Pacientai, kurie rekomenduoja Andrei Pijadin, %

Išduota: 2005-10-26, Nr. MPL-07631, Galiojanti

2019-03-25, 17:46 | 2

nekalbus, nieko neaiškino - daugiau sužinojau iš šalia dirbusios seselės. Nieko nepaaiškinęs suleido Kenalog į petį, tik po to pasakė, kad kitą dieną labai skaudės ir negalėsiu dirbti, ir kad tie vaistai nėra tokie nekalti . Tai ar tą ne prieš suleidžiant reikėjo paaiškinti? Tuo gydymas ir baigėsi... Praėjus 4sav. skausmas atsinaujino, ir būklė pradėjo labai greitai blogėti. Rezultatas apverktinas - dėl laiku ir deramai negydyto sąnario uždegimo dabar esu ilgam įkalinta neįgalume, nes pažeistas dešinys petys, valdiškas gydymas pasibaisėtinas, netekau darbo ir t.t. Vėliau sužinojau, kad Kenalog injekcija, atlikta be ultragarso pagalbos(o man vaistus ir suleido aklai) apie 60% atvejų nepatenka į tinkamą vietą ir pablogina situaciją, kas man, ko gero, ir atsitiko, nes iki injekcijos abu pečių sąnariai buvo vienodai pažeisti, o po jos sparčiai pablogėjo tik injekuotas.

2018-06-28, 23:02 | 3

Puikus chirurgas, puikiai išmanantis savo darbą. Esu labai dėkingas gyd. Pijadinui už atliktas operacijas. Dabar esu sveikas ir galiu ne tik vaikščioti, bet ir bėgioti.

2017-09-01, 13:12 | IP: 212.59.15.98

Aplinkinių atsiliepimai geri.

2016-10-25, 15:06 | IP: 90.138.177.200

Labai geras gydytojas.

2013-02-08, 14:07 | IP: 212.59.11.187

Man patiko jo konkretumas ir užtikrintumas, tik labai nekalbus. Atliko profesionaliai viską, kas reikalinga, bet buvo sunku prakalbinti.

2012-05-02, 10:38 | IP: 212.117.3.139

labai rupestingas,malonus ir labai savodarba imananis gydytojas.

2012-04-26, 11:37 | IP: 62.212.203.57

Tai profesionalus ir draugiškas daktaras.

2011-08-14, 21:27 | IP: 78.62.222.249

Puikus, rūpestingas gydytojas