Pacientai, kurie rekomenduoja Jurgita Adomavičiūtė, %

Kraujagyslių chirurgijos gydytojas

Išduota: 2011-06-29, Nr. MPL-16875, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2024-02-12, 20:52 | Registruotas lankytojas 2

Gera gydytoja. Tiek konsultacija, tiek operacija praėjo sklandžiai, viską išsamiai paaiškino, buvo maloni ir profesionali. Rekomenduoju!

2023-08-11, 12:19 | Registruotas lankytojas 3

Susipažinau su komentarais prieš apsilankant, tačiau mano patirtis absoliučiai priešinga. Gydytoja bendravo labai maloniai, buvo taktiška, dėmesinga, skyrė tikrai pakankamai dėmesio bei įsigilino į nusiskundimus, atliko tyrimus, atsakė į nemažai iškilusių klausimų bei rekomendavo gydymą. Dėkoju gydytojai!

2022-10-24, 09:12 | Registruotas lankytojas 1

Atvykau anksčiau nei buvau užsirašius, gydytoja vistiek mane priėme ne savo darbo metu. Apžiūrą atliko kruopščiai ir neskubėdama, bendravo maloniai. Vizitas labiau buvo profilaktinis, tai kaip gydo rimtesnes prolemas nežinau, bet aš asmeniškai likau labai patenkinta.

2021-04-30, 15:50 | Registruotas lankytojas 2

Noriu padėkoti gydytojai Jurgitai Adamavičiūtei už malonų, rūpestingą, paslaugų, nuoširdų bendravimą ir gydymą. Gydytoja išsamiai paaiškino mano močiūtės sveikatos būklę, atsakė į jai rūpimus klausimus. Kuo daugiau tokių profesionalių ir pacientams atsidavusiu gydytojų, tuo mes butume sveikesni. Didelis JUMS AČIŪ, kad mano močiūtė Helena liko patenkinta.

2021-04-30, 15:50 | Registruotas lankytojas 2

2019-07-19, 18:13 | Registruotas lankytojas 6

Gydytoja maloni, bendravo maloniai, išsamiai viską papasakojo. Klausinėjo ar tikrai neturiu daugiau jokių klausimų. Taigi vizitą vertinu labai labai teigiamai. Paskaičius tuos 2 blogus komentarus apie gydytoją bijojau šio vizito, bet likau maloniai nustebinta ir išėjau netgi pakylėta.