Pacientai, kurie rekomenduoja Jūratė Lašienė, %

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2004-12-30, Nr. MPL-05600, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-03-22, 18:10 | Registruotas lankytojas 1

nerekomenduoju, nes mano nuomone, bendravo nemandagiai. Vizitas truko vos 5 min. Realiai daugiau informacijos gavau iš su ja dirbančios med.sesutės. Jai ir ačiū.

2019-04-02, 06:26 | Registruotas lankytojas 3

Lankiausi pas šią gydytoją dėl gestacinio diabeto. Sutiko nemaloniai, piktai, šaltai bendravo. Nesigilino į situaciją, nieko neklausinėjo. Aš buvau atėjusi jau išsimatavusi cukraus kiekį kraujyje 10 d., todėl buvau nukreipta papildomai konsultacijai pas šią gydytoją. Man uždavus porą klausimų dėl ateities veiksmų (pvz. kaip toliau dažnai matuotis cukraus kiekį kraujyje), supykusi pradėjo aiškinti, kad aš nesiorientuoju erdvėje, nesuprantu kas vyksta. Greitai išrašiusi ligos išrašą ir man paprašius pakomentuoti koki rezultatai po savaitės matavimosi cukraus kiekį kraujyje, atsakė: "eik pas šeimos gydytoją, ko čia dar noriu iš jos. Eik aiškintis pas kitus gydytojus". Atsistojo, atidarė duris ir išėjo. Vizitas užtruko iki 10 min. Niekam, tikrai niekam nerekomenduoju šios gydytojos. Liksite nesuprasti, apšaukti, turėsite daugiau klausimų nei atsakymų.

2018-08-10, 12:17 | Registruotas lankytojas 7
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.