Pacientai, kurie rekomenduoja Jūratė Lašienė, %

Išduota: 2004-12-30, Nr. MPL-05600, Galiojanti

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00277, Galiojanti

2019-07-24, 23:58 | 20

Nuostabi specialiste, kulturinga, demesinga, rupestinga paciento atzvilgiu.

2019-04-02, 09:26 | 1

Lankiausi pas šią gydytoją dėl gestacinio diabeto. Sutiko nemaloniai, piktai, šaltai bendravo. Nesigilino į situaciją, nieko neklausinėjo. Aš buvau atėjusi jau išsimatavusi cukraus kiekį kraujyje 10 d., todėl buvau nukreipta papildomai konsultacijai pas šią gydytoją. Man uždavus porą klausimų dėl ateities veiksmų (pvz. kaip toliau dažnai matuotis cukraus kiekį kraujyje), supykusi pradėjo aiškinti, kad aš nesiorientuoju erdvėje, nesuprantu kas vyksta. Greitai išrašiusi ligos išrašą ir man paprašius pakomentuoti koki rezultatai po savaitės matavimosi cukraus kiekį kraujyje, atsakė: "eik pas šeimos gydytoją, ko čia dar noriu iš jos. Eik aiškintis pas kitus gydytojus". Atsistojo, atidarė duris ir išėjo. Vizitas užtruko iki 10 min. Niekam, tikrai niekam nerekomenduoju šios gydytojos. Liksite nesuprasti, apšaukti, turėsite daugiau klausimų nei atsakymų.

2019-02-06, 22:33 | 1

maloni, konkreti ir išmananti savo darbą. Rekomenduoju!

2018-08-10, 15:17 | 7

Sunku vertinti, neatidi, išsiblaškiusi, skuba, normaliai neapžiūri, nes reikia važiuot į kitą vietą dirbt, echoskopijos nepadaro dėl tokio skubėjimo jau antrą kartą.