Pacientai, kurie rekomenduoja Jūratė Lapinienė, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02723, Galiojanti

Lapinienė Jūratė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Lapinienė Jūratė?

2020-02-07, 10:50 | 2

Nerekomenduoju, nes mano nuomone gasdinti maitinancia kudiki mama, jog niekada tokiu blogu kraujo tyrimu nemate per visa savo darba (nors taip pat pas ja lankosi draugai su kudikiu ir hemoglobinas yra toks pat kaip ir musu), teigti jog be LABAI RIMTU CHEMININIU aparatu neatstatysim rodikliu, nors tam visiskai nera irodymu. Nuejus pas hematologa mum pasake, kad tokiame amziuje tai normalu, tiesiog siek tiek padidinti gelezies papildo doze ir duoti vaikui kiekviena diena mesa.
Kitas atviejis. Atejus su mazu vaiku del persalimo parodziau kokiu turim vaistu, atsake jog tinka, bet visiskai nepaaiskina kaip vartoti, ka daryti, viska reikia traukti: kiek kartu per diena, kokia doze, kiek ilgai.
Kai ateidavom planinei patikrai jokiu komentaru negaudavom- ar gerai vystosi, ar viskas normu ribuose ir pan.. Gal kazkur esu ir neteisi, bet as mama pirma karta ( as nezinau kaip turi buti, as nezinau ka man butina zinoti, as nezinau ka man svarbu zinoti, as nezinau ko man reikia paklausti ) ir is daktares laukiu visapusisko paaiskinimo ir palaikymo, o ne tiesiog darbo del darbo. Deja, bet pas sia gydytoja as nesijauciau , kad mano vaikas yra gerai priziurimas, o as esu pakankami informuota.

2020-02-07, 10:50 | 2

2018-11-19, 13:34 | 5

Labai maloni vaikų gydytoja. Draugiška su mažyliais, taktiška, visada ramiai išklauso, pataria, atsako į visus klausimus. Esam patenkinti.

2018-09-27, 17:13 | 1

mum patinka, kad nekelia panikos, nuramina del kilusiu klausimu, ir tik esant rimtesniam poreikiui siuncia pas kitus daktarus ar israso vaistu. viskas gerai :)

2018-04-20, 03:02 | 1

Kompetencijos-0! Su kūdikiais net neikit pas ją. Nrturiu žodžių.

2018-02-27, 12:20 | 1

Tai labai gera, rūpestinga gydytoja. Visada priims, padės arba pakonsultuos telefonu. Pirmiausia stengiasi gydyti natūraliais vaistai, tik reikalui pablogėjus skiria antibiotikus. Labai malonus kolektyvas- sesutė labai šauni, mylinti vaikučius, rūpestinga.

2017-10-25, 13:56 | IP: *.*.*.*
2017-06-21, 21:13 | IP: *.*.*.*
2016-04-12, 14:55 | IP: 84.32.134.3

Maloni, kultūringa, vaikas visada laukia vizito poliklinikoje. Apžiūri, antibiotikų be reikalo neskiria. Tikrai neturiu priekaištų.

2016-03-17, 16:22 | IP: *.*.*.*
2016-03-16, 21:51 | IP: 79.133.246.38

Labai maloni ir profesionali gydytoja

2016-02-26, 17:35 | IP: *.*.*.*
2016-02-09, 11:54 | IP: *.*.*.*