Pacientai, kurie rekomenduoja Andrius Šimkus, %

Išduota: 2006-07-01, Nr. MPL-08310, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-06-03, 23:49 | Registruotas lankytojas 2

Labai ramus, iškalbingas gydytojas. Viska palaipsniui išaiškino apie operacijos galimybes, pasekmes ar kitus rizikos faktorius. Operavo plaštaką, tik teigiami prisiminimai, super! Ačiū ! J.Kožemiakinas

2020-02-07, 21:57 | Registruotas lankytojas 9

Man asmeniškai silpnai kuo padėjo kalbant atvirai ,reikėjo dar papildomai kreiptis privačiai pas specialistus dėl pilnos ir tikslios diagnozės,be to prieziūros jokios nebuvo,nes gyd. atostogavo,kreipiausi papildomai į polikliniką ir privaciai dėl komplikacijų,slaugos personalas visiems sakau ir sakysiu RVUL yra blogiausias ir dirba prasčiausiai,tai kur teko matyti įtariu jie man ir įnešė per kateterįį tą infekciją, nes temp buvo kitą dieną apie 40 ,o slaugytojos-grubios ir nepaslaugios netgi nemalonu ko paprašyti padėti .Mane po operacijos slaugė pacientė daugiau negu jie.
iTikrai yra daug geresnių specialistų dabar ir klinikų, ir Vilniuje ir Kaune,kur už simbolinę kainą gali su pilna diagnozė ir šiuolaikinė visą įranga padaryti profesionaliai operaciją be jokių komplikacijų.O RVUL pamiršiu visiems laikams,be to niekam ten nepatariu lankytis,nei konsultuotis,nei operuotis-sugaišintas laikas.,Taip yra specialistų,kaip ir sitas neblogas,bet man nieko ypatingo nepadėjo.,taciau pacientų srovės nerealios RVUL ir uztai patys daktarai kokybiskai tiesiog fiziskai nespėja operuoti tinkamai, to labiau priziūrėt.,tinkamų vaistų irgi stuoka kaip pastebėjau, viska reikia pirkti,netgi po operacijos nesuleidzia kraujo skiestinimui,nekalbant aapie kitus vaistus.Aleiskit,bet taip yra ir nėra ko tylėti.Aisku reikalui esant krepkites dėl plastakos,visdėlto docentas,

2019-11-21, 10:19 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras gydytojas.

2019-08-24, 09:12 | Registruotas lankytojas 9

Aciu uz operacija ir visas jusu pastangas.nors teko patirti daugybe komplikaciju ir kanciu.vis tiek dekoju jums.Geros kloties jums darbe!

2019-03-26, 14:20 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas operavo man abi rankas (tunelinis riešo kanalo sindromas). Abi operacijos buvo atliktos puikiai. Operacijų metu buvo ir bendravimo ir juoko, jokio skausmo net nepajutau. Tuo pačiu ir laikas prabėgo labai greitai (užtrukom apie 40 minučių, o man pralėkė kaip 10 minučių). Atėjus pirmą kartą pas gydytoją konsultacijai iškart nusiuntė mane atlikti tyrimus kad patvirtinti diagnozę.
Po abiejų operacijų naktiniai rankų tirpimai ir skausmai iškart praėjo, žaizdos gyjimas irgi praėjo sklandžiai (randų beveik nesimato). Viskas super. Tikrai rekomenduoju. Ačiū Jums labai ;)

2018-03-07, 16:43 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus specialistas, respektabilus savo profesijos žinovas.Didelis Ačiū!

2018-02-23, 23:19 | Registruotas lankytojas 2

labai geras gydytojas, operavo trukusia sausgysle, viska paiskino 2 etapu operacija, priziurejo po operacijos. puikus specelistas.

2017-05-23, 15:53 | Registruotas lankytojas 1

Operavo laužytą (kreivai suaugusį) pirštą. Patiko profesionalus elgesys, t.y. kaip žmogui, retai būnančiam ligoninėse, viską aiškiai išaiškino ką kada daryti po operacijos ką galima, ko negalima.
Labai patenkintas gydytojo darbu.

2017-02-14, 17:33 | IP: 88.216.10.249

Puikus gydytojas, tik geriausi atsiliepimai.

2016-08-17, 17:44 | IP: 78.56.123.194

Puikus specialistas, profesionalas, konkretus ir dalykiškas