Pacientai, kurie rekomenduoja Tadas Šiatkus, %

Registracija čia ir dabar

Išduota: 2010-07-20, Nr. MPL-16375, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2015-06-29, Nr. MPL-20130, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Registracija čia ir dabar
2022-02-07, 09:36 | Registruotas lankytojas 7

daktaras nors prie žaizdos dėk, tiksliau žaizdą duok siusiūt.

2022-01-31, 21:53 | Registruotas lankytojas 3

Labai likau patenkita operacija. Dekoju gydyttojau man pasisekė surasti JUs. AČIŪ.

2021-09-16, 12:00 | Registruotas lankytojas 2

Mandagus, viska puikiai paaiškino ir išaiškino! Daugiau tokiu gydytoju , super ! ????

2021-09-16, 12:00 | Registruotas lankytojas 2

2021-07-04, 23:42 | Registruotas lankytojas 28

Drąsiai galima pasitikėti. Man jau pirmo vizito metu buvo aišku, kad gydytojas universitete ne studentavo, o studijavo. Puikiai išmano savo sritį, supranta ir žino ką daro.

2021-06-26, 22:39 | Registruotas lankytojas 1

Dėkoju gydytojui traumatologui Tadui Šiatkui. Mes žmonės kartais kažko laukiame, ar tikimės stebuklo. O iš tiesų stebuklas šalia mūsų, tai mūsų auksinių rankų gydytojai.

Pagarbiai Violeta Budrienė

2019-12-06, 19:27 | Registruotas lankytojas 1

Geriausi atsiliepimai, aukščiausio lygio gydytojas.

2019-10-07, 21:36 | Registruotas lankytojas 2

Labai puikus gydytojas. Švelnus, ramus, rūpestingas, apžiūrėjo, atsakė į klausimus. Patarė. Žodžiu labai geras vertinimas.

2019-04-13, 10:49 | Registruotas lankytojas 5

Malonus gydytojas, atsakė išsamiai į visus klausimus, patarė, kaip elgtis ir kaip geriau gydyti čiurnos traumą su komplikacija. Neprašytas išrašė siuntimą MRT tyrimui, ko negavau pas kitus du gydytojus. Taip pat pirmasis, kuri bent jau padarė kineziterapinius testus čiurnai ir įvertino, kiek stabilus sąnarys, kiti gydytojai čiurnos traumą nurašė kaip eilinę traumelę, kuri tiesiog sugis per kelias savaites. Džiaugiuosi pakliuvusi pas gyd. Šiatkų, atrodė, kad jis tikrai stengėsi įsigilinti į problemą. Gydymas visdar tęsiamas, tačiau po pirmojo apsilankymo nusiraminau, buvau patenkinta. Rekomenduoju.

2019-03-31, 19:52 | Registruotas lankytojas 9

Jaunas, rūpestingas, komunikabilus gydytojas. Man neprašant skyrė kitą įtvarą, vos pasiskundus, kad duotasis po traumos nėra patogus. Paaiškino, operacijos esmę ir tikslą ir kas, tikėtina, bus jei atsisakysiu operacijos, iš kabineto išėjau ramesnė ir pasitikinti savo sprendimu.

2019-01-31, 11:55 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-07-26, 08:44 | Registruotas lankytojas 6

Man ir mano draugui teko apsilankyti pas šį gydytoją. Abiems atskirai buvo paskirti Kenalog 40 mg injekciniai vaistai. Vaistai veiksmingi, bet stiprus jų šalutinis poveikis, apie kurį nebuvau perspėta. Dabar gydausi šalutinį vaistų poveikį. Du visiškai skirtingi gydytojai konstatavo, kad šių vaistų šalutinis poveikis moterims iššaukia visokių "moteriškų" sutrikimų t.y. sutrikdo lytinių harmonų sekreciją.

2018-02-05, 07:23 | Registruotas lankytojas 1

Likau nustebinta gerąja prasme. Gavau ne šiaip konsultaciją, bet mini anatomijos pamokėlę savo problemos klausimu. Ir ne "aukštomis frazėmis", o paprastam žmogui suprantama kalba. Bendravo maloniai, greitai įvertino situaciją, dėl to pasirodė išmanantis savo darbą.

2017-07-01, 16:45 | IP: 78.61.213.130

Šaunus, jaunas išsilavinęs specialistas. Rekomenduoju.

2017-05-16, 15:37 | IP: *.*.*.*

2016-12-30, 02:17 | IP: *.*.*.*