Pacientai, kurie rekomenduoja Giedrė Šukienė, %

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00342, Galiojanti

Šukienė Giedrė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Šukienė Giedrė?

2019-12-28, 20:02 | 1

Pritariu didžiumai neigiamų atsiliepimų apie šią "medikę". Patirtis labai blogai ir keisčiausia, kad tokia nekompetetinga persona dirba privačioje klinikoje. Lankiausi pas šią ...daktarę privačiai, apžiūros grubios, informacijos negeba pateikti jokios, bendravimo maniera buitinė. Susidarė įspūdis, kad ji sunkiai oriantuojasi. Visgi jau moteriskė metuose, tačiau nei problemos analizės, nei patarimo kaip ją spręsti. Kaip čia moterys rašė: greičiau sužalos nei gydys. NUOŠIRDŽIAI NEREKOMENDUOJU Šukienės. Viliuosi, kad daugiau nesutiksiu. Tik neaišku viena, kodėl jai pratęsia licenziją ir kokiu būdu ji ją gavo. BAISU, SAUGOKITĖS

2019-12-27, 23:24 | 1

Jei neštumas eina gerai, jaučiatės gerai, gal ši gydytoja jums tinka. Bet jei jaučiat, kad neviskas gerai, bėkit nuo jos. bėkit nes ji neturi daug patirties su nestandartiniais ar sunkesniais atvejais. Lankėmės nuo pat nėštumo pradžios, mokėjomė už apsilankymus. Buvo padidėję vandenys, kalbėjome apie nusiskundimus, pasakojome, kad kažkas negerai, sakė nieko tokio, darė echoskopiją, jokių patarimų, jokių įtarimų, niekur nesiuntė (o galimybės buvo, kad ir į kitą valstybę važiuoti ir tirtis mokamai, tylėjo kaip Š-na) nuramina, kad viskas gerai. Kai įvyko priešlaikinis gimdymas, pasakė "kartais taip būna"... Mums įvyko negerai, plaučius nespėjo subrandinti, 7 mėn kūdikis, dabar turime daug rūpesčių, galbūt per labai dideles kartais nežmoniškas pastangas ir daugybę pinigų pavyks vaiką pastatyti ant kojų, kad savarankiškai gyventų ir užsidirbtų pragyvenimui. Nežinome, koks bus mūsų vaiko gyvenimas, tikiuosi ne Lietuvoje, jei pavyks į vakarų Europą, nes čia tokiems... Taip kad darykite išvadas, gydytoje varna, kartoja ką knygose rašo, yra šalta kaip akmuo, nebūkit mulkiai, žiūrėkit į nėštumo problemas rimtai!

2019-08-19, 13:18 | 1

Daktarė neįvertino ligos, ir panašu, kad nebuvo tiksliau pasidomėjusi su galimu ligos gydymu. Turiu IV stadijos endometriozę, atlikta buvo laparaskopija, praeitas vaistų kursas (vaistus išrašė kiti daktarai), nesupažindino, kaip reikėtų toliau su tokia liga gyventi, gydytis, paklausė "kaip jaučiatės", pasakiau, kad žarnynas keistas, tai atsakymas "tai jau taip būna tokioj stadijoj", kas čia per atsakymas, kur "rekomenduočiau pasitikrinti dėl IBS" arba "pamėginkite pasidomėti endometriozės dietomis, kai kurie tyrimai rodo, kad padeda" ar dar kažkaip. Nuėjus pas kitą daktarę gavau velnių, kad negeriu vaistų, kita daktarė nurodė, kad po laparaskopijos reikia stengtis užkoncervuoti tą būseną, kai viskas sutvarkyta, hormoniniais vaistais. Šukienė deja neinformavo, ir to pasekoje, keli mėnesiai be hormoninio reguliavimo. Žinoma, tai gali būti nuomonių skirtumai, tačiau galima buvo pristatyti abu variantus pacientui.

2019-07-01, 07:30 | 1

Labai profesionali gydytoja, pateikia informacija apie sveikata tiksliai ir paaiskina, jei kyla klausimu. Matosi, kad myli savo darba. Lankiausi pas šia gydytoja viso nėštumo metu ir taip pat papuoliau gimdyti pas ja, nors atskirai dėl to nebuvo tartasi. Praejus termino datai, jauciau nuolatine prieziura - buvo skiriami papildomi vizitai ivertinti buklei. Esu labai dėkinga, kad buvo atsižvelgta į visus mano pageidavimus dėl gimdymo ir pavyko isvengti kirpimu/plysimu ir pati atsistaciau labai greit (lyginant su pirmu gimdymu). Gimdymo metu jauciau palaikyma is gydytojos ir gavau aiskias instrukcijas, kada ka daryti. Visa nestuma jauciau, kad kai prireiks, galiu kreiptis asmeniniu numeriu su rupimais klausimais ir greit gavau atsakymus. Taip pat po gimdymo kita diena gydytoja pati susisieke pasiteirauti kaip mes su mazyliu laikomes (ko nepatyriau su kita gydytoja, kuri priziurejo pirma nestuma). Tad labai rekomenduoju.

2019-06-27, 08:25 | 4

2019-06-23 pas ją Antaklanyje gimdžiau, viskas buvo super, aišku gydytoja griežta, bet teisinga. Esu be galo laiminga, kad teko pas ją gimdyti. Pirmas greitas ir sėkmingas gimdymas. Kaip pirmąkartė nieko nemokėjau, iki sąrėmių aiškino kaip stumti, kadangi buvau su epiduru buvo labai sunku, nes kojų nejaučiau, nutirpusios buvo, bet ji buvo nuostabi. Padėjo dukrai į pasaulį ateiti greitai.

2018-10-11, 21:03 | 1

Ši gydytoją tikrai kompetetinga ir išmano savo darbą, prižiūrėjo abu nėštumas. Jei laukciausi vel, rinkčiausi vėl pas ją.

2018-09-12, 15:48 | 1

Nesuvokiama, kaip tokios zemos kompetencijos asmenys, konkreciai Sukiene, gali dirbti Kardiolitoje. Nenorejau moketi uz "konsultacija", nes ji buvo absoliuciai niekine. Geda gydymo istaigoms ir ypac privacioms, kad savo komandoje laiko sia neva medike. Apsilankiau nestumo metu, tai apziura buvo grubi, I klausimus atsakyti nesubejo, jokiu rekomendaciju apie iskilusios problemos sprendima nepateike. Pasirode kaip nesiorentuojanti. .Paprasius paklausti kitos koleges,pareiske,kad ir kita nieko naujo nepasakys. Vertinu sia medike ypac neigiamai. Gaila,kad pries registruojantis nepaskaiciau apie ja atsiliepimu.Tikiuosi, kad gyvenime neteks susidurti. Baisu del tokiu ...daktariu!

2018-07-25, 16:12 | 4

Gimdžiau pas ją antrą vaiką. Viskas vyko sklandžiai, gydytoja bendravo maloniai, palaikė, aiškino ką ir kaip darys. Likau labai patenkinta.

2018-02-16, 18:15 | 1

Nors gimdžiau prieš beveik 10 metų pas Šukienę, bet baisu prisiminti. Kadangi laukiuosi antro, tai prisiminiau ir ją. Gimdžiau Šiauliuose, tą dieną ji budėjo, bet baiginėjosi jos pamaina, tai tiesiai man ir išrėžė, kad nesiterlios su manim. Pradėjo skatinti, tada sugalvojo prakirpti, kad tik suspėčiau pagimdyti per jos pamainą. Grubianka tiek žodžiais, tiek ir judesiais. Siuvimas buvo skaudesnis nei pats gimdymas, iširo siūlės, paskui sužinojau, kad dėl prasto susiuvimo. Galvojau, kad ji išmesta iš Šiaulių ligoninės, o pasirodė, kad išlėkė į sostinę. Nežinau kiap pas ją gimdo susitarusios, bet Šiauliuose ji jau buvo pagarsėjusi. Net nupurto prisiminus.

2018-02-02, 11:59 | 3

Gydytoja bendravo maloniai, rūpestingai. Po pakartotinų tyrimų pati paskambino, kad nereikėtų važiuoti į kliniką ir pasakė, ką daryti, kokių vaistų nusipirkti. Jokių priekaištų, grįžčiau ir kitiems rekomenduočiau.

2018-01-29, 17:28 | 1

Gydytoja ,mano aikimis toli nuo profesonalios,jauciausi nepatogiai,pati turejau pasakyti gimdymo data,guosti del savo prastu tyrimu,jokiu naudingu patarimu nedave,tik aiksciojo nezinau del ko.Rodesi kad nesupranta ka daro.Gailiuosi kad lankiausi pas tokia specialiste.

2017-12-22, 21:20 | 1

Dėl Šukiene neteisėtų veiksmų sužalojant gimdyvę pateiktas SKUNDAS. Tikiu, kad skundas veikia prevenciškai ir dėl šio mano žingsnio ne viena gimdyvė išvengė sužalojimų.
Atvykus į Antakalnio klinikinę ligoninę gimdyti nakties metu budėjusi Šukienė iškviesta į priėmimą ateiti atsisakė bei privalomos gimdyvės apžiūros neatliko. Nuo atvykimo momento iki gimdymo pradžios (per 2,5 val.) nei karto nepatikrino gimdos kaklelio, nesekė bei nekontroliavo gimdymo eigos, tiesiog ignoravo. Ne vieną kartą prašyta surasti Šukienę ir ją atvesti, tačiau akušerė atsakymas buvo vienodas "jos niekur nerandu". Bejėgiškos būklės, kęsdama didelį skausmą atsiguliau ant gimdymo stalo ir drėbėjau. Tuo metu sprogo vaisiaus vandenys ir skausmas tiesiog sukaustė, aš susiriečiau į embriono pozą ir nevalingai pradėjau stumti, tai yra gimdyti. Atvesta Šukienė pamačiusi, kad vyksta gimdymas pradėjo panikuoti. Grubiai plėšė man kojas ir šaukė, kokios spalvos vandenys. Diržai sekti vaiko tonams buvo nusmukę, vaiko širdis nestebima. Šukienė keletą kartų bandė juos uždėti, tačiau jos judesiai buvo nekoordinuoti ir ji nesugebėjo jų uždėti. Šukienės elgesys buvo neadekvatus.
Įėjusi akušerė Vida Baltakienė pradėjo teisintis, kad vaiko tonai visą laiką buvo geri. Klausiau kada man stumti, tačiau Šukienė tylėjo, o akušerė tepasakė, kad jau vėlu ir sąrėmis baigėsi. Tuomet Šukienė sušuko, kad pasak jos, vaikas yra labai didelis ir liepė paruošti instrumentus. Sutuoktinis klausė ką ji ruošiasi daryti, Šukienė tik tylėjo. Mes prieštaravome intervencijai, kadangi dieną prieš gimdymą buvo atlikta echoskopija, kuri parodė, kad vaiko svoris yra normalus (tai buvo antras gimdymas, vaikas gimė 3,6 kg, galvos apimtis tik 35 cm). Tačiau Šukienė nereagavo į mūsų prieštaravimus bei paėmusi instrumentus atliko patologinį pjūvį per tarpvietės centrą taip sukeldama didelį dubens raumenų traumatizmą, ko pasekoje pjūvis plyšo gilyn. Šukienė savo skubotais, neapgalvotais veiksmais sužalojo sveikus audinius, ko pasekoje patirtas ketvirto laipsnio plyšimas, pažeisti sfinkteriai bei tiesioji žarna. Netinkamas žaisdų susiuvimas, pooperacinė priežiūra ir virtinė kitų pažeidimų turint tikslą nuslėpti sužalojimų mąstą.
Medicininiuose dokumentuose Šukienė įrašė informaciją neatitinkančią tikrovės. Nuslėpė kokius sužalojimus dėl jos neadekvačių veiksmų aš patyriau, melagingai nurodė, kokią epiziotomiją atliko ir virtinė kitų įrašų.
Sveikas nėštumas ir turėjęs būti gražus naujos gyvybės atėjimas dėl Šukienės kaltės tapo mano, mano šeimos bei artimųjų kančia. Pasekmės sunkios ir visam gyvenimui. Du maži vaikai kasdien jaučia motinos tiek fizinį, tiek vidinį skausmą. Ji sugriovė mano bei mano artimųjų gyvenimus...

2017-09-25, 21:05 | IP: *.*.*.*
2017-09-09, 01:29 | 2

Gimdžiau Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėję pas gydytoją G. Šukienę, kuri budėjo tą dieną, ir likau labai patenkinta. Prieš gimdymą man buvo suteikta visa reikiama informacija ir galimos gimdymo galimybės bei scenarijai, esant skirtingoms aplinkybėms. Reikiamu metu buvo priimti reikiami sprendimai, kurių pasekoje turime sveiką mergytę, nepaisant kilusių komplikacijų. Labiausiai patiko, jog net, esant komplikuotai situacijai, gydytoja išliko rami ir nekėlė įtamos ir streso man, kas leido jaustis ramiai ir patikimose rankose. Rekomenduoju šią gydytoją ir didelis ačiū jai!

2017-08-29, 13:03 | 2

Puiki gydytoja, greitai bei operatyviai išsprendė iškilusias problemas bei atsakė į visus neraminančius klausimus. Ačiū Jums, būtinai apsilankysiu vėl :)