Pacientai, kurie rekomenduoja Diana Ramanauskienė, %

Nepavyko diagnozuoti problemos

2.3

1.9

2019-04-16, 18:35 | 2

Nepavadinčiau jos savo srities specialiste nei iš tolo. Pasakai, kad blogai jauties, atsako, kad "ai, tai nieko tokio, pagerk vitaminų, praeis", pasakai, kad skauda tą, tą, tą, irgi "nieko tokio, čia taip būna". Prasidėjus peršalimui iš karto išrašė antibiotikų, nieko nesuprasdama išgėriau ir, žinoma, nieko nepadėjo. Dabar neišsikapstau iš ligų gerus du mėnesius, nes gydytojai nepavyko nustatyti priežasties.
Labai nerekomenduoju.

2018-10-18, 09:59 | 6

Gydytoja paklausė tik plaučius iš nugaros, iš priekio net neklausė. Nepažiūrėjo gerklės. O visas kosulys buvo būtent nuo gerklės. Pralaukiau beveik valandą kol priėmė. Nors prieš mane buvo tik 1 žmogus. Nerekomenduoju.

2017-12-04, 16:25 | 4

Atvykau pas gydytoją su baisia sloga, kosuliu, silpnumu, galvos skausmu, nugaros skausmu, matėsi net iš manęs pačios, kad sergu. Gydytoja ne pirmą kart bendrauja labai atšiauriai, abejingai, negana to, kad vos išlaukiau kraujo tyrimų atsakymo, nes jaučiau klaikiai, dar turėjau blogai jaustis, nes atrodė, kad gaištu jos laiką. Bendro kraujo atsakymai buvo geri, tad gydytoja tiesiai šviesiai man pasakė, kad jei einu dėl biuletenio- taip ir sakyt. Po 4parų nemiego, tokie žodžiai mane provedė prie ašarų. Žinojau, kad nesu pajėgi eit į darbą, nes dirbu aptarnavimo srityje, ant kojų, tad gal tai gytytoją paskatino duoti man nedarbingumą. Praėjo 3 dienos, savijauta pagerėjo tik iš dalies , nes tinkamo gydymo nesuteikė.

2017-11-27, 20:54 | 2

Panašu, kad šiai gydytojai pacientai visiškai nerūpi, niekam nerekomenduočiau eiti pas ją.

2017-06-01, 15:34 | IP: *.*.*.*
2016-11-25, 12:51 | IP: *.*.*.*
2016-03-18, 23:24 | IP: *.*.*.*
2015-07-01, 20:53 | IP: 213.159.58.197

Labai atidi , dėmesinga ir rūpestinga gydytoja, visada profesionaliai suteikia pagalbą susirgus, reikalui esant visada nukreips pas kitą specialistą. Džiaugiamės, jog esame Jūsų pacientai. AČIŪ, gydytoja, Jums už tokį nuoširdų rūpestį ir profesionalią priežiūrą .