Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Vilius Bosas, %

Licencijos

Gydytojas urologas

Išduota: 2015-07-01, Nr. MPL-20150, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Medicinos gydytojas

Išduota: 2010-07-07, Nr. MPL-15950, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

74.3% Complete
3.7

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

92.6% Complete
4.6

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

89.7% Complete
4.5

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

92% Complete
4.6

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

89.6% Complete
4.5

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

75.2% Complete
3.8

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

90.1% Complete
4.5

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2022-11-14, 12:04 | Registruotas lankytojas 403

Savo srities profesionalas.
Rekomenduoju.

2022-04-14, 21:39 | Registruotas lankytojas 1

Krūvis gydytojui milžiniškas, bet sugeba skirti kiekvienam pakankamai laiko, nors ir teko laukti ilgai kol priėmė, bet visur pas konkretų gera specialistą tenka ilgai laukti. Atsako į klausimus konkrečiai. Skiria gydymą, pataria kur kreiptis toliau, pasako kokius tyrimus ir kam juos reikia atlikti. Mano onkologinės ligos atvejų pajaučiau nuoširdų žmoniškumą kai daktarui buvo sunku atsakyti be emocijų ir žiūrint į akis...

2020-07-31, 14:49 | Registruotas lankytojas 4

Negaliu nieko blogo pasakyti apie si urologa. Greiciau teigiami atsiliepimai. Del kysio taip pat drisciau pasisakyti, nes teko stebeti situacija gulinciu senyvu zmoniu ir jaunesniu. Manau bet kuris palikes senyva savo artimaji is rupescio kad ji priziuretu kazkiek pamoketu. As nieko nemokejau. Nemaciau tam tikslo nes mes visi turime darbus... Mano nuomone prieziura ta pati buvo o duoti kysi cia zmoniu reikalas. Is dziaugsmo zmogus ko tik nepadarai kaip neskauda. Daktaras pats malonus, issamus, tikrai tik geri jam atsiliepimai nes zmogus tikrai uzsiemes. Ligonine ne namai, nereik kazko ypatingo tiketis. Tai tiek.

2020-01-18, 16:41 | Registruotas lankytojas 3

Kaip matau, labai geri atsiliepimai. Turbūt pataikėte į kyšio dydžio ribas. Taip, tada jis malonus ir geranoriškas. Bet jei jūs duosite per mažai, gydytojas jus siuntinės tyrimams, kurie jau padaryti, nuo vieno gydytojo prie kito, gąsdins, kad atiduos rezidentams, ir šiaip stengsis vilkinti laiką iki operacjos, laukdamas dydesnio atlygio. Tad, sėkmės tiems, kurie neturi pakankamai pinigų :(( Labai gaila, kad tokie žmonės dirba tokioje svarbioje žmonėms srityje....

2020-01-04, 11:03 | Registruotas lankytojas 3

Teko susidurti ne vieną katrą su šiuo daktaru, na tikrai labai profesionalus ir supratingas daktaras! Už išsaugotą sveikatą po gimdymo komplikacijų galiu dėkoti jam ir vedėjui Rinkūnui. Geriausi srities spec. Ačiū jums!!!

2019-10-21, 17:42 | Registruotas lankytojas 2

Vilius puikus savo srities žinovas. Perskaitė mano atsineštus tyrimų rezultatus, bet kad įsitikintų , pats nuodugniai viską apžiūrėjo. Buvau labai nustebintas, kai pasakė, kad jei jau pas mane papuolei, tai dar apžiūrėsiu ir kitas vietas. Nors dėl jų nebuvau nieko užklausęs. Skyrė pakankamai laiko.
Nuodugniai paaiškino ir išaiškino kaip turėčiau elgtis, kad problemos mažėtų. Davė pasiskaityti apie tai informacijos. Bendravo taip, kad atrodė, kad mes seni draugai. Atsisveikindamas stipriai paspaudė ranką. Žaviuosi tokiais gydytojais. Ačiū, Viliau!
Visiems rekomenduoju.
Vidmantas

2019-07-19, 19:38 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas savo srities PROFESIONALAS: tiksliai diagnozavo problemą, suprantamai paaiškino apie ligą ir jos gydymą, paskyrė visus reikiamus tyrimus, konkretus ir mandagus.

2019-01-26, 04:44 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas nuo Dievo!

2018-11-25, 06:48 | Registruotas lankytojas 12

Puikus gydytojas, mylintis savo darba, gerbiantis pacientus ir save.

2018-09-12, 08:52 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas, kuris aiškiai myli ir prijaučia ne tik savo darbą, bet ir pacientą. Didelis ačiū Jam!

2017-11-18, 21:29 | IP: 86.38.178.55

Punktualus. Tvarkingas. Rūpestingas. Ypatingai patiko geranoriškumas, kad kai priėmimo skyrius LABAI ABEJINGAI žiūrėjo ar gydysim, siūlė gal išgerkit ramunėlių arbatos... o gal eikit po savaitės pas šeimos gydytoją ... ir panašios nesąmonės, nes priėmimas aiškino, kad čia priėmimo skyrius, o ne poliklinika ir kad lankytis reikia poliklinikoje o ne priėmimo skyriuje, - tai šitas gydytojas savanoriškai ir geranoriškai atėjo iš skyriaus budėjimo, ir ėjo iš karto prie reikalo. Pradėjo gydyti.
Diagnozė tiksli. Gydymas veiksmingas. Padarė visus būtinus tyrimus. Paskyrė laiką atvykti net po savo darbo valandų - nes jam pacientai ir jų sveikata yra svarbiau nei talonėlių skaičius registratūroje.
Sekė ligos eigą nuosekliai. Viską atsiminė. Paleido iš akiračio tik visiškai pasveikusį. Kad visi tokie gydytojai būtų, kurie taip atsakingai gydo ir rūpinasi žmogumi. Kiti net privačiose klinikose tokio aptarnavimo negauna kaip aš priėmimo skyriuje nemokamai :) Man pasisekė, kad priėmė šis gydytojas.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vilius Bosas?
2017-06-08, 19:37 | Registruotas lankytojas 1

Labai nuoširdus, tikslus, rūpestingas, atidus, atsakė į visus man rūpimus klausimus. Po vizito pas šį daktarą jaučiuosi gerai, nes gavau pakankamai informacijos apie šlapimo takų uždegimą, jų gydymą, ko iš kitų daktarų nesulaukiau, deja.. Kaip šiandien vienas vyras, laukęs bendroje eilėje, pasakė: "Šis daktaras - tai vyrų Dievas" ir jis buvo teisus, tik, pasirodo, ne tik vyrų, o ir moterų :) Todėl, nuoširdžiai rekomenduoju apsilankyti pas šį V.Bosą, savo srities specialistą. Ačiū Jums, daktare, dar kartą už Jūsų atsidavimą darbui ir pacientams! :) Būtinai, iškilus problemoms, apsilankysiu pas Jus dar ir dar kartą..

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vilius Bosas?