Pacientai, kurie rekomenduoja Galina Nesterenko, %

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-01960, Galiojanti

Nesterenko Galina dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Nesterenko Galina?

1.9

Nesidomėjo

2018-03-26, 11:19 | 1

Tikrai demesinga gyditoja. As patenkinta visapusiskai.

2017-06-27, 18:23 | IP: *.*.*.*
2017-06-27, 16:51 | IP: *.*.*.*
2017-06-21, 13:03 | IP: *.*.*.*
2017-06-05, 12:17 | IP: *.*.*.*
2016-02-03, 21:47 | IP: 78.157.82.150

Atėjau pas gydytoją dėl persišaldymo-gydytoja įdėmiai paklausė kvėpavimo organus,nustatė diagnozę,buvo paskirti vaistai.Gyd. G. Nesterenko yra jautri ligoniui labai atidžiai tikrina pacientą,stengiasi visapusiškai ištirti ligonio sveikatos būklę,įtarus esamus negalavimus,skiria papildomus tyrimus.Labai profesionali gyd.,visą savo patirtį ir laiką skirianti ligonių sveikatos gerinimui.Man ji-viena geriausių Antakalnio poliklinikos gydytojų.V.K.

2015-07-16, 21:31 | IP: 78.157.82.150

Esu labai dėkinga savo šeimos gydytojai už jos principingą darbą ir nekartą suteiktą reikiamą pagalbą. Gydytoja yra labai nuosekli. Atėjusi į priėmimą aš išsakiau savo negalavimus ir į mano sveikatos sutrikimus ji iškarto reagavo.Buvo atlikti tyrimai,paskirtas gydymas,kurio dėka aš jaučiuosi visai kitu-sveiku žmogumi.Mane ir mano šeimą ramina ir džiugina tai,kad mus gydo būtent ši gydytoja.Esu apsilankiusi ir kitų gyd.kabinetuose ir tikrai nesumeluosiu pasakiusi,kad daugelis jų yra abejingi,nenori arba nesugeba padėti pacientui-ligoniui.Todėl norėtųsi gerb.gyd.G.Nesterenko palinkėti puikios sveikatos ir tegul ji ir poliklinikos vadovai žino,kad mes-jos pacientai labai mylime savo gydytoją. R.V.

2015-07-13, 11:54 | IP: 88.119.17.7

Pas šią gydytoją jau daug metų lankosi visa mano šeima. Ji yra profesionali, dėmesinga, atidi.

2015-02-16, 15:29 | IP: *.*.*.*
2015-02-12, 21:28 | IP: 78.157.82.150

Jau daug metų aš ir mano šeima-Vyras ir sūnus gydomės pas gerb.gydytoją Galiną Nesterenko.
Gydytojų teko sutikti įvairių-todėl noriu pasakyti,kad tai būtent ta gydytoja,kuriai - ja būti
duota iš aukščiau.Kiekviename apsilankime aš būdavau nuodugniai išklausinėjama apie sveikatos
būklę ,po ko būdavau kruopščiai patikrinama.Tai profesionali gydytoja,kuri niekada negydis
ligonio pilnai neatlikusi visų galimų tyrimų.Būdama silpnos sveikatos ne kartą apsilankiusi
pas gydytoją G.Nesterenko ir gavusi tikslią ligos diagnozę buvau gydoma vaistais nuo kurių
Aš pasveikau.
Niekada nerašiau apie gydytojų reitingus,bet po paskutinio susirgimo,kai sausio mėn.
su 39‘ temperatūros su papildomu talonu;atsižvelgiant į sunkią mano būklę-iškarto
buvau priimta į gydytojos kabinetą,kur vos įėjus nualpau,buvau atgaivinta,ir man buvo atlikti
poliklinikoje visi tyrimai.Nustatytas plaučių uždegimas,buvo panaudoti gyvybę palaikantys vaistai.
Manimi buvo žaibiškai pasirūpinta gydytojos dėka.
Gydytojai svarbiausia buvo mano ligos diagnozė ir ji padarė viską,ką turėtų padaryti kiekvienas
davęs Hipokrato priesaiką.Aš buvau paguldyta į ligoninę.
Gydytoja šiuo sunkiu periodu priima ligonių antplūdžius ir atiduoda jiems save visą tiek,kiek
gali pajėgti žmogus.Bet apie tai,niekas negalvoja.Reikėtų susimąstyti,kad gydytojas irgi yra
žmogus.Paskaičius neigiamus atsiliepimus;atvirai nustebau-tai baisus melas,apie kokius svai-
čiojimus jūs rašote?Kad gydytoja nukreipia akis į kompiuterį ir pildo jūsų duomenis?Čia mes
ligoniai galime tik apgailestauti,kad šeimos gydytojas vietoj to,kad visą laiką skirtų ligoniui
turi užsiimti rašymu-čia ne gydytojos kaltė.
Aš ir mano šeima norime išreikšti nuoširdžią padėką gyd.G.Nesterenko ir pasakyti,kad poliklinika
turi laikyti didele garbe-turėdama tokią gydytoją,kurių aplamai reta.Ir manau,kad švenčių dieno-
mis tokiems gyd.turi būti pareiškiami pagyrimai.Jie turi būti skatinami.
V.R su šeima. 2015m.vasario 12d.