Pacientai, kurie rekomenduoja Tadas Šiatkus, %

Išduota: 2010-07-20, Nr. MPL-16375, Galiojanti

Išduota: 2015-06-29, Nr. MPL-20130, Galiojanti

2019-12-06, 21:27 | 1

Geriausi atsiliepimai, aukščiausio lygio gydytojas.

2019-10-08, 00:36 | 2

Labai puikus gydytojas. Švelnus, ramus, rūpestingas, apžiūrėjo, atsakė į klausimus. Patarė. Žodžiu labai geras vertinimas.

2019-04-13, 13:49 | 5

Malonus gydytojas, atsakė išsamiai į visus klausimus, patarė, kaip elgtis ir kaip geriau gydyti čiurnos traumą su komplikacija. Neprašytas išrašė siuntimą MRT tyrimui, ko negavau pas kitus du gydytojus. Taip pat pirmasis, kuri bent jau padarė kineziterapinius testus čiurnai ir įvertino, kiek stabilus sąnarys, kiti gydytojai čiurnos traumą nurašė kaip eilinę traumelę, kuri tiesiog sugis per kelias savaites. Džiaugiuosi pakliuvusi pas gyd. Šiatkų, atrodė, kad jis tikrai stengėsi įsigilinti į problemą. Gydymas visdar tęsiamas, tačiau po pirmojo apsilankymo nusiraminau, buvau patenkinta. Rekomenduoju.

2019-03-31, 22:52 | 8

Jaunas, rūpestingas, komunikabilus gydytojas. Man neprašant skyrė kitą įtvarą, vos pasiskundus, kad duotasis po traumos nėra patogus. Paaiškino, operacijos esmę ir tikslą ir kas, tikėtina, bus jei atsisakysiu operacijos, iš kabineto išėjau ramesnė ir pasitikinti savo sprendimu.

2019-01-31, 13:55 | 4

Gydytojas maloniai bendravo, tačiau patarė tepalą ant skaudančios vietos palaikyti ilgiau, kad sušiltu. Mano parodytas tepalas yra šaldantis! Daugiau pas jį bijojau eiti, jei šneka nesąmones, net nepasidomėjęs to tepalu, kas būtų dėl rimtesnio gydymo! Dar- diagnozės nenustatė!

2018-07-26, 11:44 | 4

Man ir mano draugui teko apsilankyti pas šį gydytoją. Abiems atskirai buvo paskirti Kenalog 40 mg injekciniai vaistai. Vaistai veiksmingi, bet stiprus jų šalutinis poveikis, apie kurį nebuvau perspėta. Dabar gydausi šalutinį vaistų poveikį. Du visiškai skirtingi gydytojai konstatavo, kad šių vaistų šalutinis poveikis moterims iššaukia visokių "moteriškų" sutrikimų t.y. sutrikdo lytinių harmonų sekreciją.

2018-02-05, 09:23 | 1

Likau nustebinta gerąja prasme. Gavau ne šiaip konsultaciją, bet mini anatomijos pamokėlę savo problemos klausimu. Ir ne "aukštomis frazėmis", o paprastam žmogui suprantama kalba. Bendravo maloniai, greitai įvertino situaciją, dėl to pasirodė išmanantis savo darbą.

2017-07-01, 19:45 | IP: 78.61.213.130

Šaunus, jaunas išsilavinęs specialistas. Rekomenduoju.