Pacientai, kurie rekomenduoja Vidas Vainauskas, %

Išduota: 2015-07-10, Nr. MPL-20569, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2018-07-11, Nr. MPL-23226, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Vainauskas Vidas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Vainauskas Vidas?

2024-03-25, 15:47 | Registruotas lankytojas 1

Š.m Kovo 23d.su skaudama akim kreipiausi į Šiaulių resp.lig.skubios pag.skyrių.Ten pralaukus val pasakė kad reikia keltis į 4 aukštą,pas akių gyd.Pasikėlusi su liftu,apžiūrų kabinete nieko nebuvo.Paskambinau skambučiu į skyrių prie durų atėjo budėjusi slaugytoja labai nepatenkinta,tipo ko čia neduodu ramybės.Paklausiau kur rasti gyd.ji atsakė gyd.išvyko namo.Ir bus tik 15val.ir tai jei susirinks mažiausiai nei 3 ligoniai.Tada jam pasuks slaugytoja.Taip pralaukėme iki 14,40 atvykus antram ligoniui gyd atvyko.Bet toksai jausmas,kad ko čia atvykot.Apžiūra truko 5 min,išrašė vaistų,kurie netiko mano akies gydymui.Tai štai kokie gydytojai.Baisu????????

2023-08-06, 21:01 | Registruotas lankytojas 3

Trūksta žodžių apie tokius daktarus!
Man ant akies voko atsirado skausminga žaizdelė,sutino, paraudo pati akis,po keleto dienų būklei blogėjant kreipiausi pagalbos ir papuoliau pas štą daktarą. Jis visiškai nesigilino,nesivargino tik žvigtelėjo ir nustakė,kad tai akies uždegimas.Aš jo klausiu,o kas vokui,kas čia per žaizdelė tokia skausminga,jis negirdėjo....Išrašė lašiukų....
Akis toliau sirgo,būklė blogėjo,pradėjo prastėti regėjimas..Vėl pas šeimos daktarus ,vėl siuntimas į ligoninę. Ir laimė papuoliau pas kitą daktarą...Pasirodo man akies herpis, būklė sunki,liga uždelsta,ilgas gydymas,o tik reikėjo daktarui atlikti savo darbą.
Negaliu suprasti kaip reikia šitaip nemylėti savo darbo,nebranginti savo profesijos ir nesiskaityti su ligoniais.

2023-07-05, 12:34 | Registruotas lankytojas 2

Lankiausi birželio gale pas šį gydytoją Respublikinėje Šiaulių ligoninėje, tiek gydytojas tiek jo sesutė buvo labai malonūs, nuodugniai apžiūrėjo ir paskyrė reikiamą gydymą. Esu labai patenkita ir gydytoją rekomenduoju kitiems.

2023-01-04, 15:39 | Registruotas lankytojas 7

Labai ačiū šiam gydytojui, įvertino ir papasakojo apie vokų pakelimo operaciją, paaiškino kontrandikacijas ir paragino neskubėti operuotis. Papildomai apžiūrėjo akių dugnus ir pasakė, kad yra problemų su cukrumi. Ačiū jam.

2022-11-01, 09:05 | Registruotas lankytojas 6

Noriu padėkoti Šiauliuose resp.lig 403kab.pas gyd.V.Vainauska dirbančiai sesutei uz nuosirdu,dėmesinga ir labai greita aptarnavima,sukasi kaip vijurkas,dar neteko susidurti su taip greitai ir profesionaliai dirbančiu mediku.

2022-07-20, 16:36 | Registruotas lankytojas 7

Labai ačiū gydytojui, ilgai vargau su akių perštėjimu, paskyrė vaistus ir vizitą pas kitą specialistą, likau labai patenkinta, viską papasakojo ir atsakė išsamiai. Ačiū.
Rekomendoju

2022-06-07, 12:40 | Registruotas lankytojas 1

Esu nusivilusi šiuo gydytoju, lankiausi antrą kartą ir vizitai nepasiteisino... laukiau daugiau kaip du mėn., o pas gydytoją užtrukau gal 2 min. Žvilgtelėjo į vieną akį, o kitos net neapažiūrėjo ir tuo vizitas baigėsi, nors jaučiu diskomfortą akyse, ašaroja, kartais parausta ir t.t. Pasirodė, kad daktarui ligoniai atgrasūs ir nemalonūs, tad stengiasi kuo greičliau baigti... pasiūlė nusipirkti ašarėlių ir būsiu sveika...????

2022-05-13, 17:23 | Registruotas lankytojas 7

Ačiū daktarui, už sugaištą laiką, įvertino, informavo tiksliai! Rekomenduoju!

2020-11-27, 18:08 | Registruotas lankytojas 8

Mano atvejis vyko, esant Covid 19 karantinui Šiaulių respublikinėj ligoninėj, tad tikėtina, kad tai galėjo įtakoti mano patirtį. Teko skubiai kreiptis, patyrus akies traumą, su ta akimi nieko nemačiau, tik rūką. Atvykus į priėmimo skyrių, pasakė, kad oftalmologo teks laukti 4 val. Buvau pasiryžęs prašyti kolegos, kad vežtų į Kauno klinikas. Bet dar kartą pabandžiau kreiptis į priėmimo skyriuje dirbusius medikus. Tik tuomet buvo paskambinta gydytojui, kuris pažadėjo atvykti po valandos. Atvyko, kaip praeivis, net neužsivilkęs chalato, su kuprinuke ant pečių, pradėjo apžiūrą. Sakytum, iš skubėjimo suteikti pagalbą, bet man susidarė įspūdis, jog demonstruoja priekaištą, tarsi perniek sutrukdžiau: "nubrozdinta, daugiau nieko". Man tas "nubrozdinimas" baigėsi lęšiuko pakeitimu nepraėjus nei dviems mėnesiams...
Gaila, kad dar jaunas gydytojas, bet jau "pavargęs" nuo pacientų.
Linkiu gydytojui energijos ir tikėjimo!

2020-07-10, 13:22 | Registruotas lankytojas 3

Gydytojas tikrai išmano savo darbą, labai tikslus ir aiškus, nedaugžodžiauja. Rekomenduoju.

2020-01-10, 17:15 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-01-09, 17:00 | Registruotas lankytojas 3
2019-05-31, 05:30 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-05-30, 14:39 | Registruotas lankytojas 3

Labai kompetentingas gydytojas. Neturiu ką blogo pasakyti. Ištyrė, ką reikia, paaiškino.

2019-05-22, 12:58 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.