Pacientai, kurie rekomenduoja Rasa Mačiulienė, %

Gydytojas pulmonologas

Išduota: 2006-05-12, Nr. MPL-08056, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2004-10-20, Nr. MPL-02341, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.2

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Gydymas nebuvo veiksmingas

Vengė atsakinėti į klausimus

1.8

Laiko neužteko problemos įvertinimui

Nesidomėjo

2023-06-03, 09:51 | Registruotas lankytojas 1

Apie šią daktarę pasakyti gero negali nieko visas Plungės rajonas, iš visų medicinos įstaigų daktarė atleista. Man labai sunkiai susirgus liepė paskambinti penktadienį, bandant prisiskambinti nekėlė telefono. Paskambinus centro vadovei daktarė pamelavo, kad buvo liepus atvažiuot, vadovė girdėjo, kad daktarė rėkė ant manęs, išvadino aferistė, kvaile, bet nieko nesakė, tik liepė į kitą centrą persirašyt, atsisakė priimti. Aš, sunkiai susirgus covidu, kada buvau prie mirties slenksčio, vidury to paliko mane be gydymo, čia nei su Hipokrato priesaika suderinama, nei su sveiku protu. Daktarei reikia gydytis pačiai.

2021-09-10, 16:43 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja visiškai neturinti kompetencijos dirbti šį darbą. Elgesys ir bendravimas neadekvatus. Paskambinus telefonu, buvau užsipulta tiesiogine šio žodžio prasme. Rėkė visu balsu, jog esu kvailė, lakstanti po gatves ir antivakserė. Nors gydytoja net neišklausė problemos pradėjo grasinti jog užsiundys policija. Ši gydytoja net nepažinojo su kuo kalbėjo telefonu, bet ar gydytojas daves hipokrato priesaika turi teise klykti ant pacientu ir vadinti juos antivakseriais, kvailiais lakstančiais po gatves? Siulau visiems gerai apgalvoti ar toks “gydytojas” gali gydyti pacientus? Ar suteiks sergantiems pagalba? Manau siai medikei pačiai reikalingas gydymas. Pasibaisejus tiesiog sia gydytoja. NEREKOMENDUOJU SU SIA PERSONA NIEKAM TURETI REIKALU, JUOLAB SAVO SVEIKATA GERIAU PATIKETI KITAM GYDYTOJUI , KURIS TIKRAI BUS VERTAS SAVO VARDO.

2020-07-22, 10:55 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-08-06, 12:38 | Registruotas lankytojas 22
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Esate Rasa Mačiulienė?
2016-10-24, 17:19 | IP: *.*.*.*