Pacientai, kurie rekomenduoja Evaldas Kateiva, %

Išduota: 2013-07-03, Nr. MPL-18370, Galiojanti

Kateiva Evaldas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Kateiva Evaldas?

2019-10-31, 19:53 | 1

Tikras savo srities profesionalas. Ecaldas Kateica operavo man nosies pertvarą ir tuo pat metu mažino kriaukles. Operacija buvo atlikta labai gerai, profesionaliai. Gydytojas išsamiai papasakojo visą operacijos bei gyjimo eigą, atsakė į visus mano klausimus. Tikrai rekomenduoju. It didedilis didelis Ačiū Jums, dr. Evaldai!

2019-02-25, 20:25 | 3

Atliko septoplastiką (nosies pertvaros operacija) su kriauklių sumažinimu. Itin profesionalus, kultūringas ir supratingas specialistas. Atsakė į visus rūpimus klausimus, paaiškino kaip vyks operacija, koks pooperacinis laikotarpis. Domėjosi kaip sekasi po pačios operacijos.
Geresnio gydytojo dar nebuvau sutikęs.

2019-01-25, 07:43 | 2

Labai malonus ir savo darbą išmanantis gydytojas.
Konsultacijos metu atsakė į visus rūpimus klausimus, suteikė daug reikalingos informacijos.

2019-01-13, 13:10 | 2

Gydytojas, pas kurį kreipčiausi nedvejodamas. Per konsultaciją skyrė daug laiko, įsigilino į problemą, nuodugniai viską paaiškino. Vėliau atliko tonzilių šalinimo operaciją. Suteikė visą reikalingą informaciją tiek prieš, tiek po operacijos. Operacija praėjo puikiai, jokių "blogybių" po operacijos nebuvo. Ir aš, ir kiti pacientai, su kuriais teko susidurti gyrė gyd. Kateivą.
Tik geriausi žodžiai ir AČIŪ gydytojui!

2018-07-14, 08:31 | 1

Pats sauniausias savo srities specialistas,kuris man atliko nosies operacija. Viska paaiskino su visom smulkmenom,klause kaip jauciuosi. Toki daktara rekomenduosiu visiems! E.Kateiva,jus esat nerealus zmogus!❤