Pacientai, kurie rekomenduoja Kazys Katilius, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2009-07-16, Nr. MPL-15651, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Katilius Kazys dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Katilius Kazys?

2.3

2021-07-21, 15:38 | Registruotas lankytojas 1

Rimtas,konkretus, griežtas gydytojas.
Supranta savo darbą ir puikiai tvarkosi !
Ačiū gydytojui.
Taip pat ačiū ir sesutei už nuoširdumą ir pagalbą
(Mano problema buvo abiejų kojų pėdos antro laipsnio nudegimas )

2020-09-16, 13:10 | Registruotas lankytojas 1

Konkrečiai atsakė į klausimus, papasakojo man plačiau apie mano problema dėl kurios kreipiausi. Bendravo maloniai tiek gydytojas tiek seselė. Rekomenduoju.

2019-11-22, 11:24 | Registruotas lankytojas 1

Malonus, konkretus gydytojas bei kartu dirbanti seselė (Lazdynų poliklinikoje). Atsakė į visus mano klausimus. Problemą surado, procedūrą atliko, viskas sugijo gerai. Dėkoju

2019-10-03, 10:25 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju niekam!
Pačioje pradžioje pasirodė visai malonus, nors ir matėsi, kad nėra žmogus iš maloniųjų. Vėliau man paprašius pažymos dėl traumos, likau nemaloniai apšaukta, skambėjo visa ligoninė (nemeluoju). Tad kažkoks ASILAS neturintis jokio suvokimo kaip bendaruti su žmonėmis.
Beje siūlus taip pat išiminėjo sesutė, kaip jau kažkas ir minėjo anksčiau, kurių irgi paliko, gydytojas tik pažiūrėjo pjūvį ir galvą pakraipė.

2019-04-26, 11:51 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas pakankamai maloniai,kultūringai bendrauja,atsako į visus klausimus ne vien apie dabartinę situaciją,bet ir tolimesnę ką daryti jeigu būtų taip ir taip.Laiko skyrė apžiūrai,komentarams dėl gydymo tolimesnio bei patarė kokius vaistus vartoti esant dideliam skausmui.
Tiesą pasakius net nežinau kodėl čia tiek daug neigiamų atsiliepimų,bet man asmeniškai gydytojas labai patiko.Griežtas,rimtas,atsako konkrečiai ir nėra jokių per aplinkui kaip dauguma gydytojų ,,fantazuoja".Todėl aš rekomenduoju !!!

2018-12-10, 16:35 | Registruotas lankytojas 1

Issinarinau koja, bileteni gavau iki penktadienio, gydytojas atšiaurus, nemalonus. Penktadieni neėjau pratęsti biletenio, nes maniau iki pirmadienio skausmas praeis. Nepraėjus skausmui iki pirmadienio vel apsilankiau pas daktara,darbas fizinis, su kroviniais, su skaudama koja nepadirbčiau. Gydytojas pradejo aiskinti, kad reikejo ateit penktadienį ir jokio biletenio neduos, liepe eiti is kur atejus. Likau apstulbintas. Be paaiskinimu, be konsultacijos ir su skaudama koja (buvo patempti raisciai).

2018-09-17, 08:59 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-09-03, 06:51 | Registruotas lankytojas 2
2018-07-05, 13:56 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-05-08, 20:12 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-05-16, 11:27 | IP: *.*.*.*