Pacientai, kurie rekomenduoja Aldona Burneikienė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2009-05-04, Nr. MPL-13783, Galiojanti

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01263, Galiojanti

Burneikienė Aldona dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Burneikienė Aldona?

1.9

2.2

2019-10-14, 14:36 | 2

Šią gydytoją pažįstu daugiau nei 15 metų ir atsiliepimai apie jos kompetenciją vien tik neigiami. Gydytoja nemandagi, savo pažįstamus iki šių dienų užleidžia be eilės, laukia akivaizdžiai atlygio už busimą darbą. Ligas gydo atmestinai, iniciatyvos pati nerodo, o jeigu domiesi, kodėl kas ir kaip, tai dar rodo nepasitenkinimą. Niekam nerekomenduočiau, ir gerai, kad pagaliau ją pakeitėme. Gydytoja ne pagal pašaukimą, deja.

2019-10-07, 15:00 | 1

Atėjus pasitikrinti sveikatos būklės pirmas klausimas buvo: "kuo skundžiatės". Kai pasakiau, kad lyg ir nieko, tiesiog norėčiau profilaktiškai pasidaryti tyrimus buvau nusiųstas į kitą padalinį. Taip ir dingsta noras eiti pas gydytojus. Paliko labai neigiamą įspūdį.

2019-08-14, 12:37 | 2

Nerekomenduoju

2019-05-09, 15:26 | 1

Pirmi du apsilankymai:

Per 1.5 mėnesio tris kartus sirgau angina su daktarės paskirtu gydymu, kol nenuėjau į mokamą polikliniką ir paskirtas gydymas suveikė.

Lankiausi dar ketvirtą ir paskutinį kartą dėl galvos skausmo ir slogos – tai ne tik pradėjo burnotis ir burbėti, bet ir man sakė, kad nėra man slogos iš vis.

Abejočiau kompetencija :)

2019-01-16, 12:14 | 1

Jei galite pas ką neiti, tai neikite, gydytoja vadintis ji neturi teisės. Ji negydo, ji tyčiojasi.