Pacientai, kurie rekomenduoja Ieva Šileikienė, %

Išduota: 2010-07-13, Nr. MPL-16204, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2015-06-26, Nr. MPL-20061, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Šileikienė Ieva dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Šileikienė Ieva?

2020-04-27, 20:33 | Registruotas lankytojas 1

Tai gydytoja iš didžiosios raidės. Esu dėkinga likimui, kad mūsų dukra pakliuvo būtent pas šį nuostabų specialistą ir žmogų. Svetimu žmogumi ji rūpinosi kaip savo sese arba geriausia drauge. Ji ne tik dėjo visas pastangas, kad kuo greičiau būtų nustatyta diagnozė, bet ieškojo visų įmanomų būdų, kad mūsų dukra galėtų toliau maitinti savo 3menesiu kudikeli. Tyrimai buvo labai blogi ir mes, artimieji, buvome didelėje neviltyje, tačiau Gydytoja Ieva lankė palatoje mūsų dukrą, ramino ją, pasakojo ką reikia daryti ir kokia bus gydymo eiga. Dukra buvo ištirta nuo galvos iki kojų ir viskas buvo padaryta operatyviai, gydytojos pagalba surandant geriausius specialistus. Praėjus beveik metams dukra ir toliau bendrauja su šia nuostabia gydytoja, konsultuojasi ir visuomet sulaukia pagalbos ir patarimo. Ačiū Jums, miela gydytoja. Linkime sveikatos, meilės ir darnos Jums ir Jūsų artimiesiems. Su didžiule pagarba ir padėka - Monikos mama.

2020-02-20, 18:45 | Registruotas lankytojas 1

Gyd. Ieva Šileikienė yra pati nuostabiausia gydytoja, kokia tik esame sutikę! Tai Gydytoja iš didžiosios raidės!!!
Labai profesionali, konkreti, nuoširdi ir rūpestinga. Sugebanti numatyti situaciją kelis žingsnius į priekį, nedelsianti ir nuolatos ieškanti būdų kaip ir kuo tiksliau paskirti reikiamus tyrimus ir gydymą. Tai aukštos kompetencijos gydytoja, verta didžiulės pagarbos ir pačių aukščiausių įvertinimų!!!
Esame be galo sujaudinti gydytojos atsidavimu ir kruopštumu tiriant ir gydant mūsų tėvelį !
Visų vaikų ir tėvelio vardu norime JUMS padėkoti iš visos širdies :)
Norime palinkėti daug laimės, sėkmės, sveikatos ir stiprybės !
Ir toliau skleiskite gėrį ir šviesą, kurios taip reikia Jūsų pacientams:)

2019-02-28, 19:09 | Registruotas lankytojas 2

Dėkoju gydytojai Ievai Šileikienei už profesionalumą, rūpestingumą ir rekomendacijas tolimesniam gydymuisi. Nuoširdus bendravimas bei suteikta pilnai išsami informacija. Tai puiki savo srities specialistė ir gydytoja iš didžiosios raidės, kuri pelnytai verta visokeriopos pagarbos. Nuoširdus Jums ačiū ir sėkmės Jūsų sunkiame ir atsakingame darbe !

2018-08-16, 15:02 | Registruotas lankytojas 2

Labai nuoširdus ir didelis AČIŪ! Irinai Purtokaitei Labutienei ir Ievai Šileikienei. Gydytojos išgelbėjo mano tėčiui gyvybę. Laiku diagnozavo antinksčių nepakankamumą. Du metus buvo gydomas nuo įvairiausių ligų, jautėsi kiekvieną dieną vis blogiau. 2018 06 24 patekom į šių dviejų gydytojų rankas, laiku buvo atlikti reikiami tyrimai(tą pačią dieną). Šiandien jis gyvena pilnavertį gyvenimą.Dar vieną dieną būtume uždelsę..Šiandien būčiau be tėčio..