Pacientai, kurie rekomenduoja Ernesta Bučinskaitė, %

Išduota: 2016-06-23, Nr. MPL-20941, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Šeimos gydytojas

Išduota: 2019-07-15, Nr. MPL-24246, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Bučinskaitė Ernesta dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Bučinskaitė Ernesta?

2021-08-18, 12:44 | Registruotas lankytojas 1

Puiki savo srities specialistė, ne kartą yra tiksliai nustačiusi problemą ir parinkusi veiksmingą gydymą. Visada pasiteirauja, kaip jaučiuosi, ar nereikia papildomos pagalbos.

2021-08-03, 13:07 | Registruotas lankytojas 3

Mano diagnozė nebuvo pati linksmiausia, rastas ŽIV.

Bet negaliu nepalikti komentaro apie gydytoją. Sužinojus diagnozę, atrodė kad ir grindys iš po kojų slysta.

Gydytoja turi labai raminančią aurą - nuteikė, jog viskas bus gerai; iš lėto, neskubant, papasakojo kokie tolimesni gydymo metodai bus taikomi, padėjo užrėgistruoti tolimesnei konsultacijai, suteikė kontaktus dėl emocinės paramos, jei šios prireiktų, pasiteiravo ar vienas neketinu neštis šio "kryžiaus", nes vienam gali būti sunku.

Bet po vizito sunku nebuvo, buvo tam tikras palengvėjimas, nors ir sužinojus nemalonią diagnozę. Jaučiausi turįs žinias ką reikia toliau daryti, kad gyvenimo kokybė išliktų tokia pati, o gal ir pagerėtų. Esu be galo dėkingas Ernestai.

Jei skaitote -- tariu dar vieną didelį ačiū. <3

2020-01-21, 19:46 | Registruotas lankytojas 2

Nors ir jauna gydytoja, bet jaunumas tik prideda pliusų. Visada perklausia papildomai, sugeba bendrauti pacientui tinkamu būdu. Nors ir neteko vykti su didelėm problemom. Buvo vos keli menki peršalimai, bet visada išgydydavo sėkmingai, bei visada pasiteirauja, koks gydymas, pačiam yra palankesnis. Buvau ypatingai nustebintas iš gerosios pusės, kai nebuvau užsipultas, kad rūkau(nors dauguma daktarų mėgsta komentuoti apie šį žalingą įprotį). Kaip tik buvau profesionaliai prainformuotas, kad jei norėsiu, kada mesti galiu kreiptis, nes dabar jau yra galimybių kaip tai padaryti su medikų pagalba. Kai tik pavyks įkalbėti žmoną pasistengsiu prirašyti ją ir mūsų greit gimsiančią dukrą. Viską apibendrinus galima pasakyti, kad šią gydytoją tikrai puošia jaunystė!