Pacientai, kurie rekomenduoja Ričardas Čekanavičius, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-01725, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Čekanavičius Ričardas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Čekanavičius Ričardas?

2020-06-11, 11:07 | Registruotas lankytojas 4

Mano beveik 80 metų močiutę laikė už durų beveik pusvalandį, nors buvo tuščia poliklinika. Močiutė išgyveno gaisrą, ji turi II laispnio nudegimus, visiškai nudegusios rankos ik pat alkūnių, matosi mėsa. Jis net neklausė kaip močiutė jaučiasi, jam buvo visiškai neįdomu. Pažiūrėjo, kad rankos nepūliuoja ir paleido. Močiutė daug kartų prašė recepto tepalui, kuris gydo nudegimus ir palengvina jai skausmą. Gydytojas pasakė, cituoju:"neturit ir nereikia", Seselė buvo grubi ir šaukė, kad močiutė ne vietoj pasidėjo daiktus. Vietoje recepto, pasiūlė II laipsnio nudegimus pateplioti sviestu. Aš likau pakraupus tokiu gydytojo su sesele darbu ir empatijos trūkumu, ypatingai kai karantino metu poliklinikos tuščios ir didelio pacientų srauto nėra.

2019-03-06, 14:24 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas R.Čekanavičius yra labai puikus chirurgas. Jis Kauno respublikinėje (buvusioje 3-čioje) ligoninėje man operavo kirkšnies išvaržą. Operavo tradiciniu būdu, su pilvo pjūviu apačioje. Operacijos metu nebuvau visiškai užmigdytas, turėjau spinalinę narkozę ir labai bijojau. Gydytojas operavo taip puikiai, kad gulėdamas po uždangalu ant operacinio stalo ir būdamas sąmoningas, absoliučiai nieko nejaučiau ir negirdėjau, kad su manimi yra kas nors daroma. Girdėjau tik gydytojos anesteziologės raminančius žodžius. Operacija praėjo puikiai. Pooperaciniu periodu, tris dienas dar gydydamasis ligoninėje jaučiau savo gyd. R. Čekanavičiaus priežiūrą ir globą. Tai labai dėmėsingas, viską girdintis ir išklausantis gydytojas. Taip pat, man po operacijos sveikstant namuose ir prižiūrėdamas mane ambulatoriškai, gyd. R. Čekanavičius buvo atidus ir reagavo į visus mano smulkiausius nusiskundimus. Va dabar aš jau esu beveik pasveikęs ir nuoširdžiai dėkoju mane operavusiam ir gydžiusiam gydytojui - chirurgui Ričardui Čekanavičiui. Gydytojas - chirurgas Ričardas Čekanavičius yra labai fainas, super liuks daktaras !

2016-12-13, 10:37 | Registruotas lankytojas 1

Didelis aĉiū už suteiktą skubią pagalbą

2016-11-25, 20:33 | IP: 78.57.190.22

Rekomenduoju visiems,labai puikus gyditojas ir labai geras chirurgas