Pacientai, kurie rekomenduoja Dalia Laužikienė, %

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04796, Galiojanti

2019-05-22, 11:08 | 2

Gydytoja prižiūrėjo mano nėštumo eigą. Labai profesionali, įsigilino į visas mano sveikatos problemas, išsamiai atsakydavo į visus klausimus, labai žmogiškai bendraujanti ir visada randanti tinkamą žodį apraminti dėl visko besijaudinančią nėščiąją. Esu be galo dėkinga jai už priežiūrą.

2018-11-26, 23:08 | 2

lankiausi privaciai pas sia gydytoja. tik geriausi atsiliepimai! ramybe, profesionalumas ir besaike kantrybe! aciu!

2018-09-30, 12:44 | 2

Nuostabi ir profesionali gydytoja. Labai šiltas žmogus, ko labiausiai manau ir reikia besilaukiant, gražaus ir švelnaus bendravimo:) Lankiausi viso nėštumo metu.Po gimdymo atsitikus komplikacijoms, labai daug padėjo ir rūpinosi. Labai esu dėkinga šiai nuostabiai gydytojai. Manau mažai yra tokiú atsakingú ir profesionaliú gydytojú. Tikrai rekomenduoju visu 100%.

2018-02-22, 09:18 | 9

Labai profesionali ir maloni gydytoja. Lankiausi pas ją nėštumo metu. Nors kainos nėra mažos, tačiau paslaugų kokybė, gydytojos profesionalumas, partirtis ir žmogiškos savybės tikrai vertos mokamų pinigų. Pas šią gydytoją ir gimdžiau, kadangi gimdymas buvo komplikuotas, tik jai esame dėkingi už sveiką sūnelį ir išsaugotą mano sveikatą. Svarstančioms, kokį gydytoją rinktis nėštumo priežiūrai, labai rekomenduoju.

2018-01-05, 14:21 | 1

Maloni, taktiška, labai profesionali gydytoja. Puikiai komunikuoja ir kontroliuoja situaciją. Atsako į sms žinutes visada. Puikiai atsimena pacientus. Jai prižiūrint nėštumą jautiesi itin saugiai. Visada pasiteirauja kaip jautiesi. Esant problemoms už jos profesijos sričių, nukreipia pas kolegas. Rekomenduoju drąsiai.
Vienintelis minusas, kad lankantis privačiai ilgesnį laiką susidaro nemaža nėštumo priežiūros kaina. Bet ji tikrai atitinka paslaugu kokybę.