Pacientai, kurie rekomenduoja Rolanda Ilgienė, %

Išduota: 2004-10-20, Nr. MPL-02317, Galiojanti

Ilgienė Rolanda dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Ilgienė Rolanda?

2019-05-24, 15:48 | 1

Si gydytoja priziurejo mano nestuma nuo pradziu. Per pirma apsilankyma tik patikrino ar esu nescia ir daugiau jokios informacijos, pagalvojau, kad dar anksti nes tik 7 sav. per sekanti vizita gal papasokos, ka valgyti ir t.t. Uzrase sekanciam vizitui po 2 sav. Vel jokios informacijos, tik paskyre kraujo ir slapimo tyrima. Atsirado klausimas, kam buvau atejus, jeigu galejo anksciau paskirti tyrimus o ateiti jau po rezultatu. Po 2 savaiciu vel atejau, echoskopijai pakviete. Viskas ok, patvirtino nestumo savaite, paprasiau nuotraukos bet pasake anksciau reikejo prasyti. Paklausiai kaip del kraujo tyrimo, pasake jeigu idomu, palauk, veliau pakviesiu, laukiau apie 1.5h. Homoglobinas buvo nukrites zemiau normos, feritinas zemas 15 (norma 13-150), akivaizdu man buvo, kad reikia pradeti gerti gelezies, bet gydytoja pasake viskas gerai. Pasake ateiti po 2 sav. uzsirasyti sekanciai konsultacijai nes dabar grafiko nera, vel ejau, uzrase 19-tai nestumo savaitei. Atejus paprasiau echoskopijos, norejo uzrasyti po 3 sav. pasakiau, kad priklauso iki 20sav. pasake nera vietu ir paklause o " O KO TU NORI NEMOKAMAI" (turbut kysio norejo). Issireikalavau visgi anksciau, bet uzrase pas kita gydytoja. Po kiekvienos konsultacijos vos nevergdama grizdavau namo, nes pirmas nestumas, o is gydytojos jokios informacijos, tik daug apsilankymu ir pastoviau paskubomis. Neistveriau, pakeiciau gydytoja, kuri is karto pradejo gydyti, homoglobinas jau buvo nukrites iki 100. Po menesio siek tiek paaugo. Gime vaikas ir jau po 1.5 men homoglobinas pas vaika nukrito is 140 iki 90, nespejo nestumo metu atsargu pririnkti gelezies, dabar teks vaika nuo mazakraujistes gydyti. Visiskai nerekomenduoju gydytojos, tikrai yra geresniu ir nemokamai.