Pacientai, kurie rekomenduoja Kazys Katilius, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2009-07-16, Nr. MPL-15651, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Katilius Kazys dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Katilius Kazys?

2022-03-26, 21:30 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, nes labai arogantiškas, nedraugiškas.
- Kas kart užduodant klausimus atsako klausimu ir ironija. Jis yra gydytojas, logiška, jog sulauks klausimų ir ne visada protingų, nes pacientas ne viską žino, bet todėl neturėtų būti elgiamasi su pacientu pašaipiai.
- Konkretesnis nemandagaus pavyzdžio elgesys, kai pasidalinus problema, išgirsti komentarą "Viršūnė" ir rankų skėsčiojimą, prieš chirurginės procedūros atlikimą.

2021-10-22, 12:13 | Registruotas lankytojas 14

Tikras profesionalas .Vadovaujasi sveiku protu,kompetencija.
Aukšta kvalifikacija .Ačiū daktare !

2021-07-21, 15:38 | Registruotas lankytojas 1

Rimtas,konkretus, griežtas gydytojas.
Supranta savo darbą ir puikiai tvarkosi !
Ačiū gydytojui.
Taip pat ačiū ir sesutei už nuoširdumą ir pagalbą
(Mano problema buvo abiejų kojų pėdos antro laipsnio nudegimas )

2020-09-16, 13:10 | Registruotas lankytojas 1

Konkrečiai atsakė į klausimus, papasakojo man plačiau apie mano problema dėl kurios kreipiausi. Bendravo maloniai tiek gydytojas tiek seselė. Rekomenduoju.

2019-11-22, 11:24 | Registruotas lankytojas 1

Malonus, konkretus gydytojas bei kartu dirbanti seselė (Lazdynų poliklinikoje). Atsakė į visus mano klausimus. Problemą surado, procedūrą atliko, viskas sugijo gerai. Dėkoju

2019-10-03, 10:25 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju niekam!
Pačioje pradžioje pasirodė visai malonus, nors ir matėsi, kad nėra žmogus iš maloniųjų. Vėliau man paprašius pažymos dėl traumos, likau nemaloniai apšaukta, skambėjo visa ligoninė (nemeluoju). Tad kažkoks ASILAS neturintis jokio suvokimo kaip bendaruti su žmonėmis.
Beje siūlus taip pat išiminėjo sesutė, kaip jau kažkas ir minėjo anksčiau, kurių irgi paliko, gydytojas tik pažiūrėjo pjūvį ir galvą pakraipė.

2019-04-26, 11:51 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas pakankamai maloniai,kultūringai bendrauja,atsako į visus klausimus ne vien apie dabartinę situaciją,bet ir tolimesnę ką daryti jeigu būtų taip ir taip.Laiko skyrė apžiūrai,komentarams dėl gydymo tolimesnio bei patarė kokius vaistus vartoti esant dideliam skausmui.
Tiesą pasakius net nežinau kodėl čia tiek daug neigiamų atsiliepimų,bet man asmeniškai gydytojas labai patiko.Griežtas,rimtas,atsako konkrečiai ir nėra jokių per aplinkui kaip dauguma gydytojų ,,fantazuoja".Todėl aš rekomenduoju !!!

2018-12-10, 16:35 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-09-17, 08:59 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 11 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-09-03, 06:51 | Registruotas lankytojas 2
2018-07-05, 13:56 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-05-08, 20:12 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-05-16, 11:27 | IP: *.*.*.*

Esate Kazys Katilius?