Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Jolanta Šeškienė, %

Licencijos

Gydytojas vaikų neurologas

Išduota: 2009-01-23, Nr. MPL-12229, Galiojanti

Šeškienė Jolanta dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Šeškienė Jolanta?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

54.5% Complete
2.7

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

50.3% Complete
2.5

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

50% Complete
2.5

Gydymas nebuvo veiksmingas

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

66.7% Complete
3.3

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

87.5% Complete
4.4

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

Nėra įvertinimų

Kaip vertinate paslaugų kainas?

100% Complete
5

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-01-17, 09:27 | 1

Pirmiausia labai sugadino nuotaiką tai, kad reikėjo laukti 30 minučių. O vizitas pas gyd. J. Šeškienė buvo BEPRASMIŠKAS. Su vaiku gydytoja kontakto nesurado, o bandymai buvo netinkami ir nevykę. Atėjome su problemą, kad buvo rasta vaiko smegenyse cistą, o gydytoja ( nenusiuntė į tomografiją ) kaip aiškiaregė pasakė, kad jį rezorbavosi. Visą laiką spausdino kompiuteryje, o paskui išrašė raminamųjų vaistų. O vaikui pasakė: "Kaip man nusibodo tavo verkimas, man gi paskui galvą skaudės".

2019-12-13, 10:12 | 5

Man ir mano vaikui si gydytoja labai patiko, maloni ir silta buvo. Labai mane nuramino, palaike, atsake i visus klausimus. Su vaiku pabendravo, isgyre ji, vaikui jokio streso. Aciu, gydytoja jums. Gydymas paskirtas, ziuresim, kas gausis.

2019-03-15, 09:08 | 1

Vizitas pas šią gydytoją rezultatų nedavė. Vyrui daviau pažadą, kad aprašysiu internete kaip mums "sekėsi". Mano tikslas buvo:
1. Išsiaiškinti, kodėl mano kūdikis miega per parą tik 11-12 val. Kai visur normos yra 14-16 val. Gydytojos atsakymas buvo keistas "o kiek jūs miegojote iki gimdymo? Kiek miegat dabar? Atsakiau, kad iki 6 val per parą. Jos komentaras buvo "ir gyva gi..." Na, atleiskite... aš jau subrendus, galiu ir mažiau pamiegoti ir nesakau, kad gerai jaučiuosi, kai mažai miego, tai ir būsena ne kokia... o čia kūdikis, augantis organizmas, besivystanti nervų sistema ir t.t. likau nesupratus... tokio NEUROLOGO atsakymo...
2. Kodėl budravimo metu linksmas, aktyvus berniukas neužmiega be isteriško verkimo? Kodėl per miegus staigiai pradeda klykti? Kodėl vos tik atsibudęs verkia? Gydytojos komentaras "mes gi į galvą jam neįlisim" . Skyrė gydymą: į vonelę pilti mėtų arba melisų arbatos...
3. Gydytoja liepė nurengti vaikutį. Nurengiau, susukau sauskelnę ir įmečiau į šalia stovinčią šiūkšliadėžę. Gydytoja atsisuko išpūstom akim "ką jūs čia padarėte?" Sakau, kad sauskelnę išmečiau. Ji "jūs ką??? Mes tik pamainą pradedam, aš ką čia kvėpuosiu???" Pasimetusi aš čiupau iš šiūkšliadėžės sauskelnę ir įdėjau į maišelį. (Kitą kartą taip nedaryčiau :-) kam tada ten šiūkšliadėžė stovi? Ir kaip ji dirba su vaikais, jei jai taip smirda?
4. Pradėjusi apžiūrinėti vaiką paklausė ar aš masažuoju taip pėdas kaip ji parodė. Pasakiau, jog ne, nes nemoku, o su masažais žinau, kad nemokant galima blogiau pridaryti. Ji pasakė "kaip tai nemokate? Iš gimdymo namų išleidžia visas apmokę". Pasakiau, kad mūsų nemokė. Ji "nenorėčiau tikėti". Va šioje vietoje aš išpūčiau akis... sakau "juk čia mano vaikas, kaip jūs drįstate sakyti, kad aš žinau kaip reikia daryti ir nedarau???" Ji sako "gal gimdymo namuose buvote tokios būsenos, jog tiesiog neprisimenate kaip rodė". Man žinokite trūksta žodžių aprašyti šios gydytojos storžieviškumą ir neetiketą...
P.S. vyrą išvarė iš kabineto, nes jis užėjo su liemene... jai pasirodė, kad striukė.
Visą vakarą prieš užmiegant galvojau, kodėl ši gydytoja tokia atžagari... ir kam aš gaišau laiką eidama pas ją...

2017-11-24, 12:26 | 2

Nemaloni, konfliktiška, susireikšminus, net neapžiūrėjus vaiko ironiškai paklausė "tai ko čia atvažiavom".
Principe iš gydytojos apžiūros ir konsultacijos nebuvo jokios naudos. Vienintelis teigiamas dalykas, kad atėjusi nežinau seselė ar kineziterapeutė parodė kaip papildomai mankštinti vaiką. Jeigu turite rimtų problemų tai negaiškit laiko eidami pas Šeškienę.