Pacientai, kurie rekomenduoja Elena Končienė, %

Gydytojas nefrologas

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01423, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Končienė Elena dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Končienė Elena?

Nesidomėjo

2019-05-23, 15:08 | Registruotas lankytojas 7

P.S.
Čia tie teigiami atsiliepimai iš to paties IP62.80.224.201, tai turbūt pačios gyd rašyti....

Tiktai, pritariu kitiems - be žodžių!!! Gydytoja arogantiška, susiraukusi, gavus atsakymus(atėjus po echoskopijos), tai net nieko nekomentavo-lapą į dantis- ir -lauk iš čia.
Bet apie gyd. Končienės padėjėją-seselę-tai galima turbūt siaubo filmą pastatyt.
Na tokios piktos, reguliuojančios eismą ir , manau, nevisai etiškai besielgiančios seselės-reiktų paieškoti!!!pirmą kart atėjus vizitui pas gyd. ji tiesiogine žodžio prasme-pravirkdė mane koridoriuje(verkiu labai retai).
O atėjus antrą kartą-vėl kalbėjo(greičiau rėkė) pakeltu tonu, reikėjo grįžti iš 2korpuso į 1-ą, pasiimt kortelės, nors prieš tai užsukau į registratūrą, ir paklausiau ar reikia ją pasiimt, mane patikino, kad kortelė t.b.pas gyd. kabinete.Seselė išsiuntė jos paiimt, nors, manyčiau, prieš pacientų priėmimą registravusis, korteles pati seselė pasiima iš registratūros.
Seselė paskambino į reg, ir sako-ateis tokia senikė (SENIKĖ) pasiimt- beje, aš visai ne senikė, man virš 40, ir neatrodau kaip senikė.Nesvarbu, bet tokį leksinoną vartoti-tyliu...
Ir TUjinasi....kas aš jai-sesuo??
Niekada(NIEKADA) nebeičiau pas tokią gyd, ūr kitiems nerekomenduočiau.
Siaubas kažkoks...abi...
Nežinau, ar čia skaito ligoninės atstovai, bet šį tekstą būtinai nusiųsiu, nesvarbu, kad nieko iš to nebus, bet gal nors etikos pamoką praves poniai seselei ir p. gydytojai.

2019-01-04, 08:08 | Registruotas lankytojas 2

Skauda inkstą. Šokinėja arterinis kraujo spaudimas. Echoskopiją darė kito profilio specialistė dėl kitos ligos, ir radusi akmenligę ir 1 cm akmenuką inkste parašė siuntimą nefrologės konsultacijai. Gydytoja tik sugebėjo pamatuoti spaudimą ir patarė kreiptis į šeimos gydytoją. Dar pasisiūlė parašyti kažkokį vaistą, bet nesugebėjo pažiūrėti kokie vaistai man jau išrašyti, kadangi jie rašyti ne į kompensuojamų vaistų pasą, o elektroniniu būdu. Mano vizitas kainavo realius pinigus ligonių kasai, o man sugaištą laiką ir nuo susierzinimo dar padidėjusį kraujo spaudimą. Būdama tos sryties specialistė turbūt pirmą kartą išgirdo, kad yra tokie gydytojai:"NEFROLOGAS (dėl sunkiai koreguojamo arterinio kraujospūdžio)"

2017-06-06, 10:53 | IP: *.*.*.*
2010-10-19, 11:31 | IP: *.*.*.*

2009-05-01, 10:22 | IP: 62.80.225.72

Gera, rūpestinga, maloni gydytoja. Mane gydė ir pagydė.

2008-12-08, 18:38 | IP: 62.80.224.201

Dėmesingai išklauso, aiškiai pasako apie ligą, naudingai pataria.

2008-03-04, 17:26 | IP: *.*.*.*

2008-03-01, 12:03 | IP: 62.80.224.201

Kantriai išklauso, jaučiu dėmesį mano negalavimui, išeinu gerai nusiteikęs.