Pacientai, kurie rekomenduoja Evelina Ginevičiūtė, %

Gydytojas odontologas

Išduota: 2016-06-20, Nr. OPL-04810, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Burnos chirurgas

Išduota: 2019-09-03, Nr. OPL-05548, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Ginevičiūtė Evelina dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Ginevičiūtė Evelina?

2021-01-19, 22:51 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, greitai ir sklandžiai pašalino visus 4-is protinius dantis, viename jau buvo prasidėjęs uždegimas, tad rovimas buvo truputi sudėtingesnis - reikėjo siūti, pirmus du išrovė per 5 minutes. Rekomenduoju:)

2021-01-13, 14:10 | Registruotas lankytojas 2

Buvau konsultacijoje dar tik vieną karta ,likau patenkinta .Labai maloni, taktiška , kantri gydytoja ,išsamiai atsakė į mano klausimus ,o klausinėjau tikrai daug... Esu iš žingeidžių pacientų. Norėjau išsiaiškinti man rūpimus klausymus .Tikiuosi per kitus vizitus gydytoja Evelina Ginevičiūtė taip pat bus gerai nusiteikusi ir geranoriška.

2021-01-13, 14:10 | Registruotas lankytojas 2

2020-12-21, 12:47 | Registruotas lankytojas 1

Evelina rovė du protinius dantis. Nuskausminant ir raunant dantis įspėjo kokie pojūčiai bus juntami, kaip įkvėpti ir iškvėpti teisingai, kad nepasidarytų bloga. Pati procedūra praėjo sklandžiai ir greitai, neskausmingai, tačiau galbūt trūko išsamesnės info kaip elgtis ateinančias dienas, nors buvo duota atmintinė, kuri tikrai pagelbėjo. Šiaip patirtis iš esmės gera, gydytoja jaunatviška ir profesionali :)

2020-10-26, 11:38 | Registruotas lankytojas 1

Nusivyliau. Sumokėjau tikrai didelius pinigus, o elgesys tikrai nebuvo tinkamas. Laukiausi, turėjo rauti dantį. Užėjus gydytoja net nesisveikina, nesureaguoja. Nieko pati savo iniciatyva neaiškino, vos ne visko klausti turi pats. Mato, kad kenti didelį skausmą, vaistai nenuskausmina, bet nieko nekomentuoja, nesako ar tai normalu, kiek reiks kentėti ir panašiai. Išrovus dantį gauni atmintinę, tačiau nepaaiškino nei kaip pavyko rovimas, nei apie vaistus, kuriuos reiktų vartoti esant skausmams ir pan. Nedavė nei ledo pašaldyti ką tik išrautą vietą, kol nesusigriebė pačios administratorės. Taip pat labai nemalonu, kad nebuvo elementaraus mandagumo, "tujinta" ir pan. Taip, sugijo gerai, bet nesikreipčiau dar kartą tikrai. Kai ir taip sunku morališkai, niekas neaišku ir baisu, daktaras turi išlikti žmogiškas, o ne rauti paskubomis ir išlėkti degančiomis akimis, žiūrėdamas į tave kaip į tuščią vietą.

2020-10-21, 06:28 | Registruotas lankytojas 1

Aš esu labai nuvilta visos situacijos. Laukiau vizito 1h nuo savo paskirto laiko (privati klinika). Atejus gydytoja akivaizdziai skubejo todel viska dare labai greit. Stengesi pasakoti, kokius pojucius jausiu, taciau tai buvo tikrai prasciau uz mano pacios lukescius.. galbut prot.danties salinimo procedura toks dalykas, na tiesiog visa laika praktiskai su asarom akyse sedejau ir gniauziojau rankas. Prasciausia dalis-po proceduros. Gydytoja akivaizdziai skubejo, dziaugiuosi, jog gavau bent atmintine, nes visiskai viska buciau pamirsus-informacija kaip elgtis po operacijos buvo suberta kaip žirniai. Tuomet kai as turejau klausimu “ilindo” i telefona ir nebeatsakinejo. Man reikejo nedarbingumo, gydytojos paklausiau kokia tvarka tokiu atveju-pasake, kad tiesiog skambinciau i poliklinika ir duos. Kitadien turejau vargti kad gauciau pazyma kuria turejau gauti is karto, o ne per tokius vargus. Dabar gyja zaizda, net negavau antibiotiku, esu sunerimus ir nusivylus.

2019-10-30, 09:23 | Registruotas lankytojas 2

Evelina labai profesionali, atidi ir užtikrintai dirbanti odontologė. Rami ir korektiškai bendraujanti su pacientu. Man, kaip pacientui kelianti bendrą pasitikėjimą. Atsiradus dantų protezavimo būtinumui kreipsiuosi vėl pas ją.
Bronislovas

2019-04-30, 07:33 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja traukė protinį dantį (ko nenorėjo/nesugebėjo padaryt jos kolegė žalgirio ligoninėje). Rovimas, kaip suprantu, buvo sudėtingas, bet gydytoja viską padarė greitai ir gerai, išsamiai paaiškino kaip elgtis toliau. Savo iniciatyva kelis kartus apžiūrėjo gyjančią žaizdą, nors to daryti tikrai neprivalėjo. Jos darbu esu pilnai patenkintas. Gydytoja tikrai kompetetinga savo srityje, jei to maža - dar ir labai graži :)

2019-04-18, 10:36 | Registruotas lankytojas 1

Apie geresnę gydytoją net naglėjau pasvajoti! Tikrai labai maloni ir rūpestinga. Roviausi keturis protinius Žalgirio klinikose, operacija praėjo sklandžiai ir greitai. Kol kas jokių šalutinių efektų nėra, atrodo gija viskas gerai. Didelis Ačiū Gydytojai Evelinai dar kartelį!
Po operacijos gydytoja užėjo, paklausė ar viskas gerai. Apžiūrėjo kitą dieną, kai žaidos pagijo. O jei kam nors užkliuvo, jog po operacijos gydytoja neatėjo apžiūrėti ar nepaklausė kaip jaučiasi pacientas, tai siūlyčiau nesusireikšminti, tam juk yra seselės, kurios irgi puikiai atliko savo darbą, išdavė vaistų, suleido nuskausminamųjų ir vaistų nuo tinimo, kelis kartus per dieną klausė kaip jaučiuosi.
10 balų Žalgirio Klinikai, 3 aukšto chirurgijos skyriui!

2019-03-15, 19:13 | Registruotas lankytojas 3

10 iš 10 Evelinai! :) Šalino man kaktoje esančią lipomą, viskas buvo padaryta super profesionaliai, operatyviai ir dar su labai geru chirurgišku humoro jausmu :) 100% rekomenduoju. Huge respect ir labai ačiū dar kartą! :)

2019-03-08, 06:23 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni ir profesionali gydytoja! Po konsultacijos ir operacija nebe tokia baisi atrodė :)

2018-12-28, 18:46 | Registruotas lankytojas 1

Specialistė išmananti savo darbą, su kuria lengva bendrauti ir jaučiamas rūpestis tiek vizito metu, tiek po jo. Rekomenduoju ;) gydytoja ir graži, ir protinga. Verta pamatyti tokį reginį!!!

2018-11-27, 08:59 | Registruotas lankytojas 4

Nezinau is kur tie geri atsiliepimai, bet mano atveju, sios daktares niekada niekam nerekomenduociau. Po proceduros kilo baisi infekcija, teko skubiai vykti i kita ligonine salinti padariniu. Po danties rovimo, gavau 0 rekomendaciju, kaip priziureti ir t.t. Dirba kaip konvejeris, padaro - paleidzia.

2018-08-15, 06:47 | Registruotas lankytojas 2

Puiki jauna gydytoja, atsakė į visus klausimus ir daugiau, nuteikė pozityviai ir apskritai, bijojau dantų šalinimo, bet viskas praėjo labai sklandžiai :)

2018-06-28, 19:26 | Registruotas lankytojas 3

Ši gydytoja-jauna profesionalė. Visiems, kas turi problemų su protiniais dantimis, linkiu patekti pas ją. Sėkmės!!!

2018-04-19, 11:09 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja labai gera, puiki specialiste. aplamai visas Zalgiryje ir peronalo ir skyriaus lygis aukstas. Viska man padare taip profesionaliai ko as nesitikejau. Aciu Gydytoja Evelina! Uz profesionaluma, uz kantrybe, drasa ir pagalba !

2018-01-07, 19:59 | Registruotas lankytojas 1

Labai puiki daktarė, atsakinga ir patikima. Savo darba atlieka puikiai bei nepriekaištingai! Domisi paciento sveikata ir būsena ne tik prieš ir per operacija, bet ir po jos. Tikrai labai gera daktare, kuria pasitikiu ir parekomenduočiau visiems žmonėms!

2017-11-15, 14:47 | Registruotas lankytojas 3

Nereali specialistė, mandagi, taktiška, ir pajuokauja, ir savo darbą atlieka sąžiningai ir kokybiškai.
Net atsiradus komplikacijoms po operacijos iš karto priėmė, kruopščiai apžiūrėjo ir paaiškino ką daryti.
Operaciją atliko greitai, labai kokybiškai (kiti odontologai įvertino kai traukė siulus).
Turbūt pataikyti pas gydytoją Eveliną yra loterijos reikalas, tačiau jeigu įmanoma, rekomenduoju prašytis pas ją, ypač tokioms kaip aš, kurios odontologų bijo nuo vaikystės.

2017-11-10, 15:36 | IP: 213.103.254.215

Gydytoja tikrai labai gerai atlieka savo darbą!

2017-04-14, 15:23 | IP: 85.206.51.224

Ši puiki daktarė man buvo priskirta ligoninėje, atlikti retinuotų dantų šalinimą. Ji PUIKI specialistė. Rekomenduočiau ją ne tik šeimos nariui ar draugui, bet ir JUMS, jei bijote dantisto kaip begemotas bijojo skiepų. Po jos išsamaus paaiškinimo apie esamą situaciją, ką ketina daryti dingo visos baimės. Nors ir neprivalo (po paleidimo iš ligoninės), bet ši daktarė sutiko susitikti apžiūrėti dantų (už dyką).
Vertinu ją puikiai tiek kaip specialistę, tiek jos žmogiškumą.

2017-03-26, 22:19 | Registruotas lankytojas 1

Begalo maloni ir paslaugi. Skyrė labai daug laiko po operacijos ir sutikdavo apžiūrėti ir išspręsdavo visas iškilusias problemas.