Pacientai, kurie rekomenduoja Jolita Zakarevičienė, %

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02924, Galiojanti

2019-06-06, 14:35 | 1

2019 birželio 5 d. atvykau į Santaros klinikų Akušerijos ir ginekologijos centrą skubiai apžiūrai, nes buvau išsigandusi, jog nebejaučiu vaisiaus judesių (39-ta nėštumo savaitė). Gydytoja priemė maloniai, bendravo labai ramiai, išsamiai ir niekur neskubėdama apžiūrėjo ultragarsu, matavo vaisiaus širdies tonus ir iš karto viską darydama išsamiai aiškino bei ramino, jog viskas vaikeliui yra gerai (matyt aš buvau tiesiog labai išsigandusi ir įsitempusi, o kūdikis įsčiose tiesiog tuo metu ilsėjosi). Atsižvelgė ir į tai, kad man sunku ilgai ant nugaros išgulėti, elgėsi labai švelniai ir rūpestingai. Atsargiai atliko ir vidinę apžiūrą, prieš tai įvardijus, kad supranta, jog procedūra nėra maloni. Nuramino, kad nieko tokio, jog be reikalo išsigandau, rekomendavo ilsėtis ir vartoti daug skysčių, kadangi dėl karščio vaisius gali irgi būti mažiau judrus. Maloniai išleido namo bei džiaugėsi, jog viskas tiek man, tiek vaikeliui yra gerai. Esu laiminga, kad patekau pas šią gydytoją.

2019-04-22, 18:54 | 9

Labai nepatiko. Bendravo šaltai ir užgauliai, buvo grubi ir nemaloni. Nerekomenduoju.

2018-10-26, 15:10 | 2

Priimamajame laukėme virš valandos. Gydytoja gerai neįsigilino į mano nėštumo istoriją (apsiriko su nėštumo trukme) ir būklę ir atliko medicininę intervenciją, kuri mano situacijoje net nebuvo būtina, nes mano nėštumui buvo tik 40 sav. ir 2 dienos (membranų atskyrimas - gimdymui paskatinti). Prieš tai darydama, gydytoja manęs neatsiklausė. Tuo tarpu aš su šia intervencija nebūčiau sutikusi. Į klausimus atsakė, bet požiūris į pacientą šiltas nėra, jautiesi kaltas užduodamas klausimus. Labai laukiu naujos gydytojų kartos. Pirmiausia tokios, kuri į nėštumą žvelgtų ne kaip į patologiją, o kaip į natūralų procesą, į kurį kištis dažniausiai nereikia. Ir žinoma, kartos, kuri mylėtų savo darbą ir kuriai bendravimas su pacientais nebūtų kančia.

2018-07-17, 21:36 | 4

Turbūt tiesa, kaip rašo kiti pacientai - nuotaikos žmogus. Aš pataikiau "ant blogos" nuotaikos. Atvykau į Santaros klinikų priimamąjį apžiūrai suėjus nėštumo terminui. Buvau apšaukta, ko čia atvažiavau, kai gimdymas dar neprasidėjęs, juk į trečio lygio ligoninę važiuojama su rimtomis problemomis. Pasimečiau, kodėl turiu teisintis, juk per visus kursus sakė (tose pačiose Santariškėse), kad galiu važiuoti į bet kurią pasirinktą ligoninę, jei sueina terminas ar kyla pavojus nėštumui. Pagal ankstesnius tyrimus, man buvo įtarta nėščiųjų cholestazė. Diagnozė nebuvo įrašyta į kortelę, nėštumą prižiūrėjusi ginekologė patarė konsultuotis su ligoninės gydytojais. Taigi atvykau profesionalo konsultacijos, tačiau man net nebuvo leista iki galo paaiškinti situacijos. Iš pradžių į mano nuogąstavimus dėl galimos ligos (pavojingos kūdikiui) nebuvo niekaip sureaguota ar pakomentuota. Tiesiog toliau piktai koneveikiant tas nėščiąsias, buvo atliktas labai skausmingas patikrinimas, kurio pabaigoje seselei buvo pasakyta užvesti ambulatorinę kortelę, nes jau rytoj gimdysiu! Pasirodo, skaudėjo, kadangi praskleidė plėves. Supratau, kad be mano sutikimo buvo paskatintas gimdymas - manęs niekas neklausė, nieko neaiškino ir tik vėliau davė pasirašyti dokumentus, kad viskas atlikta su mano žinia. Tada jau pasakė, kad čia viskas kūdikio labui ir jau nebegalima laukti ilgiau. Gal tai ir tiesa, galbūt tik dėl to brutalumo sėkmingai pagimdžiau sveiką kūdikį, jei taip, esu dėkinga, BET viską galima pirma paaiškinti, pakalbėti, pasitarti, paklausti (kas netgi yra privalu, prieš darant intervenciją). Jau seniai nebuvau taip verkus, kaip po tos apžiūros. Linkiu visada išlaikyti profesionalumo ribas.

2017-05-28, 01:04 | IP: 77.219.227.76

žino savo darbą, atidi, tačiau šiek tiek prigasdina, gal per daug :)