Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Giedrė Šukienė, %

Licencijos

Gydytojas akušeris ginekologas

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00342, Galiojanti

Šukienė Giedrė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Šukienė Giedrė?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

76.9% Complete
3.8

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

85.2% Complete
4.3

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

77.4% Complete
3.9

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

79% Complete
4

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

77.2% Complete
3.9

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

81.3% Complete
4.1

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

75.6% Complete
3.8

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-08-19, 13:18 | 1

Daktarė neįvertino ligos, ir panašu, kad nebuvo tiksliau pasidomėjusi su galimu ligos gydymu. Turiu IV stadijos endometriozę, atlikta buvo laparaskopija, praeitas vaistų kursas (vaistus išrašė kiti daktarai), nesupažindino, kaip reikėtų toliau su tokia liga gyventi, gydytis, paklausė "kaip jaučiatės", pasakiau, kad žarnynas keistas, tai atsakymas "tai jau taip būna tokioj stadijoj", kas čia per atsakymas, kur "rekomenduočiau pasitikrinti dėl IBS" arba "pamėginkite pasidomėti endometriozės dietomis, kai kurie tyrimai rodo, kad padeda" ar dar kažkaip. Nuėjus pas kitą daktarę gavau velnių, kad negeriu vaistų, kita daktarė nurodė, kad po laparaskopijos reikia stengtis užkoncervuoti tą būseną, kai viskas sutvarkyta, hormoniniais vaistais. Šukienė deja neinformavo, ir to pasekoje, keli mėnesiai be hormoninio reguliavimo. Žinoma, tai gali būti nuomonių skirtumai, tačiau galima buvo pristatyti abu variantus pacientui.

2019-07-01, 07:30 | 1

Labai profesionali gydytoja, pateikia informacija apie sveikata tiksliai ir paaiskina, jei kyla klausimu. Matosi, kad myli savo darba. Lankiausi pas šia gydytoja viso nėštumo metu ir taip pat papuoliau gimdyti pas ja, nors atskirai dėl to nebuvo tartasi. Praejus termino datai, jauciau nuolatine prieziura - buvo skiriami papildomi vizitai ivertinti buklei. Esu labai dėkinga, kad buvo atsižvelgta į visus mano pageidavimus dėl gimdymo ir pavyko isvengti kirpimu/plysimu ir pati atsistaciau labai greit (lyginant su pirmu gimdymu). Gimdymo metu jauciau palaikyma is gydytojos ir gavau aiskias instrukcijas, kada ka daryti. Visa nestuma jauciau, kad kai prireiks, galiu kreiptis asmeniniu numeriu su rupimais klausimais ir greit gavau atsakymus. Taip pat po gimdymo kita diena gydytoja pati susisieke pasiteirauti kaip mes su mazyliu laikomes (ko nepatyriau su kita gydytoja, kuri priziurejo pirma nestuma). Tad labai rekomenduoju.

2019-06-27, 08:25 | 4

2019-06-23 pas ją Antaklanyje gimdžiau, viskas buvo super, aišku gydytoja griežta, bet teisinga. Esu be galo laiminga, kad teko pas ją gimdyti. Pirmas greitas ir sėkmingas gimdymas. Kaip pirmąkartė nieko nemokėjau, iki sąrėmių aiškino kaip stumti, kadangi buvau su epiduru buvo labai sunku, nes kojų nejaučiau, nutirpusios buvo, bet ji buvo nuostabi. Padėjo dukrai į pasaulį ateiti greitai.

2018-10-11, 21:03 | 1

Ši gydytoją tikrai kompetetinga ir išmano savo darbą, prižiūrėjo abu nėštumas. Jei laukciausi vel, rinkčiausi vėl pas ją.

2018-09-12, 15:48 | 1

Nesuvokiama, kaip tokios zemos kompetencijos asmenys, konkreciai Sukiene, gali dirbti Kardiolitoje. Nenorejau moketi uz "konsultacija", nes ji buvo absoliuciai niekine. Geda gydymo istaigoms ir ypac privacioms, kad savo komandoje laiko sia neva medike. Apsilankiau nestumo metu, tai apziura buvo grubi, I klausimus atsakyti nesubejo, jokiu rekomendaciju apie iskilusios problemos sprendima nepateike. Pasirode kaip nesiorentuojanti. .Paprasius paklausti kitos koleges,pareiske,kad ir kita nieko naujo nepasakys. Vertinu sia medike ypac neigiamai. Gaila,kad pries registruojantis nepaskaiciau apie ja atsiliepimu.Tikiuosi, kad gyvenime neteks susidurti. Baisu del tokiu ...daktariu!

2018-07-25, 16:12 | 4

Gimdžiau pas ją antrą vaiką. Viskas vyko sklandžiai, gydytoja bendravo maloniai, palaikė, aiškino ką ir kaip darys. Likau labai patenkinta.

2018-02-16, 18:15 | 1

Nors gimdžiau prieš beveik 10 metų pas Šukienę, bet baisu prisiminti. Kadangi laukiuosi antro, tai prisiminiau ir ją. Gimdžiau Šiauliuose, tą dieną ji budėjo, bet baiginėjosi jos pamaina, tai tiesiai man ir išrėžė, kad nesiterlios su manim. Pradėjo skatinti, tada sugalvojo prakirpti, kad tik suspėčiau pagimdyti per jos pamainą. Grubianka tiek žodžiais, tiek ir judesiais. Siuvimas buvo skaudesnis nei pats gimdymas, iširo siūlės, paskui sužinojau, kad dėl prasto susiuvimo. Galvojau, kad ji išmesta iš Šiaulių ligoninės, o pasirodė, kad išlėkė į sostinę. Nežinau kiap pas ją gimdo susitarusios, bet Šiauliuose ji jau buvo pagarsėjusi. Net nupurto prisiminus.

2018-02-02, 11:59 | 3

Gydytoja bendravo maloniai, rūpestingai. Po pakartotinų tyrimų pati paskambino, kad nereikėtų važiuoti į kliniką ir pasakė, ką daryti, kokių vaistų nusipirkti. Jokių priekaištų, grįžčiau ir kitiems rekomenduočiau.