Pacientai, kurie rekomenduoja Jūratė Šumilienė, %

Išduota: 2004-12-02, Nr. MPL-04345, Galiojanti

Išduota: 2009-07-02, Nr. MPL-15469, Galiojanti

Išduota: 2008-01-31, Nr. MPL-10628, Panaikinta

2018-10-11, 12:49 | 1

Lenkiuosi Jums, Gydytoja, už profesionalumą, šypseną, padrąsinimą ir nuraminimą. Kaip aš mėgstu sakyti: dėkinga už Jūsų nuostabumą. Visko bijantiems, tokiems kaip aš, kiekvienas palaikymo žodis yra aukso vertės. Džiaugiuosi atradusi Jus – pačią nuostabiausią ir kompetentingiausią Gydytoją iš visų sutiktų. Stiprybės, ištvermės šiame sunkiame darbe, ir telaimina Jus bei sesutę Jeleną Dievas ne tik už profesionalumą, bet ir už didelę širdį. AČIŪ.

2017-12-29, 11:54 | 1

Gydimas vyko labai paviršutiniškai, net galėčiau pasakyti nerūpestingai, buvo išskiriami vaistai atlikti pagrindiniai tyrimai ir viso gero, o kad sveikata tik prastėjo šita gydytoja atsisakė išgirsti. Skundžiausi tais pačiais simptomais jau antrus metus tiksli liga nebuvo nustatyta ar bet jau man nepaaiškinta. Iš jos pusės pagalbos arba nuodugnesnio gydymo, siuntimo tirtis nuodugniau nebuvo gauta. Skausmus buvo pasiūlyta tiesiog iškęsti, nes taip jau yra.

2017-04-21, 17:18 | IP: 195.182.69.29

teigiamai atsiliepiu

2017-02-24, 13:24 | IP: *.*.*.*
2016-09-26, 10:17 | IP: 84.15.177.164

Atsikrausčiau į Vilnių ir atsitiktinai mane pas ją užrašė. Vienas draugas taip pat pas ją gydosi. Kartas nuo karto prasitaria, kai apie gydytojus kalbam, "bet Šumilienė tai faina, ane?" :) Ir iš tiesų, puiki medikė. Nesvarbu, kur dirbs, seksiu iš paskos :) . Gyvenu kitame miesto gale ir nenoriu keisti gydymo įstaigos vien dėl gydytojos.