Pacientai, kurie rekomenduoja Narimantas Samalavičius, %

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05211, Galiojanti

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2005-03-07, Nr. MPL-06512, Galiojanti

2018-11-16, 14:13 | 1

Šį puikų Gydytoją ir Žmogų geriausiai apibūdina senovės gydytojo ir filosofo Avicenos žodžiai – „Gydytojas turi turėti sakalo akis, mergelės rankas, būti išmintingas kaip gyvatė ir turėti liūto širdį“. Darbas ir nuolatinis rūpestis savo pacientu, neskaičiuojant darbo valandų, laisvadienių – žmogui dovanoja gyvenimą. Pirmą kartą sutikome tokį mediką, nors gyvenime jų matėme daug. Ačiū Jums, Jūsų dėka mes vėl tikime stebuklais...

2018-04-17, 13:08 | 1

Tai gydytojas iš didžiosios raidės. Dėkoju už atliktą operacija be jokio atlygio ir rūpestį po operacijos. Rūpestingas ir nuoširdus gydytojas.

2018-03-31, 06:27 | 3

Prieme ir konsultavo išsamiai,bendrauja šiltai ir draugiškai.Gydymo klausymus sprendzia ir aptaria su pacientu.Susidarau nuomone ,kad tai gydytojas iš pašaukimo

2018-01-26, 08:19 | 1

Labai malonus gydytojas. Apie ligą išklausinėjo viską ir patarė kaip toliau elgtis. Esu Jums dėkinga.

2017-07-21, 18:02 | IP: 188.69.194.230

SVEIKI.Nuoširdus ir šilto bendravimo žmogus tikrai nesusireikšminęs nors ir profesorius.Tikras savo srities profesionalas , puikus , dalykiškas , dėmesingas .Esu dėkinga profesoriui už sėkmingą operaciją ir parodytą rūpestį po operacijos.Labai ačiū Jums Gerb.profesoriau N.Samalavičiau. Pagarbiai: pacientė iš Utenos.

2017-06-02, 15:57 | IP: *.*.*.*
2016-12-29, 20:14 | IP: 78.63.97.238

labai rupestingas gydytojas

2016-12-29, 00:04 | 1

Sveiki , auksinių rankų profesorius-gydytojas nuosirdumas ir šypsena jo veide tiesiog suteikia jėgų naujam gyvenimui kurie serga sunkiomis onkol.ligomis.Ačiū nuoširdus Jums už jusų geruma .

2016-10-29, 00:28 | IP: 5.20.142.140

Profesoriau, buvau patekus i Jusu rankas 2010. Ta sunku man laikotarpi Jus man padejote puikiai iveikti.
Neseniai patekau i kita skyriu. Vilties neprarandu, turiu issikapstyti.
Bet po 6 metu pastebejau kad ligonine labai suprastejus. Pradedant prastu ligoniu maistu ir baigiant alpejanciomis is nuovargio seselemis.
Apgailetina, kad jus ne direktorius sitos istaigos...

2016-05-14, 12:52 | IP: *.*.*.*