Pacientai, kurie rekomenduoja Giedrė Stundžaitė-Baršauskienė, %

Atsiprašome, bet vyksta informacijos atnaujinimas.

Stundžaitė-Baršauskienė Giedrė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Stundžaitė-Baršauskienė Giedrė?

2020-05-09, 10:14 | Registruotas lankytojas 7

Nuostabi gydytoja, maloni, kantriai atsako į visus klausimus, ieško geriausių sprendimų

2019-08-08, 09:28 | Registruotas lankytojas 1

Su šia gydytoja bendraujant, nejaučiau jokio diskimforto, apie tai, kaip ji tai padaro - neklauskit. Bet guldamasi operacijai pas ją, ir gana sudėtingai, šimtu procentų pasitikėjau, kad viskas bus gerai. Dar grįšiu pas šią gydytoją, nes tas komfortas, kai pasitiki gydytoju - neįkainojamas. Jaučiasi, kad gydytoja kaifuoja nuo savo darbo ir visada siekia maksimalaus rezultato! Ji - puiki kūnų skulptorė!

2019-03-15, 18:51 | Registruotas lankytojas 4

Pas šią gydytoja grįžčiau net nesudvejodama, nes gydytojos pateikta išsami informacija buvo suprantama net man, niekuo nesusijusiai su medicina, bei dėmesys ir rūpestingumas leido jaustis saugiai ir drąsiai. O rezultatas viršijo lūkesčius. REKOMENDUOJU!

2018-04-18, 21:23 | Registruotas lankytojas 1

Super gydytoja!!! Ačiū Giedrė!!!
Su pagarba Valdemaras.

2017-10-12, 20:24 | IP: 88.119.140.53

Gydytoja Giedrė Stundžaitė- Baršauskienė yra puiki savo srities specialistė ir puikus žmogus, nuostabiai bendraujantis su savo pacientais.

2017-06-01, 22:03 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja G. Stundžaitė - Baršauskienė tikra savo srities profesionalė. Retai sutiksi gydytoją, tiek atsidavusį savo darbui ir pacientams. Rekomenduočiau visiems. Esu labai patenkinta ir linkiu visiems būti tokiais profesionalais, kaip ši gydytoja.

2017-04-06, 19:53 | Registruotas lankytojas 1

Pati nuostabiausia gydytoja!!! Atsiduodi pilnai, nes nuo pirmos minutes pasitiki. Tai labai profesionali gydytoja.

2017-03-04, 02:56 | IP: 78.56.141.154

Didelis aciu gydytojai! Operavo mane Vitkus klinikoje, labai demesinga, labai profesionali, labai gera daktare! Esu labai patenkinta rezultatu )

2016-09-23, 19:43 | Registruotas lankytojas 3

Puiki daktare