Pacientai, kurie rekomenduoja Evaldas Kateiva, %

Išduota: 2013-07-03, Nr. MPL-18370, Galiojanti

Kateiva Evaldas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Kateiva Evaldas?

2019-02-25, 20:25 | 3

Atliko septoplastiką (nosies pertvaros operacija) su kriauklių sumažinimu. Itin profesionalus, kultūringas ir supratingas specialistas. Atsakė į visus rūpimus klausimus, paaiškino kaip vyks operacija, koks pooperacinis laikotarpis. Domėjosi kaip sekasi po pačios operacijos.
Geresnio gydytojo dar nebuvau sutikęs.

2019-01-25, 07:43 | 2

Labai malonus ir savo darbą išmanantis gydytojas.
Konsultacijos metu atsakė į visus rūpimus klausimus, suteikė daug reikalingos informacijos.

2019-01-13, 13:10 | 2

Gydytojas, pas kurį kreipčiausi nedvejodamas. Per konsultaciją skyrė daug laiko, įsigilino į problemą, nuodugniai viską paaiškino. Vėliau atliko tonzilių šalinimo operaciją. Suteikė visą reikalingą informaciją tiek prieš, tiek po operacijos. Operacija praėjo puikiai, jokių "blogybių" po operacijos nebuvo. Ir aš, ir kiti pacientai, su kuriais teko susidurti gyrė gyd. Kateivą.
Tik geriausi žodžiai ir AČIŪ gydytojui!

2018-07-14, 08:31 | 1

Pats sauniausias savo srities specialistas,kuris man atliko nosies operacija. Viska paaiskino su visom smulkmenom,klause kaip jauciuosi. Toki daktara rekomenduosiu visiems! E.Kateiva,jus esat nerealus zmogus!❤

2018-05-23, 10:27 | 2

Pritariu visiems, kad gydytojas yra savo srities specialistas. Prieš jį, mane 5 metus gydė antibiotikais, tik šio gydytojo dėka buvo surasta problema ir visiškai išgydyta.

2017-10-04, 13:27 | 1

Nuostabus gydytojas. Labai gražiai kalbėjo su mano dukrą. Jo akyse pamačiau gėrį ir švelnumą. Jis gydytojas- tikrąją to žodžio prasme. Ačiū.

2017-08-07, 19:04 | 1

Dziaugiuosi kad man teko susipazinti su siuo puikiu gydytoju. Jis tikrai savo srities specialistas. Didelis aciu jam.... visiems rekomenduoju

2017-07-24, 14:45 | IP: 78.56.4.252

Nuostabus gydytojas. Atidus, rūpestingas, atjautus, žmogiškas. Tikras savo srities profesionalas.

2017-06-22, 16:55 | 1

Gydytojas be galo nuoširdus ir šiltas žmogus, gerai išmanantis savo darbą, o tai pacientui labai svarbu, kad jaustųsi saugus. Rekomenduoju!!!

2017-04-01, 18:22 | IP: 78.60.193.76

Tikras profesionalas, zinantis ir ismanantis savo darba.