Pacientai, kurie rekomenduoja Aldona Burneikienė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2009-05-04, Nr. MPL-13783, Galiojanti

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01263, Galiojanti

Burneikienė Aldona dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Burneikienė Aldona?

2.3

2020-01-30, 12:07 | 1

Tikriausiai nemaloniausias kada nors buvęs apsilankymas. Visų pirma - registruodamasi internetu parašiau keletą mane kamuojančių problemų. Atėjus į kabinetą, ji per 3 min. sutvarkė siuntimą dėl vienos iš problemų, pakišo ji man. Pasakiau jai, kad dar turiu problemų, o ji man atrėžė "reikėjo anksčiau sakyti, nes ji jau uždarė mano elektroninė kortelę ir nieko padaryti nebegali". Atsakius jai, kad registruodamasi surašiau visas problemas, suprato, kad taip lengvai manęs neišspirs, tad teko vėl paspausti ant mano kortelės. Pasakius kankinančias problemas, nepasiūlė nieko papildomo, reikėjo kamantinėti. Visą laiką buvo nemandagi. Išrašiusi vaistų net nepasakė, kaip juos gerti ir kiek laiko. Tik išėjusi pagalvojau, kad tikriausiai tikėjosi kažko daugiau iš manęs... Galvoju parašyti skundą į ligoninę ir tikrai persiregistruoti. Tokie gydytojai juodina savo profesiją. Labai apmaudu.

2019-10-14, 14:36 | 2

Šią gydytoją pažįstu daugiau nei 15 metų ir atsiliepimai apie jos kompetenciją vien tik neigiami. Gydytoja nemandagi, savo pažįstamus iki šių dienų užleidžia be eilės, laukia akivaizdžiai atlygio už busimą darbą. Ligas gydo atmestinai, iniciatyvos pati nerodo, o jeigu domiesi, kodėl kas ir kaip, tai dar rodo nepasitenkinimą. Niekam nerekomenduočiau, ir gerai, kad pagaliau ją pakeitėme. Gydytoja ne pagal pašaukimą, deja.

2019-10-07, 15:00 | 1

Atėjus pasitikrinti sveikatos būklės pirmas klausimas buvo: "kuo skundžiatės". Kai pasakiau, kad lyg ir nieko, tiesiog norėčiau profilaktiškai pasidaryti tyrimus buvau nusiųstas į kitą padalinį. Taip ir dingsta noras eiti pas gydytojus. Paliko labai neigiamą įspūdį.

2019-08-14, 12:37 | 2

Nerekomenduoju

2019-05-09, 15:26 | 1

Pirmi du apsilankymai:

Per 1.5 mėnesio tris kartus sirgau angina su daktarės paskirtu gydymu, kol nenuėjau į mokamą polikliniką ir paskirtas gydymas suveikė.

Lankiausi dar ketvirtą ir paskutinį kartą dėl galvos skausmo ir slogos – tai ne tik pradėjo burnotis ir burbėti, bet ir man sakė, kad nėra man slogos iš vis.

Abejočiau kompetencija :)

2019-01-16, 12:14 | 1

Jei galite pas ką neiti, tai neikite, gydytoja vadintis ji neturi teisės. Ji negydo, ji tyčiojasi.

2017-11-24, 01:45 | 3

REKOMNSUJI!!!????????
Irgi nesuprantu kodel tiek neigiamu atsiliepimu. Bet iš pradžių rašiau bloga atsiliepimą apie savo vaiku giditoia
Ir tik dėl įdomumo čia usukau.
Gydytoja visada prims jaj nėra net numeriui
Pati daktarė maloni, racionali, atsakingai apziuri, isigilina i situacija, siuncia specialistams, aš patį labai patenkinta.

2017-11-13, 13:26 | IP: *.*.*.*
2017-10-17, 01:52 | 38

Nesuprantu kodel tiek neigiamu atsiliepimu. Gydytoja maloni, racionali, atsakingai apziuri, isigilina i situacija, siuncia specialistams. Rekomenduoju

2017-03-22, 19:36 | IP: *.*.*.*
2017-03-11, 23:42 | IP: *.*.*.*
2016-12-23, 13:55 | 1

Labai dėmesinga nuoširdi ir rūpestinga gydytoja. Dėkoju ir žemai lenkiuosi.

2016-11-24, 15:52 | IP: *.*.*.*
2016-05-28, 22:26 | IP: *.*.*.*