Pacientai, kurie rekomenduoja Audronė Grigaliūnaitė, %

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04408, Galiojanti

Grigaliūnaitė Audronė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Grigaliūnaitė Audronė?

1.7

2019-04-29, 10:14 | 1

Patekau pas sia daktare Trecioje Ligonineje Kaune priimamajame. Buvo prasidejes gaisus kraujavimas su ismatomis, svaigo galva, pykino. Uzdave, mano nuomone, keistus klausimus, lyg meluociau apie simptomus. Kiek tiksliai atsimenu, pacituosiu, “Tai gal jums hemarojus? (nors paminejau, jog jau kuris laikas viduriuoju). Tai gal jums menesines”? Greitoji atvyko su svytureliais, skausmas baisus, kenciu sukandus dantis. ”Nepergyvenkit, cia nieko nebus, jei butu baisu tai nuolat kraujuotu”. Na man net nereik mediko issilavinimo, jog zinoti, kad ir tiè patys zarnyno polipai nevisada nuolat kraujuoja, o epizodiskai. Galiausiai pasikviete ir pasake ateiti rytoj ryte 9val. I priimami, pazadejo, kad apziures gastroenterologas. Ryte vel kraujuoju... Atvykau, priime kita daktare ir pasake, kad pas juos priimamajam apskritai nedirba gastroenterologas ir nesupranta ko as is ju noriu. Liepe eit i poliklinika. Na as sakau, bet juk kraujuoju, man ten reiks laukt menesi, ar nieko tokio? Si daktare nustebo, kad kraujuoju, nes, jos zodziais, israse tai neparasyta, plius nurodytas kazkoks “suteiktas gydymas Sol. Ketonal 2,0 l/m”, nors jokiu vaistu nemaciau ir negavau. Pazymima, kad isleidziant “skausmas sumazejo”. Nors nieks manes to neklause, o taip ir nebuvo... Asmeniskai as esu stipriai nusivylus tokiu medikes Audrones Grigaliunaites darbu ir niekam nelinkiu papulti pas sia daktare, kai bus rimta problema. Tuo labiau priimamajame.