Pacientai, kurie rekomenduoja Loreta Adomaitienė, %

Gydymas pablogino būklę

Nesidomėjo

Nėra įvertinimų
2019-04-11, 13:53 | 2

Atvykau pas ją su rentgeno aprašu, kuriame aiškiai buvo parašyta - peties sąnario bursitas ir kalcinatas. Kabinete kartu buvo ir rezidentas - jis pildė kortelę, ir gydytojai paminėjo vieną kraujo rodiklį, į kurį ji atsainiai atsakė "normoj". Bet vėliau pasidomėjau, kad tai buvo ne normoj, o rodė šiokį tokį uždegimą. Kito vizito metu ši gydytoja pasakė, kad man nieko nėra. Į klausimą "tai kodėl man skauda" atsakė "toks organizmas". Ir neskyrė jokio gydymo. Laikui bėgant uždegimas apėmė visą sąnarį - bursitas, tendinitas ir adhezyvinis kapsulitas, nebegalėjau pakelti dešinės rankos, kankino stiprus skausmas, kurio jokie vaistai neįveikdavo. Teko operuoti. Gijimas labai skausmingas ir labai lėtas. Netekau darbo, pajamų, sveikatos. Savimi negaliu pasirūpinti, nes dešinys petys ir ranka sunkiai valdoma. Va, tokia "specialistė" ši gydytoja.

2017-12-19, 16:34 | 2

Gydytojos nerekomenduoju. Atliko tyrimus, bet nesivargino pasigilinti į būklę ir paskirti gydymo. Tiesiog 6 savaitėms įklijavo atsakymus į ligonio knygelę. Būklei blogėjant, pagal atliktus reumatologės tyrimus, gydymą paskyrė mano šeimos gydytoja (tyrimų atsakymus buvau nusifotografavusi). Vėliau, apsilankius pas reumatologę pagal paskirtą vizitą, ir vis tiek negavus jokio gydymo, nors tyrimai akivaizdžiai rodė, kad reika, pasakiau, kad šeimos gydytojas paskyrė vaistus ir jie padėjo, tai atsakė: "Labai gerai, labai gerai, kad paskyrė vaistus ir jie padėjo". Tuomet iškilo klausimas, kokia šios gydytojos paskirtis ir kam daryti brangiai kainuojančius tyrimus? Tik tam, kad įklijuoti atsakymus į knygelę, o kaip žmogus toliau jaučiasi nesvarbu?Ar tiesiog reikėjo laukti dar didesnių komplikacijų?