Pacientai, kurie rekomenduoja Galina Nesterenko, %

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-01960, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Nesterenko Galina dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Nesterenko Galina?

2.1

2021-10-20, 19:13 | Registruotas lankytojas 1

Vizito metu labai pasikėlusiai ir atmestinai bendrauja.
Bando sudaryti įvaizdį, kad aš, kaip pacientas, atėjau be reikalo ir tik gaišinu laiką. Naujausias nutikimas - atlikus papildomus tyrimus privačioje inmedica klinikoje, Galina net neįvertino tų tyrimų ir pasakė, kad kitos klinikos atlikti tyrimai yra nieko verti, nes atlikti ne Antakalnio poliklinikoje. Matėsi akivaizdus "įsižeidimas", kad atlikau papildomus tyrimus privačioje klinikoje. Todėl tik pasakė, kad viskas čia tvarkoje ir su tokia diagnoze žmonės pragyvena ir 100 metų... Nesugebėjo net paklausti ar turiu kokių nors nusiskundimų arba peržiūrėti atliktų tyrimų.
Mano asmeninine nuomone, geriau vengti tokios "motyvacijos" gydytojų.

2021-10-13, 08:51 | Registruotas lankytojas 2

Po apyvarpės operacijos nuėjau pas šeimos gydytoją Nesterenko paprašyti siuntimo pas urologą patikrai. Paprašiau pasižiūrėti ar viskas gerai, nes vienoje vietoje siūlės anksčiau nukrito, bet kaip ir sugijo, tačiau nežinau ar gerai. Nesterenko atmestinai pareiškė, kad nebus siuntimo, nes jei jau sugijo, vadinasi viskas gerai. Po įkalbinėjimų, kad reikia, vis dėl to išrašė. Tačiau dar pareiškus, kad turi problemą ir dėl bronchito sakė neklausys - pacientams turi laiko 5min ir viskas (nors vien dėl šios situacijos bendravome 15min). Žmonės, jei ruošiatė eiti, žinokite, kad teks pakovoti už savo sveikatos legitimumą ir turėsite 5min ką nors pasakyti.

2021-07-22, 07:53 | Registruotas lankytojas 2

Mano gydytoja atostogavo ir turėjau kuo greičiau pakliūti pas budinčią gydytoją, kadangi esu nėščia ir sirgau tarpšonkaulinių nervų uždegimu. Atėjus pas šią gydytoją buvo pasakyta, kad be reikalo atėjau (nors ginekologė patarė pasirodyt šeimos gydytojai) buvo kalbama grubiai, buvo pasakyta, kad reikia lankytis pas savo šeimos gydytoją, nes neva už mane jai niekas nemoka. Buvau tiesiog apstulbus gydytojos akiplėšiškumu. Norėjo paleisti nieko nepadarius, išsiprašiau kraujo tyrimų, jei nebūčiau paprašius, nebūčiau sužinojus, kad sergu mažakraujyste. Žodžiu, nesiūlau tikrai lankytis pas šią gydytoją.

2020-11-17, 07:23 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, galbūt kai kuriems pacientams skiriama laiko, tačiau naujiems tikrai nepakankamai. Labai nenoriai buvo išrašomi siuntimai, daktarė tiesiogiai atsisakė paciento ir liepė persirašyt pas kitą specialistą. Taip pat, nebuvo peržiūrėta ligos kortelė, nepasidomėta ligos istorija, nors ji ir yra pateikta.

2020-04-27, 14:45 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū Jums daktarė už gerą širdy, kantrybę už didelį norą kuo geriau ir greičiau padėti ligoniui. Linkiu Jums kuo didziausios sėkmės.

2020-01-17, 07:56 | Registruotas lankytojas 3

Puiki gydytoja. Atsiradus problemoms, pradėjo išsamius tyrimus. Geranoriška, maloni.
Tik gaila, kad Antakalnio administracija nesirūpina kompiuterių, interneto pajėgumu. Gydytoja gaišta laiką, nes labai lėtai veikia internetinis ryšys. Dėl šio trūkumo ir susidaro eilės.
Sėkmės, gydytoja, Jūsų darbe.

2019-10-23, 08:42 | Registruotas lankytojas 1

Gera tvarkinga kultūringa gydytoje savo srities specialistė
Labai REKOMENDUOJU!!!

2018-03-26, 08:19 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai demesinga gyditoja. As patenkinta visapusiskai.

2017-06-27, 15:23 | IP: *.*.*.*
2017-06-27, 13:51 | IP: *.*.*.*
2017-06-21, 10:03 | IP: *.*.*.*
2017-06-05, 09:17 | IP: *.*.*.*
2016-02-03, 19:47 | IP: 78.157.82.150

Atėjau pas gydytoją dėl persišaldymo-gydytoja įdėmiai paklausė kvėpavimo organus,nustatė diagnozę,buvo paskirti vaistai.Gyd. G. Nesterenko yra jautri ligoniui labai atidžiai tikrina pacientą,stengiasi visapusiškai ištirti ligonio sveikatos būklę,įtarus esamus negalavimus,skiria papildomus tyrimus.Labai profesionali gyd.,visą savo patirtį ir laiką skirianti ligonių sveikatos gerinimui.Man ji-viena geriausių Antakalnio poliklinikos gydytojų.V.K.

2015-07-16, 18:31 | IP: 78.157.82.150

Esu labai dėkinga savo šeimos gydytojai už jos principingą darbą ir nekartą suteiktą reikiamą pagalbą. Gydytoja yra labai nuosekli. Atėjusi į priėmimą aš išsakiau savo negalavimus ir į mano sveikatos sutrikimus ji iškarto reagavo.Buvo atlikti tyrimai,paskirtas gydymas,kurio dėka aš jaučiuosi visai kitu-sveiku žmogumi.Mane ir mano šeimą ramina ir džiugina tai,kad mus gydo būtent ši gydytoja.Esu apsilankiusi ir kitų gyd.kabinetuose ir tikrai nesumeluosiu pasakiusi,kad daugelis jų yra abejingi,nenori arba nesugeba padėti pacientui-ligoniui.Todėl norėtųsi gerb.gyd.G.Nesterenko palinkėti puikios sveikatos ir tegul ji ir poliklinikos vadovai žino,kad mes-jos pacientai labai mylime savo gydytoją. R.V.

2015-07-13, 08:54 | IP: 88.119.17.7

Pas šią gydytoją jau daug metų lankosi visa mano šeima. Ji yra profesionali, dėmesinga, atidi.

2015-02-16, 13:29 | IP: *.*.*.*

2015-02-12, 19:28 | IP: 78.157.82.150

Jau daug metų aš ir mano šeima-Vyras ir sūnus gydomės pas gerb.gydytoją Galiną Nesterenko.
Gydytojų teko sutikti įvairių-todėl noriu pasakyti,kad tai būtent ta gydytoja,kuriai - ja būti
duota iš aukščiau.Kiekviename apsilankime aš būdavau nuodugniai išklausinėjama apie sveikatos
būklę ,po ko būdavau kruopščiai patikrinama.Tai profesionali gydytoja,kuri niekada negydis
ligonio pilnai neatlikusi visų galimų tyrimų.Būdama silpnos sveikatos ne kartą apsilankiusi
pas gydytoją G.Nesterenko ir gavusi tikslią ligos diagnozę buvau gydoma vaistais nuo kurių
Aš pasveikau.
Niekada nerašiau apie gydytojų reitingus,bet po paskutinio susirgimo,kai sausio mėn.
su 39‘ temperatūros su papildomu talonu;atsižvelgiant į sunkią mano būklę-iškarto
buvau priimta į gydytojos kabinetą,kur vos įėjus nualpau,buvau atgaivinta,ir man buvo atlikti
poliklinikoje visi tyrimai.Nustatytas plaučių uždegimas,buvo panaudoti gyvybę palaikantys vaistai.
Manimi buvo žaibiškai pasirūpinta gydytojos dėka.
Gydytojai svarbiausia buvo mano ligos diagnozė ir ji padarė viską,ką turėtų padaryti kiekvienas
davęs Hipokrato priesaiką.Aš buvau paguldyta į ligoninę.
Gydytoja šiuo sunkiu periodu priima ligonių antplūdžius ir atiduoda jiems save visą tiek,kiek
gali pajėgti žmogus.Bet apie tai,niekas negalvoja.Reikėtų susimąstyti,kad gydytojas irgi yra
žmogus.Paskaičius neigiamus atsiliepimus;atvirai nustebau-tai baisus melas,apie kokius svai-
čiojimus jūs rašote?Kad gydytoja nukreipia akis į kompiuterį ir pildo jūsų duomenis?Čia mes
ligoniai galime tik apgailestauti,kad šeimos gydytojas vietoj to,kad visą laiką skirtų ligoniui
turi užsiimti rašymu-čia ne gydytojos kaltė.
Aš ir mano šeima norime išreikšti nuoširdžią padėką gyd.G.Nesterenko ir pasakyti,kad poliklinika
turi laikyti didele garbe-turėdama tokią gydytoją,kurių aplamai reta.Ir manau,kad švenčių dieno-
mis tokiems gyd.turi būti pareiškiami pagyrimai.Jie turi būti skatinami.
V.R su šeima. 2015m.vasario 12d.

2014-03-04, 19:55 | IP: *.*.*.*

2013-07-11, 18:13 | IP: 93.50.105.220

Kai registravausi poliklinikoje, specialiai nesirinkau šeimos gydytojo. Pasiskaičiusi komentarus čia, galvojau pas kokią pabaisą dabar man teks pakliūti. Bet man gydytoja kaip gydytoja pasirodė - kažko neigiamo pasakyti negaliu: pasiūlė atlikti tyrimus profilaktikai ir dar apsidraudimui pas kitą specialistą nusiuntė. Matyt, neigiami įspūdžiai daugiau vietos nei teigiami užima ligonių sielose.

2012-08-29, 10:46 | IP: *.*.*.*

2011-03-14, 08:02 | IP: *.*.*.*

2010-11-29, 10:51 | IP: 213.197.135.98

Puiki profesionalė. Daug kartų vaikui buvo daryta kardiograma (Antakalnio vaikų poliklinikoje), o įgimtą širdies ydą pastebėjo būtent ji. Tiksli diagnozėms. Ačiū jai labai.

2010-10-28, 19:06 | IP: *.*.*.*

2010-07-26, 10:14 | IP: 91.113.87.39

Gal mandagumams nelabai turi laiko, nes turi labai daug pacientu. Bet nuostabi gydytoja.

2010-07-21, 13:53 | IP: 85.206.5.127

Labai rupestinga daktare, lankausi pas ja jau daugiau kaip 8 metus. neturiu jokiu priekaistu. Jei reik konsultacijos tiesiog skambinu telefonu ir pasikonsultuoju, visada su malonu atsake ir paaiskino. Sese taip pat labai siltas zmogus. Sekmes dirbant Jums savo darba ;)

2010-04-07, 21:53 | IP: *.*.*.*

2008-08-01, 14:34 | IP: *.*.*.*