Pacientai, kurie rekomenduoja Ona Lapteva, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2018-06-28, Nr. MPL-22845, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-04-05, 20:54 | Registruotas lankytojas 4

Nors po pirmos stuburo operacijos skausmas nesumazejo, taciau apie Onute esu tik teigiamos nuomones. Juk ir gydytojai nevisagaliai, o ir mūsu ligos skirtingo sunkumo.Laukia antra operacija bet gydytojos tikrai nekeisiu. Pasitikiu ja. Puikus ir malonus žmogutis. Ačiū jums daktare.

2021-03-29, 19:18 | Registruotas lankytojas 5

Viena geriausių kada nors sutiktų gydytojų. Rūpestinga, maloniai bendraujanti, savo srities specialistė. Ačiū Jums, daktare už atliktą operaciją ir tiesų stuburą!

2021-02-24, 13:27 | Registruotas lankytojas 6

Puiki neurochirurge turi auksines rankas ir gerai žino savo sriti. Labai padėjo po išvaržos pašalinimo dingo skausmas ir galiu vaikščioti jau

2020-10-16, 12:29 | Registruotas lankytojas 3

Esu begalo dekinga šiai gydytojai. Prieš susitinkant su ja, daug daktarų skeptiškai reagavo į mano diagnozę, kuri žymiai apsunkino mano gyvenimą. Gydytoja yra labai maloni bei rūpestinga. Vizito pas šią gydytoją metu jaučiausi pagaliau suprasta ir išklausyta. Gydytoja Lapteva atliko man operaciją, kurios deka vel pradedu jaustis kaip pilnavertis žmogus.

2020-09-29, 17:12 | Registruotas lankytojas 1

Buvo pirmas vizitas pas gydytoją: 2020.09.11 Iš karto pamatė problemą ir paskyrė tyrimus, po kurių bus atliekamos sekančios procedūros. Labai maloni gydytoja su gydytoja dirbančia kartu.

2020-09-25, 03:47 | Registruotas lankytojas 2

Puiki specialistė ir nuostabus, labai empatiškas žmogus. Suprato kokius skausmus kenčiu ir atliko man sudėtingą stuburo procedūrą Santariškėse, tuo metu, kai dėl Covid 19 pasekmių buvo neįmanoma pakliūti į Skausmo kliniką. O privačioje klinikoje tai kainuotų 300eur. Esu be galo dėkinga Onutei, taip ją vadina kolegos. Jau ne pirmą kartą ji išvadavo mane iš skausmų.

2020-09-12, 08:35 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju, nes mano manymu atlikdama trigerinio taško nuskausminimo procedūrą, neatkreipė dėmesio į mano šalutines diagnozes,nors aš visas jas pasakiau. Mano manymu, dabar pablogėjusi sveikata yra nuo šios procedūros. Esu labai nusivylusi ir gailiuosi, kad kreipiausi pas šią gydytoją.

2020-07-24, 16:14 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja. Profesionali , paprasta ,maloni.Atliko skoliozės operacija . Sveikstu ir džiaugiuosi puikiu rezultatu. Rekomenduoju.
Jovita.O

2020-05-27, 06:58 | Registruotas lankytojas 2

Ona Lapteva, arba Onutė, kaip ją vadina jos kolegos, - Nuostabi Gydytoja kaip specialistė - neurochirurgė ir labai šiltas, dėmesingas bei rūpestingas žmogus. Trumpiau tariant, tai tikro gydytojo etalonas, kokį medicinos mokyklos galėtų demonstruoti savo studentams: studijuoti jos profesinės veiklos ir bendravimo su ligoniais įgūdžius, kad galima būtų juos perduoti būsimiesiems medikams.
Santariškių klinikų Vadovams, o ir Sveikatos apsaugos ministerijai reikėtų sukurti politiką, kaip išlaikyti, išsaugoti tokius specialistus kaip gerb. Ona Lietuvoje, kad jie neemigruotų, kad mūsų šalies medicina garsėtų tokiais medikais. Nežinau ko tam reikia - oraus atlyginimo, gerų darbo sąlygų sukūrimo, o gal ir kolektyvo mikroklimato sustygavimo, kad nebūtų kolegų pavydų, mobingų, kaip kad buvo atsitikę vienam medikui Lazdynų ligoninėje ir t.t.
Jei jums kaip ligoniui pasiseks patekti gydytis pas Gydytoją Oną Laptevą - laikykite, jog gimėte po laiminga žvaigžde.
Mane Gydytoja Onutė priėmė tuo sunkiu karantino metu, kai operacijų kratėsi daugelis medikų (atsisakė mane operuoti ir Lazdynų ligoninės neurochirurgai, nors su greitąja pagalba pas juos atvežtas kentėjau didžiulius skausmus). Ji išoperavo didelę išvaržą, sutvarkė kritinę stenozę. Širdingas ačiū Jums, Gerbiama Gydytoja.
Pagarbiai,
Feliksas Ž.

2019-12-24, 12:09 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiai dėkoju už atliktą sudėtingą stuburo kraujagyslių rezginio operaciją, Vilniaus Santaros klinikų neurochirurgei Gydytojai Onai Laptevai ir kitiems medicinos darbuotojams prisidėjusiems prie operacijos.
Gydytoja Ona Lapteva, tai Gydytoja verta medicinos darbuotojo vardo, pasižymi nuoširdumu, profesionalumu, paprastumu. Ji kaip "bitutė", nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro lanko ligonius ir atlieka operacijas. Tai Gydytoja esanti žemėje ne dėl savęs, o dėl mūsų turinčių sveikatos problemų. Pas Ją galima kreiptis bet kuriuo paros metu, ar išeiginėmis dienomis. Visada išklausys, duos patarimą - tai žemės angelas.
Mielieji klinikų vadovai, sveikatos ministre, branginkite tokius Gydytojus, kad nereikėtų Jiems palikti Lietuvos ieškant padoriai gauti atlygį už atliktą darbą.
O Jus, Onute, telygi sėkmė ir Dievo palaima.

Pagarbiai,
Danutė S.
Kaunas

2019-12-21, 11:54 | Registruotas lankytojas 1

Pati geriausia gydytoja! Atliko stuburo iškrypimo korekcijos operacija. Viskas praėjo sklandžiai, be komplikacijų. Viską detaliai ir suprantamai paaiškino. Labai džiaugiuosi, kad patekau būtent pas jus! (M.Ž.)

2019-07-20, 19:02 | Registruotas lankytojas 2

Tai ne tik labai profesionali neurochirurgė, bet ir nuoširdus, suprantantis ir tikrai mylintis savo pacientus ir darbą žmogus - gydytoja iš didžiosios raidės. Dėkoju Dievui, kad ji mane operavo savo gražiomis ir ,,lengvomis" rankomis - viskas puikiai gyja!

2019-06-07, 08:42 | Registruotas lankytojas 9

Labai atsidavus savo darbui ,pacientams,malonu bendrauti.Labai dėkojam uz vyrui padarytą operaciją .Sėkmės darbe.

2019-04-27, 17:53 | Registruotas lankytojas 9

Labai dėmesinga, paprasta, atsakinga.Daugiau tokių gydytojų tai ir ligonių sumazetų.

2018-11-08, 15:03 | Registruotas lankytojas 1

Savo srities specialistė, puiki neurochirurgė, dėmesinga gydytoja. Konsultavo dėl stuburo bėdų, viską paaiškino. Labai ačiū!!

2018-10-23, 06:09 | Registruotas lankytojas 4

Tik patys geriausi žodžiai šiai gydytojai