Pacientai, kurie rekomenduoja Giedrė Šukienė, %

Registracija čia ir dabar

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00342, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Šukienė Giedrė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Šukienė Giedrė?

Registracija čia ir dabar
2021-12-28, 08:47 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju šios gydytojos, nes ji itin grubi, neatsako į klausimus arba pašaipiai atsakinėja, kai ateini į mokamą konsultaciją už 120 eurų už 15 minučių norisi kokybės, malonaus bendravimo, o ne grubios apžiūros (po kurios dar kitą dieną viską skauda). Aameniškai nerekomenduoju ir jei tik galite nesirinkite šios gydytojos.

2021-10-05, 17:52 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja tikrai gera ir sugeba priimti tinkamus sprendimus.Vasaros pradžioje Antakalnyje patekau pas ja gimdymo metu.Kadangi gimdymas 7,5 val.neprasidėjo savaime tai gydytoja nusprendė kad teks daryti cp,iš pradžiu išsigandau,bet vėliau ir dabar esu labai dėkinga gydytojai kad su visa savo komanda padare cp,jos dėka gimė sveika dukrytė.
Labai dėkoju ir rekomenduoju.

2021-03-12, 11:34 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja priėmė mano gimdymą praėjusiais metais, tik geriausi atsiliepimai. Labai palaikanti, rami, itin maloni gydytoja, sugebanti bendrauti tarsi būtume ilgai pažįstamos. Gimdymas buvo su komplikacijomis, bet puikiai suvaldė situaciją, po to kasdien (beveik savaitę) užeidavo paklausti kaip jaučiuosi, norėdama užsitikrinti, kad tikrai gerai viską atliko ir gerai gyja, papildomai mane vedė skyriaus vedėjo apžiūrai susitarusi pati. Į savo darbą žiūrėdama atsakingai, pati pasiūlė po kelių dienų buvimo namie atvykti pas ją į apžiūrą stebėjimui, ar gijimas vyksta gerai.
Jei laukčiausi antrąkart, norėčiau, kad nėštumą prižiūrėtų būtent Šukienė.

2021-02-03, 12:44 | Registruotas lankytojas 1

Tobula akušere. Vaikiuko svoris 4600g. Gimdziau 2021.01. 31. Bet su šią gydytoją pagimdžiau labai greitai be kažkokių epidiūru ar dar kazko. Nei vieno pikto žvilgsnio ar žodžio. Po gimdymo gulėjau 3d ir kas dien užeidavo pasiteiraut kaip jaučiuosi ir ar yra kažkokių klausimų. Žodžiu mano nuomone priiminiet gimdymus ji tikrai moka ir tai daro su Meile. Neliko nei vienos neigiamos emocijos apie ši gimdyma. Po pirmo gimdymo metus laiko prisiminiau ir skausmus ir pati procesa gimdymo. O dabar tris paros ir viskas pamirsta nuostabios akuseres deka. ;) Ačiū Jums Giedrė!!!

2021-01-08, 11:00 | Registruotas lankytojas 6

2020 lapkritį Antakalnyje gimdžiau pas šią gydytoją. Labai švelni, rami gydytoja. Labai džiaugiuosi, kad patekau būtent pas ją. Gimdymo metu nesulaukiau nei vieno griežto ar blogo žodžio, gydytoja padrąsina, pagyria, viskas vyko ramiai ir sklandžiai.

2020-05-19, 09:14 | Registruotas lankytojas 1

Antakalnio gimdymo namuose man dare planini cezari. Labai maloni gydytoja, nesutinku su neigiamais atsiliepimais. Tai mano antra cezario operacija ir si gydytoja ja atliko daug geriau nei ankstesne kitoje ligonineje. Labai maloniai apziurejo ir pasidomejo mano istorija tiek pries operacija tiek po jos. Labai rekomenduoju ir man gaila, kad tokiai puikiai gydytojai yra teke sulaukti neigiamu atsiliepimu

2019-12-28, 18:02 | Registruotas lankytojas 1

Pritariu didžiumai neigiamų atsiliepimų apie šią "medikę". Patirtis labai blogai ir keisčiausia, kad tokia nekompetetinga persona dirba privačioje klinikoje. Lankiausi pas šią ...daktarę privačiai, apžiūros grubios, informacijos negeba pateikti jokios, bendravimo maniera buitinė. Susidarė įspūdis, kad ji sunkiai oriantuojasi. Visgi jau moteriskė metuose, tačiau nei problemos analizės, nei patarimo kaip ją spręsti. Kaip čia moterys rašė: greičiau sužalos nei gydys. NUOŠIRDŽIAI NEREKOMENDUOJU Šukienės. Viliuosi, kad daugiau nesutiksiu. Tik neaišku viena, kodėl jai pratęsia licenziją ir kokiu būdu ji ją gavo. BAISU, SAUGOKITĖS

2019-12-27, 21:24 | Registruotas lankytojas 1

Jei neštumas eina gerai, jaučiatės gerai, gal ši gydytoja jums tinka. Bet jei jaučiat, kad neviskas gerai, bėkit nuo jos. bėkit nes ji neturi daug patirties su nestandartiniais ar sunkesniais atvejais. Lankėmės nuo pat nėštumo pradžios, mokėjomė už apsilankymus. Buvo padidėję vandenys, kalbėjome apie nusiskundimus, pasakojome, kad kažkas negerai, sakė nieko tokio, darė echoskopiją, jokių patarimų, jokių įtarimų, niekur nesiuntė (o galimybės buvo, kad ir į kitą valstybę važiuoti ir tirtis mokamai, tylėjo kaip Š-na) nuramina, kad viskas gerai. Kai įvyko priešlaikinis gimdymas, pasakė "kartais taip būna"... Mums įvyko negerai, plaučius nespėjo subrandinti, 7 mėn kūdikis, dabar turime daug rūpesčių, galbūt per labai dideles kartais nežmoniškas pastangas ir daugybę pinigų pavyks vaiką pastatyti ant kojų, kad savarankiškai gyventų ir užsidirbtų pragyvenimui. Nežinome, koks bus mūsų vaiko gyvenimas, tikiuosi ne Lietuvoje, jei pavyks į vakarų Europą, nes čia tokiems... Taip kad darykite išvadas, gydytoje varna, kartoja ką knygose rašo, yra šalta kaip akmuo, nebūkit mulkiai, žiūrėkit į nėštumo problemas rimtai!

2019-08-19, 10:18 | Registruotas lankytojas 1

Daktarė neįvertino ligos, ir panašu, kad nebuvo tiksliau pasidomėjusi su galimu ligos gydymu. Turiu IV stadijos endometriozę, atlikta buvo laparaskopija, praeitas vaistų kursas (vaistus išrašė kiti daktarai), nesupažindino, kaip reikėtų toliau su tokia liga gyventi, gydytis, paklausė "kaip jaučiatės", pasakiau, kad žarnynas keistas, tai atsakymas "tai jau taip būna tokioj stadijoj", kas čia per atsakymas, kur "rekomenduočiau pasitikrinti dėl IBS" arba "pamėginkite pasidomėti endometriozės dietomis, kai kurie tyrimai rodo, kad padeda" ar dar kažkaip. Nuėjus pas kitą daktarę gavau velnių, kad negeriu vaistų, kita daktarė nurodė, kad po laparaskopijos reikia stengtis užkoncervuoti tą būseną, kai viskas sutvarkyta, hormoniniais vaistais. Šukienė deja neinformavo, ir to pasekoje, keli mėnesiai be hormoninio reguliavimo. Žinoma, tai gali būti nuomonių skirtumai, tačiau galima buvo pristatyti abu variantus pacientui.

2019-07-01, 04:30 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionali gydytoja, pateikia informacija apie sveikata tiksliai ir paaiskina, jei kyla klausimu. Matosi, kad myli savo darba. Lankiausi pas šia gydytoja viso nėštumo metu ir taip pat papuoliau gimdyti pas ja, nors atskirai dėl to nebuvo tartasi. Praejus termino datai, jauciau nuolatine prieziura - buvo skiriami papildomi vizitai ivertinti buklei. Esu labai dėkinga, kad buvo atsižvelgta į visus mano pageidavimus dėl gimdymo ir pavyko isvengti kirpimu/plysimu ir pati atsistaciau labai greit (lyginant su pirmu gimdymu). Gimdymo metu jauciau palaikyma is gydytojos ir gavau aiskias instrukcijas, kada ka daryti. Visa nestuma jauciau, kad kai prireiks, galiu kreiptis asmeniniu numeriu su rupimais klausimais ir greit gavau atsakymus. Taip pat po gimdymo kita diena gydytoja pati susisieke pasiteirauti kaip mes su mazyliu laikomes (ko nepatyriau su kita gydytoja, kuri priziurejo pirma nestuma). Tad labai rekomenduoju.

2019-06-27, 05:25 | Registruotas lankytojas 6

2019-06-23 pas ją Antaklanyje gimdžiau, viskas buvo super, aišku gydytoja griežta, bet teisinga. Esu be galo laiminga, kad teko pas ją gimdyti. Pirmas greitas ir sėkmingas gimdymas. Kaip pirmąkartė nieko nemokėjau, iki sąrėmių aiškino kaip stumti, kadangi buvau su epiduru buvo labai sunku, nes kojų nejaučiau, nutirpusios buvo, bet ji buvo nuostabi. Padėjo dukrai į pasaulį ateiti greitai.

2018-10-11, 18:03 | Registruotas lankytojas 1

Ši gydytoją tikrai kompetetinga ir išmano savo darbą, prižiūrėjo abu nėštumas. Jei laukciausi vel, rinkčiausi vėl pas ją.

2018-09-12, 12:48 | Registruotas lankytojas 1

Nesuvokiama, kaip tokios zemos kompetencijos asmenys, konkreciai Sukiene, gali dirbti Kardiolitoje. Nenorejau moketi uz "konsultacija", nes ji buvo absoliuciai niekine. Geda gydymo istaigoms ir ypac privacioms, kad savo komandoje laiko sia neva medike. Apsilankiau nestumo metu, tai apziura buvo grubi, I klausimus atsakyti nesubejo, jokiu rekomendaciju apie iskilusios problemos sprendima nepateike. Pasirode kaip nesiorentuojanti. .Paprasius paklausti kitos koleges,pareiske,kad ir kita nieko naujo nepasakys. Vertinu sia medike ypac neigiamai. Gaila,kad pries registruojantis nepaskaiciau apie ja atsiliepimu.Tikiuosi, kad gyvenime neteks susidurti. Baisu del tokiu ...daktariu!

2018-07-25, 13:12 | Registruotas lankytojas 4

Gimdžiau pas ją antrą vaiką. Viskas vyko sklandžiai, gydytoja bendravo maloniai, palaikė, aiškino ką ir kaip darys. Likau labai patenkinta.

2018-02-16, 16:15 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-02-02, 09:59 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja bendravo maloniai, rūpestingai. Po pakartotinų tyrimų pati paskambino, kad nereikėtų važiuoti į kliniką ir pasakė, ką daryti, kokių vaistų nusipirkti. Jokių priekaištų, grįžčiau ir kitiems rekomenduočiau.

2018-01-29, 15:28 | Registruotas lankytojas 1
2017-12-22, 19:20 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-09-25, 18:05 | IP: *.*.*.*
2017-09-08, 22:29 | Registruotas lankytojas 2

Gimdžiau Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėję pas gydytoją G. Šukienę, kuri budėjo tą dieną, ir likau labai patenkinta. Prieš gimdymą man buvo suteikta visa reikiama informacija ir galimos gimdymo galimybės bei scenarijai, esant skirtingoms aplinkybėms. Reikiamu metu buvo priimti reikiami sprendimai, kurių pasekoje turime sveiką mergytę, nepaisant kilusių komplikacijų. Labiausiai patiko, jog net, esant komplikuotai situacijai, gydytoja išliko rami ir nekėlė įtamos ir streso man, kas leido jaustis ramiai ir patikimose rankose. Rekomenduoju šią gydytoją ir didelis ačiū jai!

2017-08-29, 10:03 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja, greitai bei operatyviai išsprendė iškilusias problemas bei atsakė į visus neraminančius klausimus. Ačiū Jums, būtinai apsilankysiu vėl :)

2017-07-19, 13:29 | Registruotas lankytojas 1

Giedre Šukiene yra nuostabi gydytoja
Esu jai dėkinga už viską, ką jinai del manes padarė
Linkiu jai Sėkmės !

2017-07-02, 22:03 | IP: *.*.*.*
2017-06-22, 10:21 | Registruotas lankytojas 1

Gimdžiau pas šią gydytoją Antakalnio ligoninėje II gimdymo skyriuje. Nesitariau, tiesiog taip gavosi. Tokio ramaus, pasitikinčiau ir ramybe nuteikiančio žmogaus dar reikia paieškoti. Prižiūrėjo man 16val. gimdyme ir nebuvo nė vienos valandos, kad būčiau pasigedusi pagalbos.

2017-02-21, 12:36 | Registruotas lankytojas 2

Labai patiko ši gydytoja. Lankiausi dar tik kelis kartus, nes nėštumo pradžia, bet kol kas tik geriausi atsiliepimai. Kita ginekologė išgazdino mane, o ši gydytoja labai prafesionaliai paaiškino mano situacija, kas ir kodėl, nuramino. Labai maloni, draugiška, rūpestinga.

2017-01-09, 19:56 | Registruotas lankytojas 1

Labai esu patenkinta šia gydytoja:) lankiausi pas ją viso nėštumo metu, taip pat ji dalyvavo gimdyme, kovojo dėl vaikelio, prižiūrėjo, nors ir gimdymas buvo sudėtingas, teko daryti ekstra Cezario pjūvį, buvau gerose rankose! Ši gydytoja su manim buvo viso gimdymo metu ir jokių pinigų nepriėmė.

2016-08-14, 20:05 | IP: *.*.*.*

2016-05-21, 11:24 | IP: 95.173.33.83

Tiesiog sarlatane!kaip galima galimai besilaukianciai moteriai pagal atliktus tyrimus sakyti,kad viskas gerai, kai taip visai nera!? Tiesiog siekia pasipelnyti is naiviu moteru...

2014-03-08, 18:53 | IP: 78.60.148.21

Iš pradžių man ši gydytoja pasirodė l. maloni ir profesionali, tačiau po vieno įvykio ja labai nusivyliau ir ateityje pas ją nebesilankysiu. Paaiškinsiu kodėl...ji, išmatavusi vaisiaus sprando raukšlę, man rekomendavo pasidaryti Prisca tyrimą dėl rizikos įvertinimo galimo vaisiaus apsigimimo. Pasidariau tą tyrimą ir kitą diena skambina ši gydytoja baisiausiai persigandus, kad pagal tyrimo rezultatus yra nemaža tikimybė, kad mano vaikas gali gimti su dauno sindromu ir liepė man nueiti pas genetika kuo skubiau. Aš puoliau į neviltį ir baisiai išsigandau, todėl nieko nelaukdama nuskubėjau į privačią genetikos kliniką (kadangi Santariškėse nemokama eilė pas genetikus nežmoniškos). Pakartotinai minėtoje klinikoje išmatavo vaisiaus sprando raukšlę ir atliko Prisca tyrimą ir nustatė, kad rizika susilaukti dauno sindromu sergančio vaiko, atsižvelgiant į mano amžių yra minimali! Pasirodo, "gražuolė" Šukienė blogai išmatavo kūdikio sprando raukšlę, todėl ir buvo tokia neigiama prognozė-genetikė išmatavo, kad sprando raukšlė yra 0,35, o šita, kad 2,4 mm. tokie jos bajeriai man kainavo ne tik daug nervų ir ašarų, bet ir pinigų genetiniams tyrimams.

2013-08-24, 08:32 | IP: 84.46.249.114

Profesionali, atsakinga, nepriimanti skubotų sprendimų. Bet kuriuo paros metu kreisitės - išklausys, patars padės. Tik gaila, kad jau beveik metai nebedirba Šiauliuose.

2012-11-25, 15:41 | IP: *.*.*.*

2012-10-01, 12:30 | IP: *.*.*.*

2012-01-10, 12:45 | IP: *.*.*.*

2010-02-24, 17:48 | IP: 62.80.225.8

Labai maloni, išklausanti, paaiškinanti, kompetetinga, korektišta ir t.t. ... Nepasikliaujanti vien savo nuomone.
Lankymasis pas ją nėra nemalonumas, kaip pas daugellį kitų jos kolegų. Todėl linkėčiau visiems gydytojams pasimokyti iš jos.
Jos ramus tonas nuteikia užtikrintai ir pasitikinčiai, kas labai svarbu kai nešioji dvi gyvybes po širdimi.
Tai gydytoja nelaukianti kyšių ir pacientų nevertinanti pagal piniginės storį.
Jei neapsisprendžiate kurį akušerį- ginekologą rinktis tikrai rekomenduoju ją, neprašausite!!!
Miela gydytoja, sėkmės jums ir toliau lydint į pasaulį mažus žmogiukus!!!

2010-01-05, 12:19 | IP: 195.182.90.234

labai maloni rūpestinga gydytoja. Ačiū jai už pagalbą.

pacientė iš Akmenės

2008-02-28, 16:09 | IP: 62.80.241.133

Rami, kulturinga, kompetetinga, rupestinga, pareiginga, atsakinga ir t.t. Pagimdziau prie jos 2 vaikus ir neturiu jokiu nusiskundimu.Nesciaja ji priziuri taip, tarsi jos dukra butum.Kad daugiau tokiu gydytoju butu, tai ir Lietuvos medicina klestetu.