Pacientai, kurie rekomenduoja Gustas Doviltis, %

Gydytojas odontologas

Išduota: 2016-06-28, Nr. OPL-04858, Galiojanti

DĖMESIO! Gydytojo (-os) reikalavimu buvo pašalintas vienas ar daugiau neigiamų atsiliepimų, kuriuos parašė neregistruoti pacientai.
2019-03-13, 00:05 | 1

Man operavo 4 protinius dantis, esu labai patenkinta ir gydytojo darbu ir bendravimu. Net gi kai išleido namo, paskambino kitą dieną ir pasiteiravo, buvau labai maloniai nustebinta. Visada paskambinus atsiliepdavo arba perskambindavo, susisiekti su juo jokių problemų. Tikrai rekomenduosiu šį gydytoją kitiems.

2018-01-05, 23:28 | 6

Neodentoje teikė chirurgo konsultaciją, deja, į mano klausimą, ar būtina dukrai šalinti protinius dantis tam, kad nenukentėtų breketais ištiesinti dantys, jis atsakyti negalėjo (liepė užsiregistruoti pas ortodontą toje pačioje klinikoje), bet galėjo paimti 20 eurų. Nesupratau už ką. Už ką negalėjo atsakyti nė lia malonios Neodentos registratūros mergaitės.
Į Neodentą atėjau su vienu klausimu - išėjau su dviem.
A tiesa, vos nepamiršau pasakyti, toj klinikoj buvo laaaabai gražu ir maišelius vienkartinius reikėjo užsidėti kaip muziejuj.

2017-08-02, 02:15 | IP: 188.69.212.140

Suteike pirmaja pagalba, buvo malonus, vertinu teigiamai si jaunaji specialista.

2017-06-09, 22:43 | IP: *.*.*.*
Kilus ginčui dėl atsiliepimo turinio laukiame detalesnių paciento paaiškinimų. Kol aiškinamės sitauciją atsiliepimo tekstas bus paslėptas.
2017-04-09, 04:36 | IP: 78.58.31.183

labai malonus ir profesionalus jaunas gydytojas. Suteike visa informacija, efektyviai bei greitai sutvarke problema, maloniai bendravo.

2016-11-08, 14:13 | 1

Nuostabus gydytojas. Matosi, kad puikiai išmano savo darbą!