Pacientai, kurie rekomenduoja Agnesė Šatavičiūtė, %

Klaipėdos Affidea klinika
Vilniaus Affidea klinika (Konstitucijos pr. 15)

Kraujagyslių chirurgijos gydytojas

Išduota: 2020-06-23, Nr. MPL-24594, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Klaipėdos Affidea klinika
Vilniaus Affidea klinika (Konstitucijos pr. 15)
2024-01-09, 15:09 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi pagal draugės rekomendacijas ir esu labai patenkinta apžiūra, išsamia konsultacija, rekomendacijomis ir patarimais. Labai klausti pačiai daug ko ir nereikėjo, viską išsamiai ir plačiai paaiškino, rodė didelį susidomėjimą. Labai maloni ir nuoširdi! jaučiasi kad tikrai myli tai, ką daro, kad ši sritis jai tikrai įdomi, ne tik pareiga.

2024-01-08, 14:05 | Registruotas lankytojas 1

Noriu padekoti siai gydytojai, savo srities profesionale, zinau kad tikrai daug zmoniu laukia konsultaciju ir iesko specialistu tai sita gydytoja yra butent tai ko jus ieskot, paaiskina viska zmoniska kalba ,atsidavusi savo profesijai, kruosciai ir atsakingai ivertina esama situacija bei suteikia konsultacija.
Nuo operacijos praejo siek tiek daugiau nei metai ,bet jauciuosi skolinga parasyti atsiliepimus apie sia gydytoja ,nes is esmes pakeite mano gyvenima(koju venu operacija).

2023-09-08, 15:05 | Registruotas lankytojas 3

Labai džiaugiuosi, kad pagaliau Klaipėdoje konsultuoja tikrai nuostabi gydytoja, turinti ne tik empatijos pacientui , bet ir kompetetinga savo srityje. Nuoširdžiai rekomenduoju pakliuti pas gydytoja Agne☺️

2023-06-27, 20:51 | Registruotas lankytojas 1

Noriu išreikšti nuoširdžią padėką gydytojai už profesionalų darbą ir išskirtiną rūpestį, kurį parodė mano tėvui.
Atvykome į ligoninę dėl negyjančios žaizdos po kojos kraujagyslių operacijos, gydytoja kruopščiai atliko apžiūrą ir nustatė gilesnę problemą. Nors negaliu išsamiai paaiškinti, kas tiksliai buvo diagnozuota, gydytojos sprendimas šuntavimui / operacijai buvo sėkmingas. Dėl to, dabar mano tėvas gali nueiti nemažą kelio atkarpą be jokio skausmo, kas yra didelis palengvėjimas po ilgų kančių. Daug metų eidamas tėvas jautė skausmus kojose, tačiau joks gydytojas iki šiol nenustatė problemos.
Didelis AČIŪ už profesionalumą, įgūdžius ir kantrybę
Be to, vertinu daktarės suprantamus paaiškinimus apie mano tėvo būklę ir patarimus kaip toliau rūpintis jo sveikata.
Gydytojos atsidavimas pacientų sveikatai yra vertingas turtas, kuris tikrai keičia žmonių gyvenimus.
Linkiu gytytojai visokeriopos sėkmės ir pasiekimų toliau praktikuojant savo medicinos sritį.

2023-05-19, 13:38 | Registruotas lankytojas 1

Labai, labai nuostabi gydytoja. Patys geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos. Daro, pataria daugiau, nei priklausytų. Kuo daugiau tokių žmonių, ne tik gydytojų tarpe. Gydytojai esu be galo dėkinga už viską!!!

2023-04-27, 20:50 | Registruotas lankytojas 1

Noriu nuoširdžiai padėkoti kraujagyslių chirurgei Agnesei Šatavičiūtei už profesionaliai atliktą išsiplėtusių kojų venų gydymą, už malonų, nuoširdų, dėmesingą bendravimą. Tai gydytoja iš Didžiosios Raidės, kuri išmano ir myli savo darbą. Rekomenduoju šią puikią chirurgę visiems turintiems kraujagyslių problemų. Ačiū Jums ir sėkmės nelengvame ir pagarbos vertame Jūsų darbe! J.Rėzgienė

2023-04-21, 11:20 | Registruotas lankytojas 2

Savo darbą išmano, bet yra labai arogantiška, nemaloni, bendrauja atmestinai, visiškai jokios pagarbos žmogui. Nerekomenduočiau niekam, nebent esate visiįkai nejautrus, bejausmis žmogus.

2023-03-24, 17:02 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja iš didžiosios raidės!
Matosi, kad dirba būtent iš pašaukimo, labai nuoširdi ir žinoma tikra savo srities specialistė!!!

2023-01-16, 14:45 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, kuri mokosi toliau, dalinasi nuoširdžiai, kas kenkia pagrįsta informacija, parodo ir moko.
Linkiu didžiausios sėkmės dirbant ir mylint šį darbą ir toliau. Džiugu, kad yra tokių gydytojų.
Ačiū, gydytojai už pagalbą, supratingumą ir rūpestį.

2022-11-08, 23:29 | Registruotas lankytojas 1

Agnesė yra geriausia mano sutikta savo srities specialistė. Ši gydytoja ne tik sprendžia problemą bet taip pat bando kartu su pacientu nustatyti iš kur ji atsirado.
Gydytoja, kuri tikrai išmano savo darbą, daug ideda pastangų tobulejimui ir yra pasaulietiška gydytoja.
Procedūra atlikta buvo puikiai, taip pat su gydytoja galima susisiekti ir pasikonsultuoti ir po atliktos procedūros kas yra nerealu!
Tikrai tokią gydytoją sutikau pirmą kartą kuri ne tik yra ekspertė bet taip pat myli žmones :)
Visiems rekomenduoju!

2022-10-19, 21:52 | Registruotas lankytojas 1

Jaučiu didžiulį dėkingumą gyd.Agnesei,atlikusiai man labai sudėtingą operaciją.Trūkusi pakinklio aneurizma grėsė kojos amputacija. Gydytojos dėka jau du metai džiaugiuos gyvenimu.Nuraminantys,drąsinantys žodžiai,konkrečios rekomendacijos lydi iki šiol.Sėkmės ir sveikatos Jums ,Gydytoja.
Pagarbiai A.Varneckas

2022-10-14, 10:48 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū gydytojai už abiejų kojų venų operacijas. Džiugu kad vis daugiau mūsų med. sistemoje atsiranda tokių profesionalių, jaunų, atsidavusių savo darbui bei be galo empatiškų gydytojų. Linkiu gytojai sėkmės profesiniuose labirintuose bei sveikatos :)
Dar kartą dėkoju ir rekomenduoju!
Pacientė Irmina.

2022-08-24, 11:16 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi, jauna gydytoja. Prieme ir isklause kaip artima savo. Retai besutiksi tokiu atsidavusiu darbui daktaru siais laikais. Turiu venu varikoze, paskyre gydyma, patarimu dave kaip gyventi su liga pagal naujas zinias medicinoje. Va kokie puikus jauni gydytojai siais laikais, o man jau gerokai per 50m. Aciu Jums, gydytoja, uz rupesti ir atsidavima.

2022-08-09, 19:58 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Agnesei Šatavičiūtei už puikiai atliktą operaciją, dėmesingumą, malonų bendravimą bei detalius atsakymus į rūpimus klausimus. Po operacijos jaučiuosi puikiai. Pagarbiai, Sergej Boicov

2022-07-27, 09:48 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, padėjo susidėlioti prevenciškas priemonės užkirsti kelią didesniai problemai, išsamiai paaiškino mitybos principus, mankštos svarbą. Labai džiaugiuosi, kad Lietuvoje turime tokių atsidavusių savo darbui gydytojų!

2022-06-02, 13:38 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoją. Mylinti savo darbą ir labai cholistiškai žiūrinti į nusiskundimus. Veikia prevenciškai ir informuoja išsamiai kaip maitintis, kaip judėti ir ką daryti, kad kraujagyslės būtų sveikos. Duok Dieve jai kantrybės, taip ir toliau mylinti savo darbą auginti pacientų žinojimą apie savo sveikatą. Išėjau užmotyvuota :)

2022-04-08, 12:47 | Registruotas lankytojas 2

Labai profesionali, empatiška gydytoja, kuri negaili gerų patarimų, bei pilnai skiria dėmesį paciento problemai.
Rekomenduoju, šią gydytoją, kad visi tokie malonūs ir atsidavę gydytojai būtų kaip Ji :)

2021-08-23, 08:39 | Registruotas lankytojas 1

Kreipiausi del issipletusiu venu ant koju. Labai issamiai apziurejo, paaiskino kodel atsiranda ir kokie yra prevencijos budai. Taip pat paaiskino apie galimus gydymo metodus. Butinai vel kreipsiuosi pas sita puikia specialiste.

2021-08-19, 17:04 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionali gydytoja, labai puikiai išaiškino esamą situaciją ir kaip reikia elgtis. Praėjus kuriam laikui po operacijos vis dar teiraujasi ar viskas gerai - puikiausia!

2021-07-31, 21:25 | Registruotas lankytojas 1

Profesionali gydytoja, išsamiai paaiškino apie mano problema ir davė daug naudingų patarimų.Esu dėkinga

2021-06-07, 15:27 | Registruotas lankytojas 1

Laba diena,

ilga laika skundziausi koju problemomis: pastovus sunkumas, skausmas vakare.
Daktarės apžiūra ir vertinimas aiškiai įvardino problemą. Pasirinkau greitą operaciją ir jau po kelių mėnesių esu labai patenkinta. Trumpai tariant - jauna profesionale. Rekomenduoju.