Pacientai, kurie rekomenduoja Rasa Tamašauskienė, %

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2009-02-13, Nr. MPL-12421, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

1.8

Nepavyko diagnozuoti problemos

1.6

1.2

Nesidomėjo

2022-07-30, 03:05 | Registruotas lankytojas 9

na ir kaip aprasyti dabar ta savo neigiama patirti, jei jau rasant puslapis ispeja apie galima teisine atsakomybe. na, ka nera teigiamo atsiliepimo siuo atveju ir niekas neiskeicia sitiek metu. nera noro net lankytis tame psichikos sveikatos centre, nes vadove nesikeicia. visa atmosfera tampa nemaloni. tarsi nematoma neigiama energetika.

2022-06-16, 17:35 | Registruotas lankytojas 1

Niekam nerekomenduoju tokios arogantiškos, piktos gydytojos. Per savo 62 metus nebuvau tokio mediko sutikusi.Sako neturiu laiko, nors už durų nebuvo nė vieno žmogaus.Nesupranta kada ligoniui pablogėjimai, nieko nepataria.Nesuprantu kam tuos komentarus mes rašom ,jeigu niekas nepasikeičia.

2022-03-30, 18:08 | Registruotas lankytojas 7

Nerekomenduoju niekam, nes mano asmenine nuomone, "gydytoja" nekompetetinga, nemandagi, bendrauja neprofesionaliai, nesigilina į problemas, labai kritiška, kritikuoja kiekvieną jausmo ar savijautos apibūdinimą.
Mano nuomone, subjektyviai vertint, - labai arogantiška, šalta, susireikšminusi.
Kritiška kitų gyd atžvilgiu (,t.y.komentuoja kitų gydytojų paskirtą gydymą ar patarimus), neetiška
Taigi, nerekomenduoju- niekam - o ypač- jautriems žmonėms, kuriems po apsilankymo galimai gali dar labiau pablogėti savijauta ir sveikata.
Neatidi, nemandagi (tokie dalykai kaip laba diena ir viso gero - iš vis neįeina į šio asmens žodyną)

Apibendrintai, - nelinkėčiau net didžiausiam priešui konsultacijų.
Tai, mano asmenine nuomone, blogiausia kas gali įvykti pacientui - susidurimas su šiuo asmeniu ir iš po to lydinčios trauminės, itin traumuojančios patirties

Labai liūdna, kad TOKĮ!!! darbą "dirbantis"asmuo pas kurį patenka ir itin jautrūs žmonės, nesivadovauja etikos pašaukimu, pagarba pacientui, jautrumu ir empatija.

Labai liūdna ir skaudu, kad tokie asmenys "dirba" tokį darbą...ir dar su žmonėmis, jų bėdomis.

Dar liūdniau, kad administracija tai ignoruoja.

PSC - vedėja - turbūt viskas šiuo konkrečiu atveju tuo pasakyta..

2021-05-19, 20:47 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, nes mano nuomone, bendravo nemandagiai ir neatsakė į rūpimus klausimus neisiklausius į klausimą tiesiog kalbėjo labai arogantiškai, pakeltu tonų, net rėkdama. Man išvis nesuvokiama kaip psichiatras gali šitaip bendrauti juk ji yra tokio pobūdžio medikė, o elgiasi taip nekompetetingai.

2021-04-11, 15:26 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, neprofesionali, konsultacijos metu net neatsiprašiusi keliskart atsiliepe telefonu ir aptarinėjo buities darbus, nuolat nuziurinejo, deja problemos issiaiskinimui neskyre daug demesio, is akies nusprende, kad nereikia skirti gydymo. Blogai jauciuos iki siol, atsirado dar didesne baime kreiptis i PSPC.

2020-02-20, 13:28 | Registruotas lankytojas 9

Bendravimas nemalonus, paskambinusi negavau reikiamos pagalbos, buvau apšaukta, kodėl trukdau jai dirbti skambindama, bendravo nemandagiai ir piktai. Jeigu nenorite dirbti savo darbo normaliai, tai išvis gal nedirbkite.