Pacientai, kurie rekomenduoja Galina Nesterenko, %

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-01960, Galiojanti

Nesterenko Galina dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Nesterenko Galina?

1.8

2019-10-23, 11:42 | 1

Gera tvarkinga kultūringa gydytoje savo srities specialistė
Labai REKOMENDUOJU!!!

2018-03-26, 11:19 | 1

Tikrai demesinga gyditoja. As patenkinta visapusiskai.

2017-06-27, 18:23 | IP: *.*.*.*
2017-06-27, 16:51 | IP: *.*.*.*
2017-06-21, 13:03 | IP: *.*.*.*
2017-06-05, 12:17 | IP: *.*.*.*
2016-02-03, 21:47 | IP: 78.157.82.150

Atėjau pas gydytoją dėl persišaldymo-gydytoja įdėmiai paklausė kvėpavimo organus,nustatė diagnozę,buvo paskirti vaistai.Gyd. G. Nesterenko yra jautri ligoniui labai atidžiai tikrina pacientą,stengiasi visapusiškai ištirti ligonio sveikatos būklę,įtarus esamus negalavimus,skiria papildomus tyrimus.Labai profesionali gyd.,visą savo patirtį ir laiką skirianti ligonių sveikatos gerinimui.Man ji-viena geriausių Antakalnio poliklinikos gydytojų.V.K.

2015-07-16, 21:31 | IP: 78.157.82.150

Esu labai dėkinga savo šeimos gydytojai už jos principingą darbą ir nekartą suteiktą reikiamą pagalbą. Gydytoja yra labai nuosekli. Atėjusi į priėmimą aš išsakiau savo negalavimus ir į mano sveikatos sutrikimus ji iškarto reagavo.Buvo atlikti tyrimai,paskirtas gydymas,kurio dėka aš jaučiuosi visai kitu-sveiku žmogumi.Mane ir mano šeimą ramina ir džiugina tai,kad mus gydo būtent ši gydytoja.Esu apsilankiusi ir kitų gyd.kabinetuose ir tikrai nesumeluosiu pasakiusi,kad daugelis jų yra abejingi,nenori arba nesugeba padėti pacientui-ligoniui.Todėl norėtųsi gerb.gyd.G.Nesterenko palinkėti puikios sveikatos ir tegul ji ir poliklinikos vadovai žino,kad mes-jos pacientai labai mylime savo gydytoją. R.V.