Pacientai, kurie rekomenduoja Tomas Jakštas, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2017-07-05, Nr. MPL-22278, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-01-07, 14:10 | Registruotas lankytojas 2

esu labai dėkinga šiam jaunam, bet be galo puikiam gydytojui! man buvo atlikta tonzilektomija, kuri kankino labai ilgą laiką, nors ir sveikimo laikotarpis labai skausmingas, bet operacija atlikta puikiai! ❤️

2019-12-28, 00:07 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas!
Išoperavo kreivą nosies pertvarą. Dėmesingai prižiūrėjo visą laikotarpį po operacijos (pagavo ir griūnančią po tamponų išėmimo :D, kas beje nebuvo jau taip baisu kaip pasakojo kiti ligoniai. Viens du ir laisvė).
Po sveikimo namie vėl apsilankiau ištraukti paskutinių siūlių.
Nosis veikia puikiai, jokių komplikacijų, baigėsi nuolatinė sloga (o aš be jos turiu ir alergiją dulkėms, kas nepalengvindavo rytų), nebėra sinusito užsitesiančio mėnesi, steroidų neprireikė vartoti. Pirmą peršalimą lengvai atlaikiau.
Labai dėkinga šiam daktarui :)

2019-06-19, 11:10 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas Tomas Jakštas atliko nosies pertvaros operaciją. Nebuvo jokių komplikacijų, sveikimas numatytu terminu. Buvau maloniai nustebintas rūpesčiu, kurį gavau po operacijos. Kelis kartus kviesdavo patikrinimams kaip gyja, kaip jaučiuosi ir buvo suteikta visa reikalinga pagalba ir informacija. Bendravimas itin malonus ir mandagus. Stipriai rekomenduoju šį jauną, bet puikų specialistą.

2018-11-20, 17:03 | Registruotas lankytojas 1

Vasaros pabaigoje turėjau nemalonumu su ausies skausmu, pasirodo buvo trukes bugnelis, ko gydytojas “nepastebejo”. Dienos metu poliklinikoje tiesiog išrašė vaistu ir tiek ziniu, pakilus temperaturai, nepakeliamui skausmui išvežė mane į Lazdynų ligonine, kurioje jis budėjo. Pirmas klausimas užėjus buvo -kas vėl? Taigi jau buvai diena.
Ta prasme, rimtai? 1val šiaip neturiu ką veikti, kaip važinėtis po ligonines...
esu tikrai nusivylus jaunu gydytoju, toks jausmas kad dirba per prievarta...
Kreipiausi paskui pas kita gydytoja, ačiū D, laiku! Teko keisti vaistus, nes buvo visai ne tie išrašyti. Nemalonu tokios situacijos ir tie neigiami atsiliepimai, bet tiesiog taip pat negaliu tylėti!

2018-10-18, 14:36 | Registruotas lankytojas 1

Jaunas, bet puikiai savo darbą išmanantis gydytojas.labai atidus, rūpestingas.Be jokio atlygio skyrė pakankamai laiko, buvo dėmesingas, labai gerai viską išaiškino.Labai džiaugiuosi, kad papuoliau būtent pas šį gydytoją. Sėkmės Jums!

2018-09-24, 09:17 | Registruotas lankytojas 6

Nuostabus ir malonus gydytojas, paskyrė gydymą ir išsprendė seną problemą

2018-08-12, 17:59 | Registruotas lankytojas 5

Labai puikiai sutvarkė mano probliem.
Labai puikus daktaras.

2018-04-01, 11:08 | Registruotas lankytojas 1