Pacientai, kurie rekomenduoja Vera Bukina, %

Išduota: 2016-06-30, Nr. MPL-21122, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas neurologas

Išduota: 2020-07-01, Nr. MPL-24702, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2022-09-23, 22:45 | Registruotas lankytojas 9

Noriu padėkoti gydytojai N. Bukinai už operatyvumą ir kompetenciją. Atvykau į polikliniką, nes pasijaučiau blogai, kūną išbėrė ir skausmas buvo nepakenčiamas. Tačiau , sužinojau registratūroje, kad mano šeimos gydytoja atostogauja, budinti gydytoja jau nedirba. Pasakė, kad gydytoja Bukina pakonsultuos telefonu. Vos spėjus pervažiuoti namo gydytoja paskambino ir liepė atvažiuoti į polikliniką. Nuvykus pas gydytoją buvau nuosekliai apžiūrėta ir buvo nustatyta diagnozė, išrašyti vaistai ir paskirti tyrimai. Esu nuoširdžiai dėkinga gydytojai N. Bukinai. Labai džiaugiuosi, kad yra tokių nuostabių specialistų.

2020-10-09, 14:32 | Registruotas lankytojas 2

Su gydytoja susidūriau stacionare. Labai nuoširdi. Išklausė nusiskundimus, stebėjo, ieškojo ir rado galvos svaigimo priežastį ir ją pašalino. Atliko nugaros smegenų punkciją. Skyrė reabilitaciją. Kontrolinio vizito po sanatorijos metu išsamiai supažindino su atliktų tyrimų rezultatais, domėjosi mano savijauta, patikslino diagnozę, padrąsino prieš planuojamą operaciją. Tokią gydytoją rekomenduočiau visiems. Nuoširdus ačiū.