Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Silvija Šmitaitė, %

Registracija čia ir dabar
„InnMed“ medicinos klinika
Licencijos

Gydytojas neurologas

Išduota: 2020-07-21, Nr. MPL-25179, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

100% Complete
5

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

98.3% Complete
4.9

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

97.7% Complete
4.9

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

100% Complete
5

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

100% Complete
5

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

96.9% Complete
4.8

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

78.3% Complete
3.9

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Registracija čia ir dabar
„InnMed“ medicinos klinika
Pacientų atsiliepimai
2024-02-04, 22:29 | Registruotas lankytojas 8

Nuostabi ir profesionali gydytoja. Daug metų turėjau problemą, bet pirmą kartą gydytoja skyrė tiek daug laiko ir dėmesio išsiaiškinti problemą, rado priežastį, paskyrė tinkamus vaistus ir tolimesnį gydymą. Tai gydytoja, kuri nuoširdžiai rūpinasi savo pacientais. Ačiū ir linkiu didžiausios sėkmės.

2023-11-16, 15:16 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, tikrai pasitvirtino visi anksčiau skelbti įvertinimai. Kas svarbiausia, pasidomėjo mano diagnozėmis dar prieš man atvykstant, nereikėjo kartoti visko pačiam. Echoskopiją atliko tikrai atidžiai ir skyrė tam daug laiko.

2022-10-14, 11:55 | Registruotas lankytojas 2

Tikrai šimtu procentų nuostabi gydytoja, rūpestinga, profesionali, labai išamiai viską supasakojo, domėjosi. Apsilankiau profilaktiškai, net nemaniau, kad galėčiau turėti migreną, tačiau iš mano atmestino užsiminimo kad kartais skauda galvą, gavau tikslią diagnozę ir gydymą, kuris pagaliau mane išlaisvino iš migrenos skausmų, prie kurių buvau jau pripratus nuo vaikystės.

2022-07-22, 09:56 | Registruotas lankytojas 1

Labai puiki jauna gydytoja. Pilnai išklauso, leidžia išsakyti nusiskundimus (tarsi psichologo efektas), pateikia pavyzdžių, analizuoja problemą ir paaiškina situaciją.

2022-04-05, 19:18 | Registruotas lankytojas 5

Pirma gydytoja kuri stengėsi gilintis į mano problemą, ieškoti ligos priežasčių.
Nors liga nepasiduoda gydymui ir nerandame iki galo priežasties, jaučiamas gydytojos rūpestis ir noras padėti. Lyginant su kitais kuriuos teko šiemet aplankyti, gydytoja išskirtinai empatiška, profesionali ir yra ne tik medikas, bet ir žmogus, o tai itin svarbu turint skausmingų ligų, geras gydytojo žodis ir rūpestis, labai svarbus einant sunkiu nepagydoma ligų keliu.
Ačiū nuoširdžiai dar kartą!

2021-08-02, 22:43 | Registruotas lankytojas 4

Puiki gydytoja. Rekomenduoju. Labai pasitikiu. Įsigylino į problemą ir išsiuntė į ligoninę, nes dvi savaites po poliklinikos gydytojo ieškojau gydymo.
Po Santaros konsultavausi. Gydytoja pasidomėjo ką dar galimą atlikti ir vietoj neaiškios ligos kilmės, dar rastos kelios priežastis. Nuotolinių būdų konsultuodavo, pateikdavo siuntimą. Ir dabar informuoju apie eiga.
Labai pasitikiu gydytoją. Ji jauna, bet profesionale. Gailiuosi tik vieno, kad iš karto pas ją nenuvykau. Jos dėka gydymas eina pirmin.
AČIŪ, už rūpestį, dėmėsingumą, už gydymą!

2021-06-17, 19:02 | Registruotas lankytojas 3

Tikrai profesionali ir labai maloni gydytoja. Atėjus su bendriniais simptomais išklausė, visapusiškai ištyrė, paskyrė reikiamus tyrimus. Problemos nerado, nes panašu, kad bėda nėra susijusi su neurologija, tačiau iš savo pusės viską atliko 100%

2021-04-24, 17:32 | Registruotas lankytojas 4

Ačiū, už pagalbą. Gydytoja nuoširdžiai išklauso. Išklasinėja apie problemą. Maloni ir rūpestinga. Rrkomendoju

2021-01-16, 06:44 | Registruotas lankytojas 1

Geriausia iš geriausių - Gydytoja !!!!! Jos dėka parskridau atgal i Islandija ! Pats gyvenu Islandijoje ! Jau daviau rekomendacijas Islandams !!! Ir Lietuvoje pasakiau visiems - kad geriausia Gydytoja !!!!! Ačiu Gyd. Silvija !!!!!

2019-09-20, 03:14 | Registruotas lankytojas 1

Buvau paguldytas i KK su nezmonisku nugaros skausmu. Gydantis daktaras buvo Silvija Smitaite. Noriu isreiksti nuosirdzia padeka daktarei uz prieziura ir gydima. Si gydytoja yra tikra savo srities profesionale. Jaucianti pacientui empatija, isklausanti, miela ir dalykiskai konkreti. Aciu Jums labai daktare. Visa mano seima zemai lenkia galva pries Jus. Taip ir toliau. Aciu.
Prie to paties nuosirdziai dekoju KK ir neurologinio skyriaus kolektyvui, nuo didziausio profesoriaus iki slaugutes. Jusu pagalba ir kompleksinis gydymas yra auksciausios klases ir prabos. Visi Jus esate nuostabi komanda. Sekmes Jums darbuose ir dar kart lenkiu galva pries visus kuriuos sutikau besigydant.

2016-10-16, 19:31 | IP: 85.206.102.249

Brangioji Gydytoja,

Noretumem isreiksti Jum didziule padeka uz musu mamytes prieziura, rupesti bei atjauta, kai jai ir musu seimai buvo sunku. Si gydytoja islaike dalykini profesionaluma su rupesciu, nuosirdziu demesiu mum ir musu mamytes sirdies problemai. Si gydytoja kas dien ateidavo i palata ir nuosirdziomis akimis uzduodavo ta tyra klausima Kaip jauciates? ir visa palata nusvisdavo jos gerumu. Be galo profesionali, savo gydomu ligu zinove.

Gydytoja Aciu Jum uz jusu geruma,

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.