Pacientai, kurie rekomenduoja Ramutė Intienė, %

Išduota: 2009-04-10, Nr. MPL-13430, Galiojanti

Intienė Ramutė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Intienė Ramutė?

2018-06-07, 14:05 | 3

Atejus del grybelio pripasakojo, kad reikalinga biopsija, nes kaklely daug žaizdų. Priskyre vaistų ir liepe neit į vaistinę, o vetrunges pasaze pas kazkokią bobutę nusipirkt. Aš tiesiu taikymu į vaistinę su tuo receptu. Vaistininkas pamatęs israsytus vaistus parekomendavo susirast kitą gyd., nes tie vaistai buvo net ne patentuoti ir vaistinese nepardavinejami. Taip ir padariau..po poros dienų nuejau pas kitą gyd. , kuri tik peciais trauke ir raudo uz savo kolegę , nes jokių zaizdelių ten nebuvo. Paskyre elementariausių žvakučių ir bedos kaip nebuvę. Man nesuvokiama kaip taip galima žiūret į savo darbą!!!!! ??? Nu nerekomenduociau jos nei savo pikciausiam priesui.

2018-05-23, 15:39 | 1

Menesiu kraujavimas tesesi nuo 2018 05 05 iki 2018 05 21 nuejau pas sia daktare iskart apziurejo padare ekoskopa rado cista normaliai bendravo paskyre gydima. visiskai gerai bendravo ir ponia sesute

2018-04-25, 13:00 | 21

Maloni, bet visiškai nekompetentinga. Sugaištas laikas. Atėjus dėl kraujavimo, įkyriai lenda su savo tepinėliais, o ypač onkocitologiniu, nors aiškiai pasakyta, kad dėl to lankausi privačiai, esu stebima. Atėjau visai dėl kitos problemos, o jos net nesiklauso, kiša savo ir viskas. Padarius echoskopiją visiškai nieko nemato. Sekantį ciklą apsilankius pas kitą gydytoją iš karto pasakė, kad buvo cistos, tai negi nematė? Net eilinei apžiūrai netinkama, nes jei kažkas bus, dar pražiopsos paskui...

2018-03-20, 17:53 | 1

Prisiskaičiau visko, bet vistik skubiai reikėjo ir ryžausi pas ginekologę Intienę apsilankyti. Darbo laikas buvo pasibaigęs, bet vistiek mane priėmė kai pasakiau, kad skauda. Apžiūrėjo, paėmė tepinėlį, padarė echoskopą, rado cistą, pasakė grįžti už kelių dienų kaip bus ats., kad galėtų paskirti tinkamą gydimą. Apžiūrėjo itin švelniai, nejaučiau jokio diskomforto. Tad mano vizitas pas šią gydytoją nustebino, esu labai dėkinga ir džiaugiuosi, kad būtent pas ją nuėjau. Bėje, nieko nemokėjau, bet gavau šiltą priėmimą tiek iš gydytojos, tiek iš seselės:)

2017-10-23, 20:06 | 1

Labai maloni demesinga gyditoja nuostabi specialiste :) kuo puikiausi atsiliepimai galvojau kad pas mane baisiai dideles problemos bet mane nuramino atsake i visus man rupimus klausimus man si daktaryte lyg sviesulys tikrai labai sauni si daktaryte bei sesute labai faina ateini su stresu iseini be :)

2017-06-26, 13:05 | IP: 78.57.203.57

Pilnai isgyde ureoplazma, negaleciau nieko blogo pasakyti apie sia gydytoja

2017-03-02, 12:42 | IP: *.*.*.*
2016-12-07, 22:14 | IP: *.*.*.*
2016-10-31, 10:30 | IP: 89.116.40.43

Tikrai labai maloni ir rupestinga gydytoja.ejau pas ja per visa nestuma ir lankysiuos toliau.

2016-07-13, 21:46 | IP: *.*.*.*
2016-01-21, 10:13 | IP: *.*.*.*