Pacientai, kurie rekomenduoja Vidas Vainauskas, %

Išduota: 2015-07-10, Nr. MPL-20569, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2018-07-11, Nr. MPL-23226, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-11-27, 18:08 | Registruotas lankytojas 3

Mano atvejis vyko, esant Covid 19 karantinui Šiaulių respublikinėj ligoninėj, tad tikėtina, kad tai galėjo įtakoti mano patirtį. Teko skubiai kreiptis, patyrus akies traumą, su ta akimi nieko nemačiau, tik rūką. Atvykus į priėmimo skyrių, pasakė, kad oftalmologo teks laukti 4 val. Buvau pasiryžęs prašyti kolegos, kad vežtų į Kauno klinikas. Bet dar kartą pabandžiau kreiptis į priėmimo skyriuje dirbusius medikus. Tik tuomet buvo paskambinta gydytojui, kuris pažadėjo atvykti po valandos. Atvyko, kaip praeivis, net neužsivilkęs chalato, su kuprinuke ant pečių, pradėjo apžiūrą. Sakytum, iš skubėjimo suteikti pagalbą, bet man susidarė įspūdis, jog demonstruoja priekaištą, tarsi perniek sutrukdžiau: "nubrozdinta, daugiau nieko". Man tas "nubrozdinimas" baigėsi lęšiuko pakeitimu nepraėjus nei dviems mėnesiams...
Gaila, kad dar jaunas gydytojas, bet jau "pavargęs" nuo pacientų.
Linkiu gydytojui energijos ir tikėjimo!

2020-07-10, 13:22 | Registruotas lankytojas 3

Gydytojas tikrai išmano savo darbą, labai tikslus ir aiškus, nedaugžodžiauja. Rekomenduoju.

2020-01-10, 17:15 | Registruotas lankytojas 1

Kreipiausi dėl staigiai po nakties sutrikusiu regėjimu, tai nieko nerado, o atsakyme šeimos gydytojui nukopijavo žodis žodin prieš pusę metų kito gydytojo aprašyta diagnozę, dargi su tom pačiom klaidom, kuri niekuo nebuvo susijusi su tos dienos mano regėjimu. Nerekomenduoju niekam.

2020-01-09, 17:00 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju

2019-05-31, 05:30 | Registruotas lankytojas 1

Blogas, nieko nesnekejo, nieko neaiškino, kol neužsiminta, kad kiti gyditojai yra šnekėja apie tam tikrus dalykus, tol jis neužsiminė apie esama problema. Nieko nepatare, matosi nesidomi apie naujas regejimo gydimo tendencijas.

2019-05-30, 14:39 | Registruotas lankytojas 3

Labai kompetentingas gydytojas. Neturiu ką blogo pasakyti. Ištyrė, ką reikia, paaiškino.

2019-05-22, 12:58 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju!!!