Pacientai, kurie rekomenduoja Dalia Laužikienė, %

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04796, Galiojanti

2020-01-07, 16:51 | 3

Man asmeniškai ši gydytoja labai nepatiko, nors ir buvau gerų atsiliepimų apie ją girdėjusi... Mano situacijoje buvo labai nejautri: laukiausi dvynių, buvo nėštumo komplikacijų, labai kilo kraujo spaudimas, panašu buvo į tai, kad vystosi preeklampsija. Viena kartą,kai sesutė pamatavo spaudimą, buvo neįprastai aukštas, apsiverkiau, nes suvokiau, kad tai gali pakenkti mano dvynukėm, be to, juk aš nėščia, tad hormonai.. Gydytoja tai matyt sužinojo ir per pasitarimą, prie maždaug 10 studentų ir kelių kitų gydytojų, labai arogantiškai paklausė, ar aš nemanau, jog man reikėtų “psichologo arba PSICHIATRO” pagalbos... Man tai labai žeminanti ir nemaloni situacija buvo. Be to, kiek teko kalbėtis su keliais kitais labai žinomais ir žymiais gydytojais iš Vilniaus ir Kauno klinikų, mano situacijoje negalima buvo laukti, reikėjo daryti cezario pjūvį ir užbaigti nėštumą šiek tiek prieš laiką, o ji laukė ir norėjo dar toliau laukti, kas buvo pavojinga mano atveju, nes be didelio spaudimo (lyg besivystančios preeklamsijos) dar buvo diagnozuota ir cholestazė.. Galimai nuo besivystančios preeklamsijos ir aš galėjau nusibaigti, ir mano dvynukės. Be to, gydytojos skyrius neteisingai echoskopu dvynių dydžius nustatė - viena dvynė buvo labai mažytė, ko jie nematė, dėl ko irgi buvo rizikinga tęsti nėštumą.... Aš suprantu, kad echoskopuojant būna paklaidos, bet kai gimė dvynukės, viena buvo apie 35 proc. mažesnė, kaip ir ne juokas.. Galėčiau leistis daugiau į detales, bet nenoriu... Gerai, kad lyg viskas gerai baigėsi, mergaitės lyg ir normaliai vystosi, bet prisimenu gydytoją labai neigiamai ir nesu jau tokia tikra dėl jos kompetencijos...

2019-05-22, 11:08 | 2

Gydytoja prižiūrėjo mano nėštumo eigą. Labai profesionali, įsigilino į visas mano sveikatos problemas, išsamiai atsakydavo į visus klausimus, labai žmogiškai bendraujanti ir visada randanti tinkamą žodį apraminti dėl visko besijaudinančią nėščiąją. Esu be galo dėkinga jai už priežiūrą.

2018-11-26, 23:08 | 2

lankiausi privaciai pas sia gydytoja. tik geriausi atsiliepimai! ramybe, profesionalumas ir besaike kantrybe! aciu!

2018-09-30, 12:44 | 2

Nuostabi ir profesionali gydytoja. Labai šiltas žmogus, ko labiausiai manau ir reikia besilaukiant, gražaus ir švelnaus bendravimo:) Lankiausi viso nėštumo metu.Po gimdymo atsitikus komplikacijoms, labai daug padėjo ir rūpinosi. Labai esu dėkinga šiai nuostabiai gydytojai. Manau mažai yra tokiú atsakingú ir profesionaliú gydytojú. Tikrai rekomenduoju visu 100%.

2018-02-22, 09:18 | 9

Labai profesionali ir maloni gydytoja. Lankiausi pas ją nėštumo metu. Nors kainos nėra mažos, tačiau paslaugų kokybė, gydytojos profesionalumas, partirtis ir žmogiškos savybės tikrai vertos mokamų pinigų. Pas šią gydytoją ir gimdžiau, kadangi gimdymas buvo komplikuotas, tik jai esame dėkingi už sveiką sūnelį ir išsaugotą mano sveikatą. Svarstančioms, kokį gydytoją rinktis nėštumo priežiūrai, labai rekomenduoju.

2018-01-05, 14:21 | 1

Maloni, taktiška, labai profesionali gydytoja. Puikiai komunikuoja ir kontroliuoja situaciją. Atsako į sms žinutes visada. Puikiai atsimena pacientus. Jai prižiūrint nėštumą jautiesi itin saugiai. Visada pasiteirauja kaip jautiesi. Esant problemoms už jos profesijos sričių, nukreipia pas kolegas. Rekomenduoju drąsiai.
Vienintelis minusas, kad lankantis privačiai ilgesnį laiką susidaro nemaža nėštumo priežiūros kaina. Bet ji tikrai atitinka paslaugu kokybę.

2017-11-08, 14:40 | IP: 195.182.89.22

Profesionali gydytoja, puikiai atliko sudėtingą operaciją. Tik šios gydytojos dėka, buvo išgelbėta gimdyvės ir naujagimio gyvybės. Nuoširdžiai dėkajame gyedytojai.

2017-10-11, 17:19 | IP: 195.182.94.97

Puiki ir rekomenduoju

2017-08-02, 17:41 | IP: 90.137.124.178

Nuostabi gydytoja, tikra profesionale⚘⚘⚘????

2017-04-28, 15:45 | 4

Nuostabi gydytoja,esu jai begalo dekinga uz prieziura nestumo metu, laiku padaryta CP ir isgelbeta mano sunelio gyvybe, deka sios gydytojos galejau dziaugtis motinyste. Labai gera gydytoja ir kartu psichologe kuri nuramina,viska paaiskina reikiamu metu. Aciu Jums!

2016-09-28, 23:17 | IP: 213.103.224.128

Gydytoja rupestinga, svelni, kadangi problemu neturejau tai sunku daugiau vertint. planoju pas ja lankytis kai pastosiu

2016-09-23, 17:55 | 2

Gydytoja profesionali, nešneka ko nereikia, pasako viską ką reikia žinoti. Visa nestuma labkausi pas ją tikraibpadarė visus tyrimus man pačiai nereikėjo apie nieką galvoti. Pati gydytoja labai švelni ir kantri, išklausys ir patars ką daryti. Tikrai rekomenduoju

2016-08-14, 22:22 | IP: 188.69.213.230

Labai gudri blogaja prasme, melage ir nekorektiska

2016-01-13, 15:34 | IP: 78.56.184.137

Lankiausi pas gydytoją privačiai ir gimdžiau abi dukrytes. Esu labai jai dėkinga ir ja patenkinta.
Labai konkreti, paprasta moteris.
Smagu, kad gali turėti gydytoją, kuria gali visiškai pasitikėti ir atsipalaiduoti gimdymo metu:)

2015-04-28, 20:32 | IP: 78.60.169.51

Labai nuostabus zmogus ir nereali gydytoja.Gimdziau pas ja pirma vaikeli, gime didelis visa nestuma labai rupinosi manim atliko visus turbut imanomus tyrimus ir jos deka gime sveikas sunelis.Antra vaikeli gimdysiu tik pas ja.