bendravo. Tikrai verta rinktis šį gydytoja!

2019-04-02, 04:21 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabus ir profesionalus chirurgas. Vakar atliko man ganėtinai sudėtingą dviejų protinių dantų šalinimo operaciją. Tokia nemaloni procedūra buvo atlikta maximaliai maloniai: manimi buvo rūpinamasi, teiraujamasi, kaip jaučiuosi, visą laiką buvo pasakojama kas vyksta. Esu labai patenkinta ir neapsakomai dėkinga šiam gydytojui bei jo padėjėjai, kuri taip pat buvo labai rūpestinga.

2019-01-15, 09:56 | Registruotas lankytojas 1

Sužavėjo ir maloniai nustebino gydytojo Mindaugo Vaičiūno profesionalumas. Nors danties šalinimo operacija buvo sudėtinga, aiškiai ir išsamiai paaiškino ką darys, rūpinosi, kad nejausčiau diskomforto ir skausmo, o kuomet tikėjausi, kad jau prasidės nemaloni danties traukimo procedūra, teko tik nustebti, nusišypsoti ir padėkoti Gydytojui, nes operacija jau buvo baigta ir dantis sėkmingai pašalintas.

2018-12-18, 06:45 | Registruotas lankytojas 8

Labai malonus ir rūpestingas gydytojas. Viską išsamiai papasakojo, visą danties rovimo laiką sakė, ką daro. Danties rovimas buvo sudėtingas, keli gydytojai atsisakė jį rauti, o Mindaugas Vaičiūnas išrovė. Veidas nepatino, ilgai nekraujavo. Seselė taip pat labai rūpestinga ir maloni. Ačiū.

2018-06-20, 16:57 | Registruotas lankytojas 1

Super specialistas visiems rekomenduoju, šis odontologas yra geriausias pas kurį esu apsilankęs. Draugiškas mandagus taktiškas

2018-04-20, 06:17 | Registruotas lankytojas 2

Labai dziaugiuosi kad man buvo paskirtas odontologas Mindaugas. Isoperavo 4 is protinius dantis, viskas praejo sklandziai ir be streso. Atidus, profesionalus - smagu kad Lietuvoje yra tokiu sauniu gydytoju! Taip pat noriu padekoti visam Zalgirio klinikos personalui uz patodyta demesi ir rupesti!! Aciu.

2018-03-03, 09:44 | Registruotas lankytojas 1

Operavo limfmazgį už ausies. Labai dėmesingas ir malonus gydytojas. Rekomenduoju.

2018-02-05, 07:18 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas.

2018-01-17, 20:40 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas: dėmesingas, atidus, atsakė į man visus rūpimus klausimus, o be to patarė ir dėl kitų klausimų, kurie nebuvo susiję su konkrečiu vizitu. Rekomenduoju!

2018-01-11, 21:42 | Registruotas lankytojas 1

Norėčiau pagirti gyd. Mindaugą Vaičiūną, dirbantį Žalgirio klinikose. Be galo nuostabus, rūpestingas ir profesionalus gydytojas. Šiandien ir aš pradėjau savo kelią protinių dantų rovimo link, gydytojas ištraukė pirmus du protinius dantis. Vieną dantį, kuris buvo tiesiai išaugęs, ištraukė per turbūt mažiau nei minutę, net nepajaučiau, o jis jau sako "nu va, vieno nebėr". Su kitu teko truputį ilgiau pavargti, nes buvo išaugęs gulintis iš žandikaulio, tai skaldė jį, pjovė dantenas ir traukė po ketvirtį, bet visą procedūrą taip pat atliko greitai ir neskausmingai. Taip pat visą laiką buvo rūpestingas, atidus, nuolat klausė, kaip jaučiuosi, ar viskas gerai, ar neskauda, ar nebaisu, jeigu dėl kažko neramu liepė iškart sakyti ar parodyti, taip pat viso proceso metu aiškino kiekvieną žingsnį, sakė, ką dabar darys. Dar iš pat pradžių įėjus į kabinetą, kai tik suleido vaistus ir reikėjo laukti kol užšals, matė, kad baisiai įsitempus, tai bandė kiek įmanoma sumažinti nerimą, juokavo. Džiugu, kad yra tokių puikių, jaunų gydytojų, kurie ne tik profesionaliai atlieka darbą, bet ir iki minimumo sumažina patiriamą nerimą tokios procedūros metu ir rodo nuoširdų rūpestį pacientui. Tikrai, buvo visai nebaisu, neskausminga ir einant traukti kitus du, visai nebebijosiu. Didžiulė mano padėka gyd. M. Vaičiūnui! Tokie gydytojai yra Lietuvos šviesa, ateitis ir viltis.

2017-11-25, 09:29 | Registruotas lankytojas 2

Labai nuoširdus ir geras specialistas. Per pirmą susitikimą paaiškino operacijos eigą ir gydymą. Danties rovimas buvo neskausmingas ir labai greitas, taip pat ir gijimo laikotarpis.
Prieš tai aplankyti odontologai atsisakė išrauti dantį, kadangi jis buvo sudėtingoje, sunkiai prieinamoje vietoje, o Mindaugas Vaičiūnas jį sutiko išrauti.
Tikrai šaunus specialistas, ir jei prireiktų tikrai dar kartą kreipčiausi.

2017-07-24, 17:58 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai išskirtinai malonus, profesionalus gydytojas ir su juo dirbanti seselė taip pat labai šauni. Super duetas :) puikiai dirba ir labai malonūs žmonės.

2017-07-13, 11:01 | IP: 86.38.2.80

Saunus gydytojas, tokiu tikrai reta. Didelis AČIŪ už pagalbą.

2017-02-27, 22:11 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionalus, malonus gydytojas. Man labai pasisekė, kad patekau būtent pas daktarą Mindaugą ir jo seselę (deja nežinau pavardės, bet visos pagyros lygiagrečios). Galima be baimės patikėti savo dantis. Sudėtingiausia mano gyvenime procedūra buvo atlikta be priekaištų, kruopščiai ir atsakingai. Dėmesingai ir kantriai atsakyta į visus klausimus, profesionaliai išaiškinta gydymo eiga. Atiduočiau net inkstą :D Seselės taip pat nuostabios. Džiaugiasi mano širdis, kad NEprivačioje įstaigoje galima gauti tokias kokybiškas, komfortiškas ir diplomatiškas paslaugas.

2017-02-20, 20:50 | Registruotas lankytojas 3

Gydytojas Mindaugas Vaičiūnas priekinio danties abscesą operavo 2016 metų lapkričio 8 dieną Vilniaus Žalgirio klinikoje. Dirbo labai sąžiningai, kruopščiai ir ta operacija išgelbėjo du mano priekinius dantis, nes abu buvo padengti tarpusavyje sujungtomis karūnėlėmis. Medicinos sesuo taip pat labai rūpestingai gydytojui padėjo - net kraujo burnoje nepajutau. Visą laiką buvo tiek dėmesio ir atidos, kad, net jei operacija nebūtų pavykusi, nebūčiau galėjusi nei pykti, nei Gydytojui priekaištauti. Juk darė viską, ką tik galėjo. Net gyvenimas tampa mielesnis, jo pabaiga nebešiurpina - Lietuvoje liks tokie šviesūs, tokie geri žmonės ... Ir norisi jaunajam Daktarui palinkėti: arba į Mokslą, arba pačiam vadovauti kokiam nors kabinetui ar klinikai, nes, kur bedirbtų, turi dominuoti Jo moralinės nuostatos ir vertybės.